Bendra apžvalga pedagogikos specialiojo ugdymo - koncentracija ankstyvosios intervencijos

Tai programa, kuri reikalauja minimalaus 36 kredito valandos, veda į valstybės sertifikavimo kaip vaikų mokytoja su negalia (gimimo iki mokyklinio amžiaus 5) (282). Programa yra skirta parengti studentus profesinės praktikos pagrindus ankstyvoje intervencijos imtinai aplinkoje, suteikti studentams pažangios turinio daugelyje mokslinių tyrimų sričių (pvz, ankstyvoje vaikystėje, ankstyvoje vaikystėje specialusis ugdymas, šeimos santykių, bendradarbiavimo konsultacija), ir paramos studentams praktikumo patirtį su dideliais poreikiais vaikų amžiaus gimimo-5 ir jų šeimoms. Be UMaine aukštosios mokyklos taikymo kriterijai, pareiškėjai turės įrodyti patenkinamą balus dėl Praxis Core akademinių įgūdžių pedagogams. Siekiant užtikrinti programos sėkmę, pareiškėjai bus šiuo metu dirba ar savanorystę su mažais vaikais, gimimo iki 5 metų amžiaus, ir jų šeimoms.

programos teikiama nauda

 • Uždirbkite NCATE akredituota laipsnis iš Meino universitetas
 • Mokytis iš patyrusių dėstytojų, kurie yra lyderiai šioje srityje
 • Praktikos efektyviai bendradarbiauja su bendraautoriais mokytojų, šeimos ir kitų paslaugų teikėjų
 • Patirkite daug perspektyvų per atvejų tyrimus, modeliavimą ir analitiškas pratimai
 • Užpildykite savo kursinių bet per mūsų naujovišką interneto formato

Magistro laipsnį Specialiojo ugdymo suteikia absolventams su einamųjų įrodymais pagrįstos praktikos taikymo K-12 klasėse vaikams, turintiems specialiųjų poreikių supratimą. Supratimas vaiko poreikius, būtina užtikrinti, kad jis / ji gauna deramą dėmesį, pagalbą ir intervencijos sėkmingai mokytis mokykloje. Mūsų absolventai taikyti savo supratimą apie vaikų poreikius ir geriausią praktiką, kad išspręstų savo studentų poreikius imtinai bendrojo lavinimo mokymosi aplinkoje.

Studijų programos yra skirtos praturtinti ir išplėsti teorija, praktika ir vadovavimas. Iš studijų darbo Kolegijos bruožas yra mentorystė-glaudžiai su fakulteto patarėjas, kurio tikslas yra užtikrinti, kad studentas yra programos atitinka jo / jos specifinius poreikius. Mažos klasės, vedamos plačiai pripažintą fakultetas, skatinti diskusijas, tyrimus, o diskusiją pagrįstos realiomis patirtimi ir aktualiais klausimais. Lankstumas yra integruotas į atskirų programų leisti didžiausią poveikį konkrečiose srityse poreikį. Tas pats įsipareigojimas atskiro augimo ir paklausimo įsišaknijęs į informavimo ir nuotoliniam mokymui.

Programos Reikalavimai (36 kreditai)

Tai 36-kredito programa suteikia pagrindą ankstyvosios intervencijos / ankstyvoje vaikystėje ir rengiantis lyderystės srityje. Programa veda į valstybės sertifikavimo mokytoja vaikams su negalia (282, gimimo iki mokyklinio amžiaus 5). Mokymo programa yra skirta parengti studentus profesinės praktikos pagrindus ankstyvoje intervencijos imtinai aplinkoje, suteikti studentams pažangios turinio daugelyje mokslinių tyrimų sričių (pvz, ankstyvoje vaikystėje, ankstyvoje vaikystėje specialusis ugdymas, šeimos santykių, bendradarbiavimo konsultacija), ir vieta studentams praktikumo patirtį palyginti su dideliais poreikiais vaikų amžiaus gimimo-5 ir jų šeimoms. Kursai pristatomos internete.

