Kurso apžvalga

 • Šis kursas yra naujas būdas pristatyti mūsų gerai žinomą magistro laipsnį magistro laipsnį elektros energijos sistemų inžinerijos srityje
 • Yra daug daugiau lankstumo - dauguma medžiagos gali būti baigta tuo metu, kai tinka jums per mūsų virtualios virtualios mokymosi aplinką (VLE)
 • Jūs gaunate kas savaitę kontaktą su dėstytoju (per mažos grupės vaizdo konferenciją), kur jums bus suteikta grįžtamoji informacija ir galėsite užduoti klausimus
 • Kursas skirtas padėti dirbantiems pramonėje. Egzistuoja keletas atvykimo taškų ir kursas gali būti baigtas tokiu laikotarpiu, kuris tinka jūsų poreikiams

Kurso aprašymas

Studijuokite, kai tai tinka jums

Elektros energija vaidina vis didesnį vaidmenį, nes mes siekiame sukurti mažai anglies dvideginio išskiriančius energijos šaltinius. Elektros energijos sistemų projektavimas tampa vis sudėtingesnis, valdyti pertrūkių gamybos šaltinius ir paklausos padidėjimą naujos rūšies apkrovoms, pvz., Elektrinėms transporto priemonėms.

Nuotolinių studijų magistrantūra elektros energijos sistemų inžinerijos srityje leidžia sektoriaus inžinieriams tobulinti savo įgūdžius. Ji suteikia jiems priemones ir būdus, kad būtų galima išlaikyti greitą greitą elektros energijos pramonę. Kursas apima naujausius elektros energetikos sektoriaus pokyčius ir teikia naujausius mokymus visais elektros energijos sistemų aspektais.

Tikslai

Kursas padės suprasti, kaip šie ateities elektros tinklai bus suprojektuoti ir valdomi. Tai suteiks jums tvirtą supratimą apie komponentų, tokių kaip generatoriai, linijos, kabeliai, transformatoriai ir galios elektronikos prietaisų savybės. Tai suteiks jums įgūdžių, kurių reikia norint atlikti galios srauto ir gedimų skaičiavimus, mokydamasis, kaip šie metodai naudojami didelių sistemų elgesiui ištirti. Kursas taip pat apima įvairias kitas temas, tokias kaip HVDC, atsinaujinančios energijos generavimas yra integruotas į energetikos sistemą, vis didėjanti pažangiųjų tinklų svarba ir kaip įvertinti ir ištaisyti energijos kokybės problemas. Kursas pagrįstas ilgai trunkančiu magistro laipsniu "Elektros energijos sistemų inžinerijos", kurį teikia Mančesterio universitetas. Baigę programą, būsite pasaulinių absolventų tinklo narys, daugelis pirmaujančių elektros energijos tiekimo pramonės įmonių.

Kursas skirtas padėti tiems, kurie dirba šioje srityje. Egzistuoja keletas atvykimo taškų ir kursas gali būti baigtas tokiu laikotarpiu, kuris tinka jūsų poreikiams. Idealiu atveju jūsų disertacijos projektas bus pagrįstas problema, kurią spręsite jums ir jūsų įmonei, užtikrinant, kad programa atitiktų jūsų ir jūsų darbdavio vertę.

Mokymas ir mokymasis

Kai tik užsiregistruosite kursui, jums bus paskirtas kursų patarėjas, kuris tęsis kartu su tavo studijomis ir su kuriuo galėsite susisiekti telefonu arba el. Paštu, kai kils klausimų ar rūpesčių.

Jūsų kursų patarėjas galės jums paskatinti jus pasirinkti savo padalinius ir padėti jums planuoti ir registruotis. Jie bus susipažinę su visais savo kursų aspektais, savo pačių pažanga ir tvarkaraščiu ir galės suteikti paramą įvairiais klausimais arba, jei reikia, kreiptis į universiteto specialistų pagalbines tarnybas, pvz., Karjeros tarnybą, konsultavimo tarnybą ar neįgalumą Parama.

