E-mokymasis antrosios pakopos diplomas

istorija

2010 birželio mėn EELU pateikė į magistrantūros programą steigimo akto e-mokymosi metu Edukologijos fakultete (FES) Aukščiausiajai Tarybai Egipto universitetuose (scu). SCU patvirtino naują steigimo akto ir 15/7/2010. Po jog ministro įsakymas Nr 3494 buvo išduotas 20/10/2010 pradėti antrosios pakopos studijų diplomas E-mokymosi programa į akademinių 2010-2011 metais.

Po pirmojo partijos studentų iš diplomo programos baigimo 2012 vasario mėn ministro įsakymas Nr 4728 buvo išduotas 18/10/2012 pradėti švietimo meistras e-mokymosi programa į akademinių 2012-2013 metais.

Tai planuojama pradėti doktorantūros programos nuo pirmojo partijos meistrų studentams baigimo.

dekanas

Dr Sami Nassar yra Švietimo profesorius Kairo universiteto, o buvęs dekanas Edukologijos instituto Kairo universitete.

Jis gavo Kandidatas į .Education iš Kairo universitete. Jis dirbo Inernational ekspertas kai kurių tarptautinių ir regioninių organizacijų, pavyzdžiui, UNESCO, UNICEF, Alecso ir Isesco.He buvo Open Švietimo komiteto į SCU, Egiptas narys. Jis yra vyriausiasis redaktorius Švietimo mokslų leidinyje ir autorius ir bendro autorius 7 knygų ir daugelio mokslinių straipsnių. Jis išverstas 3 knygas iš anglų į arabų ir prižiūri daugiau kaip 50 daktaro Ma tezės švietimo srityje. Jis dalyvavo daugelyje tarptautinių konferencijų susijusių su švietimu.

Misija

Pristatyti kūrybos ir unikalią Egipto modelį, kuris sujungia populiariausius mokslinių tyrimų sritis švietimo (E-mokymasis) ir iškilių mokslininkų kvalifikaciją, kuriam buvo parengtos moksliškai ir profesionaliai integruota e-mokymosi aplinką suteikiant jiems galimybę susieti teoriją su praktika ,

Tikslai

Šia programa siekiama įgyvendinti šiuos tikslus: • Norėdami kvalifikuoti magistrantas moksliškai ir profesionaliai E-mokymasis • srityje Plėtoti studijų studentas įskaitant kompetencijas:

  • Įgyti, sąvokas, teorijas ir principus e-mokymosi
  • Įgūdžiai e-mokymosi aplinkos kūrimo, tikrinimo, bandymo, vertinimo ir tvarumą.

• Suteikti galimybę studentams specializuotis vienoje iš e-mokymosi atsirado sritis. • Teikti visiškai integruotą galimybę studentams studijuoti per ir praktika e-mokymosi.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų EELU Egyptian E-Learning University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date