Apžvalga

Imkis dviejų labiausiai paklausių diplomų tuo pačiu metu ir gausite išsamių žinių apie tai, kaip efektyviai valdyti verslą. Priėmę šį dvigubą diplomą, gausite išsamių žinių apie administracines ir verslo procedūras, kad galėtumėte užimti vyresnį vaidmenį savo darbo vietoje. Jūsų darbdaviai bus sužavėti savo analitiniais įgūdžiais ir praktiniais būdais, kuriuos galite pritaikyti realiose situacijose. Su rafinuotais vadovavimo įgūdžiais ir regėjimu, jūs greitai gausite savo studijų privalumus darbo vietoje. Įgyjant naujausių žmogiškųjų išteklių įgūdžių, turėsite tai, ko reikia, kad atliktumėte įdarbinimo pastangas ir sukurtumėte supaprastintus procesus. Gaukite galimybę rinktis ir patikimai surinkti komandas. Panašiai pajuskite darbdavius ​​ir kolegas, nes tenkinate terminus ir kontroliuojate riziką, susijusią su daug žadančiomis verslo galimybėmis.

Kurso struktūra

Mes pasirinkome pagrindinius verslo ir verslo administravimo dalykus, kad atitiktų dabartines darbo vietos tendencijas. Mes pasirinkome šiuos dalykus iš savo patirties mokydami kai kurias iš 100 geriausių ASX bendrovių per mūsų kolektyvinio mokymo grupę MCI Solutions. Šio dvigubo diplomo dalykai labai svarbūs praktiniams įgūdžiams ir potencialiems darbdaviams.

Kursų datos ir kainos

Jūsų internetinis kursas su MCI INSTITUTE gali prasidėti kiekvieną kartą, kai esate pasirengęs. Kai tik užsiregistravote ir pasirinkote mokėjimo planą, jūsų kursas gali būti pradėtas iš karto.

Vieno diplomo kursai trunka 12 mėnesių visą darbo dieną. Dvigubas diplomas ir pažangūs diplomai gali skirtis nuo 12 iki 18 mėnesių trukmės.

Galite mokėti iš anksto arba eidami kas savaitę arba kas mėnesį mokėjimo planą.

Kursų mokesčio nuolaidos galioja, jei mokate iš anksto arba paspartintas 6 mėnesių mokėjimo planas vienkartiniams ir dvigubiems diplomams.

DUK

K: Kodėl MCI INSTITUTE verslo kursų specialistai?

A: MCI patikėjo daugiau kaip dešimt metų Australijos 100 geriausių ASX bendrovių. Mūsų verslo pusė verslui suteikia naują ir novatorišką požiūrį į lyderystės ir valdymo mokymus. Mes gauname įspūdingų rezultatų iš viso pasaulio vadovaujančių mokymo metodų. "MCI" yra mokymų bendrovė, kuri "Australijos" LEGO Serious Play "pristatė, gerindama inovacijas ir komandinį darbą įmonėse.

K: Kas yra nacionaliniu mastu pripažintas, įregistruotas mokymo organizavimas?

A: Tai reiškia, kad esame nacionalinė registruotų mokymo organizacija, galinti suteikti kvalifikaciją visoms Australijos valstybėms ir teritorijoms.

Visi MCI pasiekiami diplomai yra nacionaliniu lygiu pripažintos kvalifikacijos, akredituotos Australijos vyriausybės švietimo ir mokymo departamento.

Mes esame viena iš nedaugelio švietimo paslaugų teikėjų su ISO 9001 kokybės vadybos sertifikatu ir esame NSW mokymo rinkos skydelyje.

K: Kuo skiriasi MCI INSTITUTE ?

A: MCI per pastaruosius devynis metus gavo 24 apdovanojimus, visų pirma mūsų įteikimas 2015 m. 2012 m., 2014 m. Ir # 7 "BRW" labiausiai novatoriškų bendrovių sąraše Australijoje ir 2012 m. AHRI HR paslaugų teikėjo nugalėtojas kaip aukščiausią paslaugų teikėją.

Mūsų mokymo metodai yra unikalūs ir FUN! "WAMco" yra " MCI INSTITUTE " modeliuotas verslas, todėl pramogoms ir inovacijoms į istoriją orientuotą mokymąsi WAMCO suteikia sąlygas mokytis. Su daugybe spalvingų simbolių. WAMco leidžia jums tobulinti savo įgūdžius, sukurti savo vertinimo portfelį ir leisti geriau suprasti jūsų kursą. Tai pasinerti į įtikinamų realių situacijų, kai jūs aktyviai dalyvaujate įvairiose įmonės funkcijose.

K: Kiek laiko eina kursas?

A: Studentai turi 12 mėnesių baigti savo diplomus. Jūs gaunate prieigą prie visų savo vienetų kiekvieną semestrą pradžioje, kad galėtumėte užbaigti juos geriausiu tempu. Taip pat galite užsiregistruoti ir pradėti antrąjį semestrą kuo greičiau, arba pertraukti.

K: Ar turiu tiesioginę prieigą prie mentoriaus?

A: Jūs turite tiesioginę prieigą prie mentoriaus visuomet per MCI darbo valandas, pirmadienį-ketvirtadienį, nuo 8:30 iki 18:30 ir penktadienį nuo 10 iki 17 val. (AEST).

Klausimas. Kaip man sėdi mano egzaminai, ar reikia praleisti egzaminus klasėje?

A: MCI diplomo kursai neturi egzaminų! Studentai privalo pateikti vertinimus kaip internetinio kurso dalį, bet jie gali būti pateikti bet kuriuo metu iki kurso pabaigos.

K: Ką daryti, jei anksčiau nemėgstu mokyklos ar studijuoti?

A: Naudodami mūsų visą paramos ratą ir mūsų unikalią įkyrų mokymo metodiką įgyti kvalifikaciją MCI INSTITUTE bus kitoks nei anksčiau. Jūs vis tiek turėsite visiškai prisiimti atsakomybę ir turėti motyvaciją užbaigti savo kursą. Jūs būsite prisijungę, bet su MCI INSTITUTE niekada nebūsite vienas.

K: Ką daryti, jei išvyksiu iš šalies keletą mėnesių?

A: Kursas yra visiškai internetinis, todėl galite baigti darbą užsienyje. Tai yra gera idėja leisti savo mentoriui žinoti, kad jūs keliausite studijų metu. Jūsų mentorius gali padėti jums likti kelyje, nes turite baigti savo kursą per nustatytą laikotarpį. Tarp semestrų galite studijuoti pertrauka.

K: Koks man reikės?

A: Bet koks kompiuteris ar iPad ir interneto ryšys - tai viskas, ko jums reikia norint pradėti. Būtų idealu, jei turite "Microsoft Office" rinkinį. Studentų paketus galima įsigyti.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų MCI Institute »

Paskutinį kartą atnaujinta July 26, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
18 mėnesių
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date