Europos Vadovų MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

122905_IB5.jpg

Europos vykdomasis MBA (E-MBA)

Kaip vadovui svarbu nenukrypti nuo rinkos tendencijų ir plėtros, taip pat atsižvelgiant į įvairius išorinius veiksnius, kurie daro įtaką įmonės sėkmei, galimybėms konkuruoti su kitais ir pozicijai rinkoje.

Kai kurie svarbiausi įmonės sėkmės parametrai yra strategija, ekonomika, vadyba, rinkodara ir žmogiškųjų išteklių valdymas, o ši programa daug dėmesio skiria šioms temoms.

Šis MBA laipsnis yra neakivaizdinė ir tarptautinė programa, kurią siūlo Leeds Beckett universitetas bendradarbiaudamas su IBA International Business Academy Koldinge.

Turėdami Europos vykdomąjį MBA, įgysite įgūdžių, kad galėtumėte dirbti su visais svarbiais verslo aspektais. Gaunate įrankių, žinių ir metodų, kuriuos galėsite naudoti dabar ir ateityje.

Pagrindiniai faktai

 • Apdovanojimą pateikė: Leeds Beckett University, UK
 • Pateikė: IBA - International Business Academy , Danija
 • Pristatymo būdas: 100% internetu (taip pat egzaminai)
 • Progresas: Klauskite daugiau informacijos
 • Kaip taikyti:

Nusiųskite šiuos dokumentus į IBA-Online@iba.dk:

 • Atitinkamų diplomų / pažymėjimų kopija
 • CV / Tęsti
 • Prašymo forma
 • Anglų kalbos žinių įrodymas
 • Asmens dokumentas su nuotrauka (paso ar panašaus dokumento kopija)

E-mokymasis

Pasirinkę el. Mokymosi programą, suteikiate maksimalią laisvę ir lankstumą studijų metu. Užsiėmimai yra tiesioginių internetinių seminarų ir mokymo kartu su mūsų skaitmenine platforma derinys. Visi seminarai yra įrašomi, todėl galite juos žiūrėti nepriklausomai nuo laiko ir vietos.

Ši programa yra labai lanksti, todėl galite planuoti savo laiką ir darbo grafiką glaudžiai bendradarbiaudami su dėstytoju. Esate nepriklausomi nuo laiko ir vietos.

Kas yra e-mokymasis?

E-mokymosi programos yra programos, kurios siūlomos internetu arba per nuotolinį mokymąsi, paprasčiau tariant, jei mokotės nuotoliniu būdu, reiškia, kad jūs neturite būti Koldinge, kad galėtumėte dalyvauti viename iš mūsų kursų. Kur bebūtumėte, galite mokytis pas mus.

Pasirinkę vieną iš mūsų e-mokymosi programų, galite mokytis nuotoliniu būdu, jums tinkamu laiku ir tempu.

Mūsų e-mokymosi komanda

Nuo 1996 m. Vykdome e-mokymosi kursus IBA ir laukiame studentų visame pasaulyje - nuo Danijos iki Argentinos ir Australijos iki Kanados.

Mūsų atsidavusią e-mokymosi komandą sudaro specialistai, kurie įsitikina, kad mūsų studentai turi puikų išsilavinimą ir didelę patirtį.

Mes užtikriname, kad:

 • Kiekvienas kursas yra tokios pačios kokybės ir lygio, koks buvo mokomasi mūsų miesteliu ir tarptautiniu mastu
 • Mokymo ir mokymosi medžiaga yra parinkta ir sukurta taip, kad padėtų jums mokytis ir sėkmingai mokytis namuose
 • Parama, kurią teikiame e. Mokymosi studentams, yra greita, efektyvi ir naudinga
 • Mūsų akademinis personalas yra dalykų ekspertai ir atsidavęs rengti puikius kursus, kurie padeda mūsų e. Mokymosi studentams klestėti jų karjeroje ir gyvenime.

El. Mokymosi pranašumai

 • E-mokymasis yra puikus būdas toliau tęsti savo karjerą - kurso reikalavimus galite suderinti su kasdieniais įsipareigojimais, leisdami dirbti toliau, kol išmokstate.
 • Jūs neturite atvykti į universiteto miestelį lankyti paskaitų ir seminarų, todėl jums nereikės rūpintis perkėlimu.
 • Kadangi nėra ribų, ribojančių mūsų veiklą, mūsų e. Mokymosi programos yra tikrai tarptautinės, suteikiančios tarptautiniu mastu pripažintus laipsnius.
 • Galėsite mokytis namuose po to, kai vaikai eis miegoti, bibliotekoje, kavinėje ar net autobuse. Tiesą sakant, jei galite prisijungti prie interneto, galite pasiekti beveik viską, ko reikia mūsų e-mokymosi kursams.
 • Visi mūsų e-mokymosi kursai prasideda du kartus per metus, suteikdami papildomų galimybių.
 • Bet kuri kvalifikacija, kurią jūs uždirbate naudodamiesi el. Mokymu, yra lygiavertė įgytai studijuojant universiteto mieste.
 • Naudodamiesi ne tik IBA ir Leeds Beckett universiteto bibliotekomis, bet ir elektroninėmis duomenų bazėmis, galite naudotis ir kitomis universiteto bibliotekomis, taigi turėsite naudos iš mokymosi šaltinių, esančių netoli jūsų gyvenamosios vietos.
 • Visos e-programos yra suskaidytos į modulius, suteikiančios lankstumo ir leidžiančios jums kontroliuoti savo mokymosi progresą.
 • Bet kada galite įlipti ir išlipti iš traukinio

