Ekonomika vadovams

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žiūrėkite pasaulį per ekonomikos objektyvą ir įgyti žinių ir įgūdžių, kad sukurtumėte sėkmingą verslo strategiją

Ekonominės veiklos sąvokų supratimas - noras mokėti bet kokią kainą, fiksuotos ar kintamos sąnaudos, masto ekonomija - labai svarbus verslo sėkmei. Šis kursas prasideda pasiūlos ir paklausos pagrindais, iš kur jie yra, ir kodėl jie yra pagrindiniai verslo supratimo. Jūs sužinosite, kaip įmonės galvoja apie kainų nustatymą ir gamybą bei galingas idėjas, pvz., Papildymus ir tinklo poveikį, kuriuo įmonės remiasi norėdamos sukurti paklausą. Šis kursas taip pat įeina į rinkų funkcionavimą, konkurencijos jėgą ir diferenciacijos strategijas.

Šių idėjų tyrimo procese sužinosite, kaip plėtoti konkurencingos strategijos pradžią, kuri laikui bėgant paskatins verslą.

Dalyvaudami vadybininkų ekonomikoje, galėsite:

 • Analizuokite rinkos pokyčių įtaką sukuriant pasiūlos ir paklausos kreives
 • Nustatykite pajamų didinimo kainų strategiją naudodami elastingumo koncepciją
 • Įvertinkite būdus, kaip sužinoti apie paklausą arba padidinti ją
 • Atlikite santykinę išlaidų analizę
 • Išnagrinėkite konkurencinį kraštovaizdį, rinkos rezultatus ir jėgas
 • Įvertinkite monopolijas, kainų diskriminaciją ir diferenciaciją

Programos struktūra

Vadovų ekonomika susideda iš maždaug 60 valandų medžiagos, pristatytos per aštuonių savaičių laikotarpį su lanksčia programos struktūra. Nėra nustatyto laiko prisijungti. Baigę reguliarius terminus, baigsite kursinius darbus. Visa kursų medžiaga pristatoma per mūsų naujovišką internetinę platformą.

Mūsų mokymosi modelis susideda iš „Harvard Business School“ atvejo metodo, kuriame dalyvauja pokalbiai su verslo lyderiais ir įmonių vadovais iš viso pasaulio, kurie atvirai aptaria problemas, su kuriomis jie susidūrė, arba kliūtis, kurias jie įveikė. Mes prašome jus įsitraukti į savo batus ir bendradarbiauti su savo bendraamžiais, kad dirbtumėte per šiuos realaus pasaulio verslo scenarijus.

Aptariamos temos:

 • Paklausa
 • Tiekėjai
 • Rinkos
 • Varzybos

Ekonomikos vadybininkai dalyvauja „ Harvard Business School Online baigimo pažymėjime. Norėdami gauti sertifikatą, turite sėkmingai užbaigti visus kursinius darbus pagal nustatytus terminus, įskaitant patenkinamus testų rezultatus ir aktyviai prisidėti prie energingos mokymosi bendruomenės.

Tiems, kurie domisi verslo pagrindų mokymusi plačiau, 3 kursų CORE programa - „Business Analytics“, „Economics for Managers“ ir „Financial Accounting“ - tandemai - yra 2,250 JAV dolerių.

Kohortos datos

2020 m. Birželio mėn

 • Ilgis: 8 savaitės
 • Programos datos: 2014-06-24 - 20/19/2010
 • Kaina: $ 1600
 • Paraiškų pateikimo terminas: birželio 15 d

Kas turėtų naudos

Šis kursas skirtas visiems, norintiems pasitikėti savo supratimu apie ekonomiką, kad galėtų prisidėti prie verslo diskusijų ir sprendimų priėmimo. Programai nėra jokių būtinų sąlygų. Vadybininkų ekonomika yra skirta asmenims visose jų karjeros-kolegijos studentų ir neseniai baigusių studijų pakopų, tų, kurie svarsto MBA ar kitas aukštojo mokslo programas, kurios norėtų pasiruošti auditorijai arba profesionalams, norintiems labiau prisidėti prie verslo diskusijų ir sprendimų priėmimo .

Priėmimas

Jis gali būti laisvai taikomas, o paraiškos peržiūrimos ir priimamos nuolat, todėl ankstyvas taikymas yra skatinamas. Visi pareiškėjai turi būti 18 metų amžiaus ir įrodyti anglų kalbos mokėjimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2020

Apie mokyklą

Harvard Business School Online teaches vital business concepts in a unique and highly engaging way that enables committed learners to transform their careers, their organizations, and their lives.

Harvard Business School Online teaches vital business concepts in a unique and highly engaging way that enables committed learners to transform their careers, their organizations, and their lives. Skaityti mažiau