Filosofijos daktaras (doktorantas) švietime

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokymosi įgūdžiai per atstumą nuo Menų fakulteto

Švietimas ir pedagogika nuotoliniu būdu

 • Vaiko stebėjimas ir vedimas
 • Kalbos įgijimas
 • Edukacinė psichologija
 • Švietimas ir pedagogika
 • Švietimo technologijos
 • Gabūs ir talentingi vaikai
 • Mokymosi sistemų projektavimas
 • Klasių ir mokymo strategijos
 • Vertinimo metodai
 • Taikomosios švietimo technologijos
 • Vaikų ugdymas
 • Mokymasis ir atminties ugdymas
 • Kognityvinė raida
 • Specialusis ugdymas
 • Vaikų ugdymo programos

126145_photo-1509062522246-3755977927d7.jpg„NeONBRAND“ / „Unsplash“

Filosofijos daktaras (mokslų daktaras), tiriantis nuotoliniu būdu

Akredituota Pasaulio sertifikavimo instituto (WCI)

Daktaras Nuotolinių studijų būdu atlikti tyrimai yra idealūs žmonėms, dirbantiems darbo pasaulyje, negalintiems lankyti tradicinio universiteto. Selinus universitetas yra privati ir akredituota tarptautinė institucija: alternatyva, padedanti suaugusiems studentams visame pasaulyje pasiekti savo akademinius tikslus.

Per daugelį metų atlikti tyrimai parodė, kad daktaras tyrimai, atlikti nuotolinio mokymosi būdu tokioje patikimoje institucijoje kaip Selinus universitetas, gali būti tokie pat naudingi kaip tradicinė mokykla. Iš tikrųjų svarbu įgūdžiai ir profesionalumas.

Skaitmenintos informacijos amžiuje ir globaliame kaime, kuriame gyvename, Selinus universitetas yra svarbi tradicinių studijų alternatyva. Mūsų studijų sistema yra efektyvi, pritaikyta užimtų žmonių poreikiams ir gali būti perduodama iš bet kurio kompiuterio terminalo bet kurioje pasaulio vietoje.

Filosofijos mokslų daktaras (lot. Philosophiae Doctor arba Doctor Philosophiae) yra aukščiausias akademinis titulas, kurį suteikia universitetai daugelyje šalių. Daktaras paprastai apima visas viso akademinio diapazono programas. Kaip mokslo laipsnio tyrinėtojai, studentai, studijuojantys pagal šią kvalifikaciją, paprastai turi įrodyti egzamino dalyko kompetenciją ir meistriškumą, bet ir atlikdami originalius tyrimus turi prisidėti prie naujų akademinių indėlių į tam tikrą žmogaus žinių sritį.

Internetinis Ph.D. atliekant nuotolinio mokymosi tyrimus - tai originalūs akademiniai tyrimai, kuriuos savarankiškai vykdo kandidatas, tam tikroje žmogaus žinių šakoje, kurios pabaiga yra doktorantūra. tezės.

Skirtingai nuo kitų tradicinių universitetinių universiteto doktorantų, Ph.D. pagal „Research“ nėra suskirstytas į semestrus, bet susideda iš autonominių ir nepriklausomų teorinių tyrimų, susijusių su konkrečia akademine disciplina, įvertinimo Selinus universitete, plėtojimo. Šis tyrimas įgyvendinamas baigiamajame darbe, kuriam atlikti studentas turi nuo 6 iki 24 mėnesių.

Studijų ir tyrimų programą studentas turi vykdyti savarankiškai. Vadovas nebus tikrasis dėstytojas, o specializuotas konsultantas, į kurį studentas gali kreiptis bet kokios pagalbos. Savo tyrimui studentas gali naudoti vadovėlius ir internetą, taip pat turėti prieigą prie internetinės bibliotekos. Atlikdami nemokamus ir nepriklausomus mokslinius tyrimus, studentai įgyja labai specializuotų žinių ir visiškai įgyja specifinių įgūdžių, kuriuos išsiugdys, įrodys ir gins savo kulminaciniame darbe: daktaro disertacijoje.

Išsami informacija apie kursą

Filosofijos mokslų daktaras (doktorantūra) internetu per nuotolinius tyrimus šioje pagrindinėje studijoje yra įgyjamas sėkmingai atlikus ir apgynus baigiamąjį darbą. Šis tyrimas pateikiamas kaip daktaro darbas.