Kiekvienam techniniam vienetui jums bus paskirtas akademinis dėstytojas, turintis patirties konkrečioje dalyko srityje, kurią mokysitės. Kiekvieno padalinio pradžioje tutoras pristatys save, norėdamas išdėstyti medžiagą ir vertinimo planus. Jie organizuos reguliarias internetines diskusijas grupėse, kad peržiūrėtų tą savaitę pateiktą turinį ir suteiktų jums galimybę bendrauti su kitais studentais. Jie taip pat palaikys ir stebės įvairius kitus įrankius, įskaitant forumus, tinklaraščius ir pokalbių sesijas, jei turite kokių nors klausimų apie kurso turinį.

Paprasčiausiai kiekvieną kartą, kai studijuojate nuotolinio mokymosi magistrantūros studijoms, paprastai reikia atlikti apie 15 valandų per savaitę. Svarbu įsitikinti, kad jūsų darbdavys jus palaiko, leidžiant tinkamą laiką praleisti jūsų studijoms.

Kursinis darbas ir vertinimas

Kiekvienam padaliniui reikės pateikti vieną ar daugiau dalykų kursų ir galutinį įvertinimą. Tavo dėstytojas pateiks tikslią informaciją apie tai, kaip kiekviena veikla prisideda prie jūsų galutinių balų už tam tikrą vienetą. Kursų metu dažnai bus naudojami specialūs programinės įrangos paketai, kuriuos mes suteiksime jums.

Jums taip pat bus suteikta galimybė reguliariai įvertinti jūsų pažangą atliekant savikontrolę, kuri neatsižvelgiama į jūsų galutinį įvertinimą. Jūsų dėstytojas sieks jums padėti, jei turite sunkumų konkrečioje dalykinėje srityje, ir jūsų kursų patarėjas bus ten, kad padėtų, jei yra kitų klausimų, turinčių įtakos jūsų studijoms.

Kurso turinys 1 metams

Elektros energetikos sistemos

 • Elektros energijos sistemų struktūra
 • Pagrindiniai elektros energijos sistemų analitiniai įgūdžiai
 • Komponentai, susieti su elektros energijos sistemomis

Elektros energijos ir energijos konversijos sistemų analizė

 • Linijinis modeliavimas ir skaitiniai metodai
 • Galios srauto būdai ir valdymas
 • Simetriniai / asimetriniai gedimų skaičiavimai

Elektros sistemos gamykla, turto valdymo ir būklės stebėjimas

 • Elektros energetikos sistemos gamykla (transformatoriai, kabeliai, skirstomieji įrenginiai, linijos) funkcija, struktūra ir konstrukcija
 • Augalų turto valdymo / senėjimo mechanizmai
 • Būklės stebėjimas / Elektriniai matavimo būdai ir būklės diagnostikos metodai

Elektros sistemos veikimas ir ekonomika

 • Optimizavimas (ekonominis išsiuntimas, vieneto įsipareigojimas, netiesinė optimizacija, KKT)
 • Rinkos ir ekonomikos (mikroekonomika, restruktūrizavimas, elektros energijos rinkos)
 • Apsauga (papildoma paslauga, Nx, OPF)
 • Investicijos (gamyba ir perdavimas)

Kurso turinys už 2 metus

Pažangūs tinklai ir tvarios elektros energijos sistemos

 • Paskirstytos mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančios technologijos (DG, elektrinės transporto priemonės, fotovoltinės plokštės, saugykla)
 • Išmanieji tinklai (aktyvus tinklo valdymas, protingi prietaisai)
 • Tvarios energetikos sistemos (anglies dioksido surinkimas, biomasė, vėjo energija, išmetamieji teršalai, šilumos siurbliai)

Elektros sistemos dinamika ir tiekimo kokybė

 • Dinamika (apkrovos, sužadinimo sistemos, valdytojai)
 • Modeliavimas ir kontrolė
 • QoS (įtampos mirgėjimas, transients, sags ir tt)
 • Harmonijos
 • Patikimumas (Monte Karlo modeliavimas)

Elektros sistemos apsauga

 • Bendrieji apsaugos klausimai
 • Relės tipai ir konstrukcijos (per didelės srovės relės, diferencialinės relės, apsaugančios besisukančios mašinos)
 • Išplėstinės apsaugos sistemos (pažangūs elektroniniai prietaisai, gedimų vietos algoritmai ir tt)

Mokslinių tyrimų ir pramonės metodai

 • Projekto / komandos / verslo planavimas
 • Sveikata ir sauga (COSHH, rizikos analizė)
 • Etika
 • Intelektinė nuosavybė
 • Ataskaitos rašymas (informacijos šaltiniai, literatūros apžvalgos, struktūra ir pateikimas)

Studentai dirbs grupėmis nuo trijų iki keturių grupių ir apžvelgs esamą technikos lygį konkrečioje technologijų srityje, kiekvienoje iš jų atsiras atskira 5 puslapių technologija.