122329_fac.jpg

Parama, kol jūs studijuojate

Mes įdėjome daug laiko ir pastangų tam, kad užtikrintumėte puikią patirtį su mumis. Registruojantis visiems e-mokymosi studentams suteikiama prieiga prie internetinės informacijos, kurioje tiksliai nurodoma, ko tikimasi iš jūsų ir ko galite tikėtis iš mūsų.

Vien todėl, kad nesimokote universiteto miestelyje, dar nereiškia, kad turėsite patys susitvarkyti - studijuodami atskirus modulius turėsite atsidavusio akademinio personalo palaikymą, o mūsų administracinis personalas padės jums pasiūlyti patarimai dėl visko - nuo akademinių klausimų iki streso ir nerimo.

Mokymosi priemonės

Mūsų studentai prisijungia prie virtualios mokymosi aplinkos (VLE), o ne lankosi asmeniškai paskaitose ar seminaruose. VLE suteikia prieigą prie kursų medžiagos, tokios kaip vaizdo įrašai, elektroninės knygos ir kiti dokumentai. Jūs taip pat ja naudojatės norėdami aptarti kurso medžiagą su savo dėstytojais ir bendraamžiais bei pateikti užduotis ir gauti grįžtamąjį ryšį.

Su VLE bendrausite ir per internetinius internetinius seminarus bei el. Laiškus.

Taip pat yra galimybė apsilankyti kasmetiniame gyvenamajame Leeds Beckett universitete, jei norite.

Mūsų partneriai

Mes dirbame su specializuotomis organizacijomis siekdami užtikrinti, kad mūsų e. Mokymosi programos suteiktų kuo geresnę kvalifikaciją. Mūsų partneriai:

 • Leeds Becketto universitetas
 • „Drobė“ - jie yra pasaulinio mokymosi internete ekspertai ir šiuo metu naudojame jų pasaulyje pirmaujančią virtualią mokymosi aplinką (VLE).
 • Tarptautinio verslo mokyklų tinklas (NIBS) - mes didžiuojamės šios organizacijos, akreditavusios mūsų programas, nariais
 • Per LBU mes taip pat esame akredituoti Britanijos QAA .

Darbai ir karjera

Ar norite būti pirmas eilėje, kai įmonėms reikia vadybininkų? Įgiję šį išsilavinimą galėsite užimti vadovo ar vidutinio lygio vadovo pareigas tarptautinėje įmonėje. Jūs taip pat turite gerą karjeros pagrindą konsultacijų, rinkodaros, finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymo srityje tarptautinėje rinkoje.

Programos turinys

 • Paprastai programos trukmė yra 2 metai (4 semestrai).
 • Programą sudaro 6 x 12 savaičių moduliai ir disertacija. Iš viso 180 kačių.
 • Programa yra 100 proc. E. Mokymosi, o visos pamokos ir testai yra anglų kalba.
 • Kiekvienas modulis baigiamas užduotimi raštu ar žodžiu.
 1. Vadybinė ekonomika - 20 CATS (10 ECTS)
 2. Žmogiškųjų išteklių valdymas - 20 KAT (10 ECTS)
 3. Buhalterinės apskaitos tvarkymas
 4. Strategijos ir pokyčių valdymas - 20 CATS (10 ECTS)
 5. Rinkodaros vadyba - 20 CATS (10 ECTS)
 6. Kritinė valdymo užklausa - 20 CATS (10 ECTS)
 7. Disertacija (Hovedopgave) - 60 KATŲ (30 ECTS)

Priėmimo sąlygos

Paprastai turite būti sėkmingai baigę atitinkamos srities bakalauro laipsnį (bakalauras ar lygiavertis laipsnis), o jūsų anglų kalbos lygis turi atitikti IELTS akademinį balą 6,0 arba lygiavertį.

Studentai iš Danijos turi mokėti anglų kalbą, lygiavertę Danijos aukštesniojo vidurinio išsilavinimo B lygiui. Anglų B lygiui atstovaujama 210 valandų per pastaruosius trejus vidurinės mokyklos metus (tai atitinka Danijos B lygio Danijos vidurinį egzaminą).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

IBA International Business Academy develops and delivers higher education programs that work in the real world. We are one of the country’s most internationally-oriented business academies, with over ... Skaityti daugiau

IBA International Business Academy develops and delivers higher education programs that work in the real world. We are one of the country’s most internationally-oriented business academies, with over 85 overseas partner institutions across the globe. Skaityti mažiau