Koncentracija yra tinkamas studentams, turintiems bakalauro laipsnį ankstyvojo ugdymo ar susijusioje srityje, kurie šiuo metu dirba su, ar yra noras tarnauti, dideliais poreikiais vaikus su negalia, amžiusBūtinos sąlygos

 • Klasė B arba didesnis CHF 450: Ankstyvasis Specialusis ugdymas arba lygiavertis
 • Patenkinama našumą Praxis Core akademinių įgūdžių pedagogams ir ant dangos ar GRE
 • Patenkinama bakalauro VPS (3,0 reguliariai įleidimo)
 • Rekomendacijos rodo potencialą sėkmės kaip magistrantas ir kaip ankstyvos intervencijos specialistas (akademine ir teigiamų polinkius)
 • Priėmimo esė rodo tinkamas rašymo įgūdžius, gebėjimus apmąstyti ir įsipareigojimą ankstyvosios intervencijos srityje
 • Įrodymai užbaigimo pirštų atspaudų ir asmens patikrinimas (Meino Dept Švietimo)
 • Patirtis dirbant kai su mažais vaikais su negalia talpos. gali būti priimami kandidatai be išankstinio patirtį, tačiau jie gali būti reikalaujama užbaigti papildomą kredito valandos patirtimi šioje srityje sutampa su kursinį darbą.

Pagrindiniai kursai

 • EHD 510: Įvadas Švietimo tyrimų
 • SED 505: įvairovė plėtros
 • SED 506: vertinimas ir programos planavimo ankstyvoje vaikystėje
 • SED 517: Porcijos kūdikiams ir vaikams iš natūralios aplinkos
 • SED 511: Planavimo Inclusive EARLY CHILDHOOD Programos
 • SED 514: administravimas ir viešoji politika taikoma EB
 • SED 516: Seminaras ir Praktikumas bendruose Konsultacijos
 • SED 523: Pradžia pagrįstas Praktikumas ir seminaras ankstyvosios intervencijos
 • SED 521 Pozicija: Centras-Based Praktikumas ir seminaras ankstyvosios intervencijos
 • SED 532: Teigiamas elgesys Pagalba
 • Raštingumas pasirinkimas: SEI, ungurys, arba ERL

Capstone (3 kreditai)

 • SED 650: absolventas projektas ankstyvosios intervencijos

Pasirengę taikyti?

Dėl priėmimo į studijų programą Specialiojo ugdymo, studentai turi atitikti pagrindinius standartus aukštosios mokyklos ir specialius tinkamumo reikalavimus programos.

Pareiškėjai gali imtis arba GRE (jokių papildomų testas privalomas) arba Miller analogijų testą. Studentams, turintiems bakalauro VPS 3.0 arba aukščiau, tai bandymai reikalavimas netaikomas.

Pareiškėjai, siekiantys priėmimą į programų, kurios veda į sertifikavimo turi pateikti balai Praxis Core akademinių įgūdžių pedagogams su jų prašymų (https://www.ets.org/praxis/about/core/). Kandidatai, kurie jau yra sertifikuoti Maine, ir kurios ėmėsi Praxis anksčiau gali pateikti savo liudijimų kopijas dokumentuoti, kad jie susitiko valstybinius standartus testą.

Pareiškėjai gali būti kviečiami į asmeninį pokalbį su specialiojo ugdymo fakultete. Studentai turėtų prašyti finansinės pagalbos informaciją iš Universiteto Studentų finansinės pagalbos tarnybai. Specialusis ugdymas stipendijos kartais galima kandidatams su dokumentais finansinius poreikius. Kad atitiktų reikalavimus, pareiškėjai turi prašė finansinės pagalbos per Universiteto biuro Studentų finansinė parama.

Kai esate pasirengę taikyti, pirmiausia peržiūrėkite dengimo instrukcijų. Tada užbaigti savo paraišką internete.

umoed04

Dažnai užduodami klausimai

Ką aš galiu padaryti su Magistras pedagogikos specialiojo ugdymo - koncentracija Ankstyvoji intervencija?

