Oficialus aprašymas

Bendra apžvalga pedagogikos specialiojo ugdymo - koncentracija retai

Tai programa, kuri reikalauja 36 kredito valandos mažiausiai, veda į valstybės sertifikavimo kaip švietimo specialistė mokiniams, turintiems sunkią negalią (286). Programą rengia magistro lygio specialiesiems pedagogams tarnauti studentams autizmo spektro sutrikimai sutrikimas, reikšmingų protine negalia bei studentus su keliais negalia. Be UMaine aukštosios mokyklos taikymo kriterijai, pareiškėjai turi įrodyti patenkinamą balus dėl Praxis Core akademinių įgūdžių pedagogams ir sėkmingo įvadinis kursas į specialiojo ugdymo ar pritaikant mokymą studentams su negalia. Visi kursai reikalauja gamtoje taip kandidatai turi būti darbo ar savanorystės K-12 mokyklų.

programos teikiama nauda

 • Uždirbkite NCATE akredituota laipsnis iš Meino universitetas
 • Mokytis iš patyrusių dėstytojų, kurie yra lyderiai šioje srityje
 • Praktikos efektyviai bendradarbiauja su bendraautoriais mokytojų, šeimos ir kitų paslaugų teikėjų
 • Patirkite daug perspektyvų per atvejų tyrimus, modeliavimą ir analitiškas pratimai
 • Užpildykite savo kursinių bet per mūsų naujovišką interneto formato

Magistro laipsnį Specialiojo ugdymo suteikia absolventams su einamųjų įrodymais pagrįstos praktikos taikymo K-12 klasėse vaikams, turintiems specialiųjų poreikių supratimą. Supratimas vaiko poreikius, būtina užtikrinti, kad jis / ji gauna deramą dėmesį, pagalbą ir intervencijos sėkmingai mokytis mokykloje. Mūsų absolventai taikyti savo supratimą apie vaikų poreikius ir geriausią praktiką, kad išspręstų savo studentų poreikius imtinai bendrojo lavinimo mokymosi aplinkoje.

Studijų programos yra skirtos praturtinti ir išplėsti teorija, praktika ir vadovavimas. Iš studijų darbo Kolegijos bruožas yra mentorystė-glaudžiai su fakulteto patarėjas, kurio tikslas yra užtikrinti, kad studentas yra programos atitinka jo / jos specifinius poreikius. Mažos klasės, vedamos plačiai pripažintą fakultetas, skatinti diskusijas, tyrimus, o diskusiją pagrįstos realiomis patirtimi ir aktualiais klausimais. Lankstumas yra integruotas į atskirų programų leisti didžiausią poveikį konkrečiose srityse poreikį. Tas pats įsipareigojimas atskiro augimo ir paklausimo įsišaknijęs į informavimo ir nuotoliniam mokymui.

Programos Reikalavimai (36 kreditai)

Tai 36-kredito valandų programa veda prie valstybės sertifikavimo kaip švietimo specialistė mokiniams, turintiems sunkią negalią (286). Jis skirtas kandidatams, kurie suinteresuoti dirbti su studentais su autizmo spektro sutrikimų ir kitų retai negalia, ir kurie turi patirties dirbant pradinėje ar vidurinį išsilavinimą; Tačiau ji gali būti tinkama studentams, turintiems bakalauro didžiųjų susijusiose srityse, kaip antai vaiko vystymuisi, psichologijos, komunikacijos sutrikimų, profesinės ir fizinės terapijos ir slaugos. Kursai yra teikiamos per atstumą švietimo technologijos.

Būtinos sąlygos

 • Klasė B arba didesnis SED 302, 402, SED 500 arba lygiavertis
 • Patenkinama našumą Praxis Core akademinių įgūdžių pedagogams ir ant dangos ar GRE
 • Patenkinama bakalauro VPS (3,0 reguliariai įleidimo)
 • Rekomendacijos rodo potencialą sėkmės kaip magistrantas ir specialiojo ugdymo mokytojo (akademine ir teigiamų polinkius)
 • Priėmimo esė rodo tinkamas rašymo įgūdžius, gebėjimus apmąstyti ir įsipareigojimą į specialiojo ugdymo srityje
 • Įrodymai užbaigimo pirštų atspaudų ir asmens patikrinimas (Meino Dept Švietimo)
 • Patirtis dirbant kai su studentais su negalia talpos. gali būti priimami kandidatai be išankstinio patirtį, tačiau jie gali būti reikalaujama užbaigti papildomą kredito valandos patirtimi šioje srityje sutampa su kursinį darbą.

Pagrindiniai kursai

 • EHD 510: Įvadas Švietimo tyrimų
 • SED 501: Įvairovė plėtros
 • SED 520: Specialiojo ugdymo aktų, procedūrų ir bylų valdymo
 • SED 528: ugdymo metodai mokiniams, turintiems autizmo
 • SED 536: Mokomieji Strategijos studentams su sunkia negalia
 • SED 543: Programos planavimas ir valdymas
 • SED 556: mokinių vertinimas su Autizmas spektro sutrikimai ir sunkia negalia
 • SED 563: Teigiamas elgesys parama studentams su Autizmas spektro sutrikimų
 • SED 564: Universalus dizainas Mokymosi PK12 kabinetai
 • Pasirenkant - 6 kreditai: atrinkti su patvirtinimo patarėjas; ne mažiau kaip 3 kreditai turi būti raštingumo, SED ar ERL

Capstone (3 kreditai)

 • A variantas - SED 610: Stažuotė Specialiojo ugdymo K-8 arba 7-12 (6 kreditai)
 • B variantas - pildydami 6xx: absolventas projektas Specialiojo ugdymo

paraiškoje pateiktą informaciją

Dėl priėmimo į studijų programą Specialiojo ugdymo, studentai turi atitikti pagrindinius standartus aukštosios mokyklos ir specialius tinkamumo reikalavimus programos.

