Energetikos Politikos Magistrantūra (prisijungęs)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mūsų Energetikos politikos meistrai siūlo skirtingus plačius, tarpdisciplininius socialinių mokslų mokymus energetikos politikoje, daugiausia dėmesio skiriant klimato kaitos iššūkiui ir inovacijų vaidmeniui.

Sužinokite iš tarptautiniu mastu pripažintų Sussex mokslo politikos tyrimų padalinio, kuris daro visuotinį poveikį ir kuria bei teikia tvarių ateities sprendimus.

100% mokoma internetu, prisijungsite prie viso pasaulio studentų, mokslininkų ir tyrinėtojų, kurie savo patirtį ir patirtį pateikia virtualioje klasėje. Ir šešis pradžios metus (sausio, kovo, gegužės, liepos, rugsėjo ir lapkričio mėn.), Galite pradėti šį kursą, kai jums patinka ir mokosi savo laiku, iš savo namų.

Šis kursas yra ne visą darbo dieną ir gali būti baigtas ne mažiau kaip dvejus metus ir ne daugiau kaip keturis metus. Studentai turi galimybę pristabdyti savo studijas, jei jų darbas ar gyvenimas yra būtini.118186_EnergyPolicy1.jpg

Kodėl verta studijuoti energetikos politiką MSc (internete) Sussex

  • Studijuoti Sussex pasaulyje žinomame Mokslo politikos tyrimų skyriuje
  • Ištirti atitinkamus realaus pasaulio pavyzdžius su praktiniais mokymais, kuriuos teikia tie, kurie kuria politiką ir skatina pasaulinius pokyčius
  • Ištirti naujovių temą kurso metu ir pagrindinį vaidmenį sprendžiant būsimus energetikos iššūkius
  • Mokykitės per interaktyvų mokymąsi, suteikdami jums galimybę aktyviai bendradarbiauti su klasėmis ir bendradarbiauti su savo kolegomis studentais, iš kur ir kur jie yra pasaulyje
  • Mokykitės tuo metu ir tempu, kuris Jums tinka iš bet kurios pasaulio vietos.

Karjeros galimybės

Daugelio vyriausybių ir organizacijų prioritetas visame pasaulyje yra kurti darbo jėgą, kuri yra pasirengusi valdyti tvarių, mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių energijos sistemų kūrimo iššūkius.

Šis kursas sukurtas taip, kad atitiktų energetikos sektorių įgūdžių atotrūkį; aistringų absolventų mokymas iš įvairių akademinių ir profesinių sluoksnių, suteikiant jiems įgūdžių ir žinių, kad jie galėtų realiai keistis.118187_EnergyPolicy2.jpg

Mokymasis internete

Mūsų internetinė mokymosi aplinka buvo specialiai sukurta tam, kad suteiktų jums galimybę studijuoti Sussex tuo metu ir vietoje, kuri Jums tinka.

Mokydami tą patį tarptautiniu mastu pripažintą mokslininką ir mokslininką, kaip ir mūsų universiteto kursus, internetinis mokymasis leidžia jums pasinaudoti Sussex patirtimi, kur kada nors esate pasaulyje.

Sukurtas specialistų mokymosi technologų, moduliai yra interaktyvūs ir praktiški. Dalyvausite gyvose paskaitose, seminaruose ir grupiniame darbe ir būsite skatinami mokytis iš savo bendraamžių ir pasidalinti savo patirtimi, kad pagerintumėte vienas kito mokymąsi.

Akademinė patirtis

Sussex reputacija ir pasaulinė įtaka energetikos politikos sektoriuje pritraukia akademikus ir studentus iš viso pasaulio.

Būdami kurso studentai, kai kurie iš pasaulio pirmaujančių mokslininkų bus mokomi energijos, inovacijų ir tvarumo klausimais; tie, kurie konsultuoja vyriausybes ir įmones visame pasaulyje ir skatina pasaulio pokyčius.

Sussex specialiai sukurta internetinė mokymosi aplinka suteikia jums tiesioginę prieigą prie kursų akademinės komandos ir leidžia mums pareikšti savo žinias.

Kursų mokesčiai

Mokesčiai mokami moduliniu pagrindu, kiekvienas modulis kainuoja £ 955 * .

Visas mokestis kursą yra £ 11.450 * .

Mokestis už mokslą gali būti didinamas kasmet, atsižvelgiant į Sussexo universiteto sąlygas. Padidėjimas įsigalios kiekvienų metų rugsėjo mėnesį.

* suapvalinti administravimo tikslais

Kodėl mokytis internetu?

  • Naudokite studijas viename iš pirmaujančių pasaulio universitetų energetikos politikos tyrimams iš bet kurios pasaulio vietos.
  • Mokykitės pasaulinėje klasėje, o studentai prisijungia prie mūsų daugiau nei 100 šalių.
  • Įgykite savo meistrų, neatsižvelgdami į savo profesinius ir asmeninius įsipareigojimus.
  • Lankstumas jums tinka; su moduliais, kurie prasideda kas du mėnesius, jei dėl kokios nors priežasties reikia „išjungti“ kursą, galite ir vėl prisijungti, kai leidžia laikas.
  • Specialiai sukurta virtuali mokymosi aplinka, prieinama 24 valandas per parą, 365 dienas per metus, viskas, ko jums reikia, yra interneto ryšys.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1961, the University of Sussex has a long-standing reputation for providing a world-class education to all. Our online courses give you the opportunity to gain a Masters from Sussex and exp ... Skaityti daugiau

Founded in 1961, the University of Sussex has a long-standing reputation for providing a world-class education to all. Our online courses give you the opportunity to gain a Masters from Sussex and experience the same academic rigour and teaching recognised world-wide for its excellence from anywhere in the world. Skaityti mažiau