JAV Darbo statistikos biuras (BLS) prognozuoja, kad specialiojo ugdymo darbo prognozuojama per 2012-2022 6% augti. Paklausa bus varomas specialių poreikių didėjančių priėmimą ir paslaugų poreikis. Kaip atrankos pajėgumų didinimas, todėl nėra už teikiamas paslaugas specialiojo ugdymo pedagogų ankstyvosios intervencijos poreikį.

Programą rengia absolventus dirbti su kūdikiais, vaikams, ikimokyklinio amžiaus vaikams ir jų šeimoms su vėlavimų / negalia diapazone.

Mokytojai Specialiojo ugdymo pat gali siekti įsidarbinimo privačiame sektoriuje ir kaip priežiūros institucijų ir administratorių.

Kaip man gauti informaciją apie Magistras Įrašų egzaminas ar Miller analogijų testą ir Praxis I?

Pareiškėjai privalo imtis arba GRE (jokių papildomų testas privalomas) arba motina. Kaip fakultetas, mes neturime jokių ypatingą pirmenybę. Tačiau susitarimas imtis kilimėlio galima padaryti susisiekus su studentų Records (207-581-1317) Biuro ir paprastai gali būti santykinai trumpą laiką ir rezultatai yra greitai prieinama. Studentai, kurie nori stoti į disertacijos programą turi būti GRE. Jūs galite užsiregistruoti Educational Testing Service svetainėje. Informacija apie Praxis I galima rasti Švietimo testavimo tarnybos tinklalapyje.

Ar pedagogikos programa Specialiojo ugdymo reikalauja disertaciją?

Ne.

Ką apie sertifikavimą?

Mokytojas sertifikavimo suteikiama Meino departamento Švietimo, o ne Meino universitete. Studentai, sėkmingai baigę visą mūsų NCATE patvirtintų, profesinis pasirengimas programų (mokytoja studentų, turinčių didelis sergamumas negalia ugdymo specialistas studentams retai negalia), įskaitant dokumentus artimųjų balai Praxis II Specialiojo ugdymo reikalavimai bus gauti sertifikavimo , Konkreti informacija apie sertifikavimą galima gauti iš Meino departamento Švietimo, sertifikavimo paslaugos, Valstybinės House Station 23, Augusta, ME 04333.

Jei aš ėmėsi pakopos kursus kitame universitete, jie gali būti perkeliami į mano programos prie UMaine?

Ne daugiau kaip 6 kredito valandos ankstesnių studijų kursinių iš kitos institucijos gali būti perkeltos į studento programos tuo priėmimo metu, arba 12 kreditų iš Meino universitete. Tam, kad būtų perduotos, kursai turi būti patvirtintas Specialusis ugdymas fakultete. Nustatymas perdavimo priimtinumo priklauso nuo veiksnių, pavyzdžiui, kaip neseniai kursas buvo imtasi ir ar jis yra teisiamas prilygsta nustatytą kursą programą. Sprendimai dėl perdavimo kursų yra pagaminti paraiškos / interviu metu. Absolventų kursai, kurių buvo imtasi kaip viena anketa bakalauro programą, negali būti perkeltos į Magistras pedagogikos programa.

Kaip man gauti fakulteto patarėjas?

Specialiojo ugdymo fakulteto narys skiriamas tarnauti kaip studento patarėju metu galutinių etapų paraiškų teikimo procesą. Patarėjas vardas bus įtrauktas į priėmimo aukštosios mokyklos rašto studentas.

Jei esate pasirengę žengti kitą žingsnį, tai lankosi priėmimo zona gali padėti jums su paraiškų teikimo procesą. Norėdami pradėti, atlikite savo naudingos programos vadovas čia. Dažniausiai klausimus būtų atsakyta šiame skyriuje, bet prašome kreiptis į vieną iš mūsų studijų leidimų atvykti specialistams dėl papildomos informacijos. Kai esate susipažinę su procesu galite pradėti savo on-line paraišką į Meino Graduate School universitete!

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 15 daugiau kursų UMaineOnline (University of Maine) »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Price
15,048 USD
$ 418 / kr. į-valstybės ir $ 523 / kr. "out-of-state
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date