Pareiškėjai gali imtis arba GRE (jokių papildomų testas privalomas) arba Miller analogijų testą. Studentams, turintiems bakalauro VPS 3.0 arba aukščiau, tai bandymai reikalavimas netaikomas.

Pareiškėjai, siekiantys priėmimą į programų, kurios veda į sertifikavimo turi pateikti balai Praxis Core akademinių įgūdžių pedagogams su jų prašymų (https://www.ets.org/praxis/about/core/). Kandidatai, kurie jau yra sertifikuoti Maine, ir kurios ėmėsi Praxis anksčiau gali pateikti savo liudijimų kopijas dokumentuoti, kad jie susitiko valstybinius standartus testą.

Pareiškėjai gali būti kviečiami į asmeninį pokalbį su specialiojo ugdymo fakultete. Studentai turėtų prašyti finansinės pagalbos informaciją iš Universiteto Studentų finansinės pagalbos tarnybai. Specialusis ugdymas stipendijos kartais galima kandidatams su dokumentais finansinius poreikius. Kad atitiktų reikalavimus, pareiškėjai turi prašė finansinės pagalbos per Universiteto biuro Studentų finansinė parama.

Kai esate pasirengę taikyti, pirmiausia peržiūrėkite dengimo instrukcijų. Tada užbaigti savo paraišką internete.

umoed05

Dažnai užduodami klausimai

Ką aš galiu padaryti su Magistras pedagogikos specialiojo ugdymo - koncentracija retai?

JAV Darbo statistikos biuras (BLS) prognozuoja, kad specialiojo ugdymo darbo prognozuojama per 2012-2022 6% augti. Paklausa bus varomas specialių poreikių didėjančių priėmimą ir paslaugų poreikis. Kaip atrankos pajėgumų didinimas, todėl nėra už teikiamas paslaugas specialiųjų pedagogų K-12 klasėje parametrai poreikį.

Mokytojai Specialiojo ugdymo pat gali siekti įsidarbinimo privačiame sektoriuje ir kaip priežiūros institucijų ir administratorių.

Kaip man gauti informaciją apie Magistras Įrašų egzaminas ar Miller analogijų testą ir Praxis I?

Pareiškėjai privalo imtis arba GRE (jokių papildomų testas privalomas) arba motina. Kaip fakultetas, mes neturime jokių ypatingą pirmenybę. Tačiau susitarimas imtis kilimėlio galima padaryti susisiekus su studentų Records (207-581-1317) Biuro ir paprastai gali būti santykinai trumpą laiką ir rezultatai yra greitai prieinama. Studentai, kurie nori stoti į disertacijos programą turi būti GRE. Jūs galite užsiregistruoti Educational Testing Service svetainėje. Informacija apie Praxis I galima rasti Švietimo testavimo tarnybos tinklalapyje.

Ar pedagogikos programa Specialiojo ugdymo reikalauja disertaciją?

Ne.

Ką apie sertifikavimą?

Mokytojas sertifikavimo suteikiama Meino departamento Švietimo, o ne Meino universitete. Studentai, sėkmingai baigę visą mūsų NCATE patvirtintų, profesinis pasirengimas programų (mokytoja studentų, turinčių didelis sergamumas negalia ugdymo specialistas studentams retai negalia), įskaitant dokumentus artimųjų balai Praxis II Specialiojo ugdymo reikalavimai bus gauti sertifikavimo , Konkreti informacija apie sertifikavimą galima gauti iš Meino departamento Švietimo, sertifikavimo paslaugos, Valstybinės House Station 23, Augusta, ME 04333.

Jei aš ėmėsi pakopos kursus kitame universitete, jie gali būti perkeliami į mano programos prie UMaine?

Ne daugiau kaip 6 kredito valandos ankstesnių studijų kursinių iš kitos institucijos gali būti perkeltos į studento programos tuo priėmimo metu, arba 12 kreditų iš Meino universitete. Tam, kad būtų perduotos, kursai turi būti patvirtintas Specialusis ugdymas fakultete. Nustatymas perdavimo priimtinumo priklauso nuo veiksnių, pavyzdžiui, kaip neseniai kursas buvo imtasi ir ar jis yra teisiamas prilygsta nustatytą kursą programą. Sprendimai dėl perdavimo kursų yra pagaminti paraiškos / interviu metu. Absolventų kursai, kurių buvo imtasi kaip viena anketa bakalauro programą, negali būti perkeltos į Magistras pedagogikos programa.

Kaip man gauti fakulteto patarėjas?

Specialiojo ugdymo fakulteto narys skiriamas tarnauti kaip studento patarėju metu galutinių etapų paraiškų teikimo procesą. Patarėjas vardas bus įtrauktas į priėmimo aukštosios mokyklos rašto studentas.

Jei esate pasirengę žengti kitą žingsnį, tai lankosi priėmimo zona gali padėti jums su paraiškų teikimo procesą. Norėdami pradėti, atlikite savo naudingos programos vadovas čia. Dažniausiai klausimus būtų atsakyta šiame skyriuje, bet prašome kreiptis į vieną iš mūsų studijų leidimų atvykti specialistams dėl papildomos informacijos. Kai esate susipažinę su procesu galite pradėti savo on-line paraišką į Meino Graduate School universitete!

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 15 daugiau kursų UMaineOnline (University of Maine) »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Price
15,048 USD
$ 418 / kr. į-valstybės ir $ 523 / kr. "out-of-state
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date