„Filosofijos daktaras“ yra vienintelis daktaro laipsnis, kurį galima įgyti per atstumą. Turėtų būti visiškai aišku, kad bet koks laboratorinis darbas ar profesinė praktika negali būti vykdoma internetu ar naudojantis kitu nuotolinio mokymosi būdu. Pagrindinis internetinės doktorantūros reikalavimas per nuotolinį mokymąsi tyrimais turi pateikti ir aptarti baigiamąjį darbą, susidedantį iš ne mažiau kaip 90/100 puslapių, peržiūrėti ir įvertinti Selinus universiteto akademiniam komitetui. Kai kuriais atvejais anksčiau kandidatų paskelbta medžiaga gali būti įskaičiuota į daktaro laipsnį. tikslai. Jei disertacijos nepakanka, norint užpildyti reikiamus daktaro kreditus, taip pat gali būti paprašyta papildomų 15-20 puslapių išsamių ataskaitų, paremtų vadovėliais.

Kurso formatas ir vertinimas Dėstymas

Nuotolinių tyrimų daktaro laipsnis programa buvo sukurta specialiai internetinei auditorijai. Jis skirtas suaugusiems studentams, turintiems ne mažesnę kaip 5 metų patirtį pasirinkto majoro profesinėje srityje. Darbą (baigiamąją disertaciją) studentas turi atlikti savarankiškai, padedamas patarėjo. Galutybė savarankiškai atlikti darbą yra vertinama už galutinį pažymį. Be specialisto patarėjo paskyrimo, studentai turės prieigą prie internetinės bibliotekos ir „Encyclopaedia Britannica“ akademinio leidimo.

Filosofijos daktaro programos baigimas dažnai yra labai naudingas darbo ir profesijos reikalavimas daugelyje žinių sričių. Pastaraisiais metais, ypač besivystančiose šalyse, kur trūksta pagrindinio išsilavinimo, daktaro laipsnis taip pat reikalingas aukštos kvalifikacijos profesijoms, taip pat norint dirbti tarptautinėse, nevyriausybinėse organizacijose ir daugelyje privačių kompanijų, kurios reikalauja jų kvalifikacijos. darbuotojams suteiktas aukštesnis nei bakalauro ar magistro laipsnis.

Karjeros galimybės

Mūsų studijų programos yra orientuotos į karjerą ir yra visiškai suderinamos su tarptautinėmis švietimo sistemomis. Studijų programos prieinamumas vyksta įvertinimo ir abipusio giminystės proceso metu, kuris paverčia kandidato profesinę patirtį, ankstesnes studijas, pažymėjimus ir CV į akademinius kreditus.

Mūsų studijų programos griežtai neatitinka atskirų šalių švietimo modelių, todėl mūsų miesteliai nėra akredituoti kompetentingos vietos švietimo ministerijos. Mūsų studijų programos yra laikomos nereglamentuojamu aukštuoju mokslu pagal konstitucinę švietimo organizavimo laisvę. Todėl Selinus universiteto išduoti pažymėjimai ir privatūs laipsniai gali neleisti patekti į vyriausybės darbą, reglamentuojamas profesijas ar tęsti studijas kitose viešosiose įstaigose. Nors tai gali būti labai naudinga kaip profesinis pripažinimas tarptautinėse įmonėse, privačiose įmonėse, NVO, tarptautinėse asociacijose ar dirbant konsultantu.

Priėmimas

Daktaras yra aukščiausia išsilavinimo kvalifikacija. Tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai turi daktaro laipsnį. Magistro laipsnio paprastai pakanka daugeliui profesijų. Daktaras reikalaujama baigti magistro laipsnį ar jam prilygintą kvalifikaciją ir pasiekti ne mažiau kaip 65 akademinių kreditų, apie 1000 studijų valandų, pridėjus daktaro disertaciją. Parengti disertaciją yra gera proga atlikti tyrimus tam tikromis temomis arba paruošti gero leidinio pagrindą.

Priėmimo į Selinus universiteto nuotolinio studijų kursą reikalavimai, be magistro laipsnio įgijimo, skiriasi priklausomai nuo fakulteto ir pagrindinio tyrimo. Visada būtina atsiųsti CV. Nėra diskriminacijos dėl rasės, odos spalvos, lyties, įsitikinimų ir (arba) religijos. Prie baigiamojo darbo įvertinimo taip pat gali pridėti APEL patvirtinti profesiniai kreditai (akreditacija prieš patirtinį mokymąsi).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our university is an institution free and private. It is legally registered as ibc in the state of the Commonwealth of Dominica and in Italy as a permanent establishment. It is an independent internat ... Skaityti daugiau

Our university is an institution free and private. It is legally registered as ibc in the state of the Commonwealth of Dominica and in Italy as a permanent establishment. It is an independent international university exclusively involved in Online and Distance Learning education: in other words an open university for adults who carries out his institutional work seriously. Skaityti mažiau