Kurso turinys už 3 metus

Disertacijos projektas

Idealiu atveju jūsų disertacijos projektas bus pagrįstas problema, kurią spręsite jums ir jūsų įmonei, užtikrinant, kad programa atitiktų jūsų ir jūsų darbdavio vertę.

Tai pateikiama kaip 15 000-20 000 žodžių ataskaita, pagrįsta pasirinkta mokslinių tyrimų programa.

Akademinio atvykimo kvalifikacijos apžvalga

Turite išlaikyti pirmosios klasės ar aukštesnės antrosios klasės pagyrimu laipsnį arba tarptautinį atitikmenį atitinkamoje techninėje disciplinoje (pvz., Elektroninėje / elektrotechninėje, mechatronikos) ar jos atitikmenį iš autoritetingos institucijos. Šis laipsnis privalo būti baigtas per pastaruosius 5 metus. Studentai taip pat turi sugebėti užpildyti atitinkamą darbo pagrindu disertaciją.

Studentai, kurie atitinka daugumą, bet ne visus išvardytus kriterijus, gali būti apsvarstyti alternatyviam įvažiavimo maršrutui į magistrantūros studijų programą, kai pirmuosius du dalykus laiko mokymo kursais. Vertindami tai turėsite atsižvelgti į atitinkamą pramonės patirtį, taip pat į jūsų dėstomų vienetų tinkamumą ir laipsnius. Jei tai bus padaryta, perduodama į magistrantūrą bus nagrinėjama egzaminų lentoje (egzaminų komisijos rengiasi kas 6 mėnesius, todėl studentai turės nutraukti studijas, paprastai 3 mėnesius laukdami egzamino tarybos sprendimo) .

Anglų kalba

Jums reikės sugebėti įrodyti kompetenciją anglų kalba ir, jei dar neturite pripažintos anglų kalbos kvalifikacijos, reikės atlikti tokį testą kaip:

 • IELTS bendras įvertinimas 6,5, be papildomo testavimo mažiau nei 5,5
 • "TOEFL iBT" balas yra 90, iš viso ne mažiau kaip 22
 • "Pearson PTE" balas yra 59, o jo nepakankamumas yra mažesnis nei 51
 • Cambridge CPE klasė C

Anglų kalbos testo galiojimas

Kai kurie anglų kalbos testo rezultatai galioja tik dvejus metus. Jūsų anglų kalbos testo ataskaita turi galioti nuo kurso pradžios datos.

Karjeros galimybės

Šis nuotolinio mokymosi kursas yra ilgalaikių dieninių Elektros energijos sistemų inžinerijos magistrantūros Magistro universiteto Mančesteryje pratęsimas. Per pastaruosius trisdešimt metų šimtai studentų iš viso pasaulio atvyko į universitetą, norėdami gauti elektros inžinerijos magistro laipsnį ar pan. Po baigimo absolventai pradėjo dirbti atsinaujinančios energijos ir elektros energetikos sistemose, elektros energijos tiekimo įmonėse, įrangos gamintojų, specializuotose programinės įrangos namuose, universitetuose ir konsultacinėse įmonėse.

Daugelis mūsų programų yra iš žmonių, kurie jau dirba šioje pramonės šakoje (tačiau tai jokiu būdu nereikalaujama), kurie siekia pasinaudoti šiuo kursu, siekdami paskatinti jų karjerą. Dauguma mūsų pareiškėjų atvyko iš sistemos / tinklo operatorių, elektros sistemos komponentų gamintojų, konsultacijų, naftos

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų University of Manchester - South America Centre »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 15, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Kov. 2020
Duration
30 - 60 mėnesių
Ištęstinės
Price
3,500 GBP
UK / ES studentai (per metus). Tarptautiniai studentai (per metus): £ 24 500 per 3 metus.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date