ES konkurencijos teisės magistro diplomas nuotoliniu būdu („Kings College London“)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

2018 m. Šis diplomas / magistro laipsnis gavo 96,4% (Russell grupės vidurkis 80%) pasitenkinimą iš PTES, magistrantūros dėstytojo apklausos studentų.

„Dickson Poon“ teisės mokykla „King's College London“ teikia pasaulinio lygio mokymą ir pažangiausius mokslinius tyrimus, o „Power“ reitinge buvo įvertinta 1-oji vieta Jungtinėje Karalystėje, kurioje atsižvelgiama į mokslinių tyrimų veiklos kokybę ir kiekį 2014 m. Mokslinių tyrimų kompetencijos sistema (vyksta kas 7 metus).

„King's College London“ taip pat įvertino 7 vietą pagal Times Higher Education reitingą.

Apskritai, King's College yra vienas iš 10 geriausių JK universitetų pasaulyje (QS World University Rankings, 2018/19). Ji turi išskirtinę reputaciją „Law“, kuri užėmė 9 vietą Jungtinėje Karalystėje („The Complete University Guide 2019“).

Kurso apžvalga

Londono karaliaus koledžo Europos teisės centras džiaugiasi galėdamas pranešti apie savo 2020–2021 m. Nuotolinio mokymosi programą, kuria remiantis bus galima įgyti ES konkurencijos teisės magistrantūros diplomą / magistrą.

Ji teikia mokymą iš vieno iš pagrindinių Europos teismų centrų ir yra mokoma nuotoliniu būdu, taip išvengiant kritinio laiko, praleisto jūsų biure. Užbaigti šią griežtą programą suteiks jums pranašumą konkurencinėje darbo rinkoje. Ši programa pritraukia tikrai tarptautinę auditoriją, kurioje dalyvavo daugiau nei 2600 studentų iš Europos, Tolimųjų Rytų, Artimųjų Rytų, Afrikos, JAV, Pietų Amerikos ir Australazijos.

Programa siekiama suteikti jums išsamias ir naujausias žinias apie ES konkurencijos teisės aktus, daugiausia dėmesio skiriant praktiniams aspektams ir materialinei teisei, o padaliniai jus reguliariai perims ES konkurencijos įstatymų nuostatomis.

ES referendumo pareiškimas: UPDATE

Po "Brexit" sprendimo "King's College London" pakartotinai patvirtino savo bendrą įsipareigojimą likti lyderiu ES teisės ir ES konkurencijos teisės srityje. Prisijunkite prie šios programos, kad įsitikintumėte, jog esate padėtyje, kad suprastumėte pokyčius, kaip ir kada jie įvyktų, ir pasinaudoti bet kokiomis naujomis galimybėmis, kurios gali atsirasti.

Programos tikslai

Programos tikslas - suteikti jums išsamią ir naujausią informaciją apie ES konkurencijos teisę, daugiausia dėmesio skiriant praktiniams aspektams ir materialinei teisei. Jums bus suteiktas aukšto rango antrosios pakopos studijų diplomas iš vieno iš dešimties Didžiosios Britanijos teisės mokyklų (QS World Ranking 2018)

Šie vienetai sistemingai imsis ES konkurencijos įstatymų sudedamųjų dalių:

 • Įvadas į konkurencijos įstatymus ir politiką
 • 101 straipsnis
 • 102 straipsnis
 • 106 straipsnis
 • 107-109 straipsniai
 • Susijungimų reguliavimas
 • Bendros įmonės
 • Karteliai
 • Platinimo sutartys
 • Licencijavimas
 • Viešasis ES konkurencijos teisės įgyvendinimas
 • Privatus ES konkurencijos teisės aktų vykdymas

Vadovauja Richard Whish

Programą vadovauja profesorius Whish QC (Hon), vienas iš labiausiai gerbiamų vardų ES konkurencijos teisės srityje.

Richardas Whish yra Londono karaliaus kolegijos teisės emeritas profesorius; 2014 m. buvo paskirtas QC Honoris Causa. Jis nuo 2003 m. Iki 2009 m. Dirbo „Fair Trading“ tarnybos Jungtinėje Karalystėje direktoriumi, o nuo 2005 m. Iki 2011 m. - Singapūro energetikos rinkų institucijos vykdomasis direktorius. Konkurencijos įstatymas, 8-asis leidimas 2015 (OUP), ir daugelio kitų knygų, straipsnių, bylų ir knygų apžvalgos autorius įvairiais tarptautinės konkurencijos teisės ir politikos aspektais.

Idealiai tinka

Ši programa buvo specialiai sukurta privačios praktikos advokatams, vidaus teisininkams, ekonomistams, nacionalinių konkurencijos institucijų atstovams ir Europos Komisijai.

Programa pritraukia tikrai tarptautinę auditoriją, kurioje dalyvavo daugiau nei 200 studentų iš Europos, Tolimųjų Rytų, Artimųjų Rytų, Afrikos, JAV, Kanados, Pietų Amerikos ir Australazijos.

Kai kurios organizacijos, kurios jau pasinaudojo programa:

Herbert Smith * Clifford Chance * Baker

Programos struktūra

Nuotolinio mokymosi ES konkurencijos teisės magistrantūrą sudaro trys moduliai, susidedantys iš dvylikos vienetų. Jis prasidės 2020 m. Spalio 1 d. Ir tęsis aštuonis mėnesius, po to egzaminas vyks 2021 m. Gegužę. Pirmasis vienetas bus išsiųstas 2020 m. Spalio 1 d., O paskui sekantys padaliniai bus išleidžiami kas dvi savaites iki 2021 m. Balandžio mėn. pertrauka per Kalėdas. Klausimai bus pateikiami kiekvieno skyriaus pabaigoje, o atsakymai į juos bus išsiųsti kartu su sekančiu skyriumi. Be to, programos metu bus nustatytos trys privalomos užduotys, kurios bus įskaičiuotos į galutinį pažymį.

Vienetai pateikiami f kopijos spaudiniu ir PDF dokumentais per programos svetainę. Kiekvienas padalinys yra suprojektuotas taip, kad būtų iš esmės savarankiškas, tačiau rekomenduojama ir toliau skaityti. Kiekvienam padaliniui studentai gaus medžiagų paketą, kuriame bus tekstas, atitinkamų reglamentų kopijos, Komisijos sprendimai ir pranešimai, Pirmosios instancijos teismo ir Europos Teisingumo Teismo sprendimai, praktiniai pavyzdžiai, klausimai ir pavyzdiniai atsakymai, kad patikrintumėte savo žinias, kaip jūs progresas.

Neprivalomi savaitgalio seminarai

Visi studentai galės dalyvauti dviejuose pasirenkamuose savaitgalio seminaruose. Pirmasis vyks 2020 m. Lapkričio / gruodžio mėn., O antrasis - 2021 m. Kovo mėn.

Šie seminarai yra galimybė susitikti ir bendrauti su kurso vadovais ir kitais studentais. Savaitgalio seminarai vyks Londono King's College. Seminarai nėra privalomi, bet yra labai naudingi ir suteikia puikią galimybę susitikti su kolegomis studentais, programos direktoriumi ir programos autoriais. Savaitgalio seminarai bus garso ir vaizdo įrašai, įrašyti visapusiškai ir bus prieinami studentams per programos svetainę po renginio, leidžiant visiems studentams pasinaudoti seminarais.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and ... Skaityti daugiau

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and drive performance. Skaityti mažiau