Filosofijos magistras

Kurso apžvalga

Filosofijos (magistro laipsnis) Mokytojas yra visiškai savarankiškas laipsnį, kad yra tarptautiniu mastu pripažintas šeimininkus (pagal mokslinių tyrimų) laipsnį. Ji yra skirta studentams plėtoti pažangius įgūdžius atliekant nepriklausomą ir tvarų tyrimus. Disertacija turėtų įrodyti kritinį taikymą specialių žinių ir atlikti nepriklausomą indėlį į esamos stipendiją mokslinių tyrimų srityje. Žinoma, yra unikali tuo, kad ji yra pristatomos per AVONDALE krikščionių švietimo sistemoje. Studentai Filosofijos magistro laipsnį plėtos kritinio mąstymo įgūdžius, etikos stipendiją, ir požiūrius, kurie prisideda prie asmeninio ir kolektyvinio dalyvavimo.

Mokslinių tyrimų specializacijų gali būti švietimo, meno, slaugos, ministerijos ir teologijos srityse.

Dalyko kodas

5002

Kurso trukmė

Vienerių iki dvejų metų dieninės

Studijų būdas

Nuotolinis mokymas

Akreditavimas

Filosofijos studijų kurso magistras yra savarankiškai akredituota Avondale kolegijoje per 10 lygio Australijos kvalifikacijų sąrangos sąlygomis. Kursas nacionaliniu įregistruotas aukštojo mokslo kokybę ir standartų agentūra.

Avondale siūlo magistro laipsnis kaip kartu suteiktais laipsnį su Charles Sturt universitetas, Avondale laipsnių vyksta labai vertina.

Karjera

Absolventų šią programą turi teisę kreiptis dėl atvykimo į doktorantūros jeigu jos atitinka atvykimo reikalavimus. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad absolventai bakalauro pagyrimu laipsnis jau gali būti skiriama doktorantūros studijas, atsižvelgiant į tų pačių įplaukimo ir pasiekimų reikalavimus. Studentas taip pat gali pereiti prie doktorantūros kursų kol Vertinimas pagal patvirtinimo skydelyje, kad studento darbo kokybė yra pakankamai aukšto lygio ir mokslinių tyrimų projektas turi gebėjimą būti plėtojamas doktorantūros studijų.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Internetinės
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
- $ 15,392 / metus Australijos ir Naujosios Zelandijos studentų, $ 20.928 už tarptautinius studentų
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date