Dvigubas verslo administravimo magistras - sveikatos administravimo magistras

MBA-MHA apjungia „Scranton“ universiteto AACSB akredituotos MBA ir CAHME akredituotos MHA programas. Ši dvejopo laipsnio programa apjungia visapusišką verslo funkcijų supratimą su operacijomis ir sistemomis, susijusiomis su sveikatos priežiūros paslaugomis, todėl patirties sėkmingai valdyti pramonės verslo pusę. Studentai mokosi subalansuoti verslo tikrovę, pvz., Išlaidų apribojimą, su poreikiu teikti kokybiškas priežiūros paslaugas ir teigiamus paciento rezultatus.

Programa gali būti baigta per trumpesnį laiką ir mažiau kreditų, nei atskirai įsigyti abi programas: Bendra šios dvigubos pakopos studijų programos kreditų trukmė yra 65 kreditai, 13–18 kreditų taupymas. metų, kai buvo imtasi visą darbo dieną. Reikalavimai apima lauko darbo komponentą, kuris gali būti užpildytas studentui patogioje vietoje.

Kursiniai darbai yra suderinti su sveikatos priežiūros lyderystės aljanso (HLA) sukurtu kompetencijos modeliu, siūlant lyderystės, verslo žinių ir įgūdžių, bendravimo ir santykių valdymo bei sveikatos priežiūros žinių žinias.

Vienas didžiausių ir sparčiausiai augančių JAV ekonomikos sektorių, sveikatos administravimo verslas tapo itin sudėtingas. Pramonė yra reikalinga profesionalams, turintiems verslo įgūdžių ir sveikatos priežiūros administravimo, kurie gali efektyviai ir efektyviai valdyti ir vadovauti organizacijoms, biurams ir departamentams.

Be sveikatos priežiūros, absolventai gali rasti darbą susijusiose srityse, pvz., Draudimo, valdymo konsultacijų, valstybės ir federalinių agentūrų. Potencialios darbo vietos gali būti nuo vyresniųjų iki vykdomųjų vaidmenų, tokių kaip generalinis direktorius, COO, vykdantysis direktorius, ligoninės administratorius arba sveikatos priežiūros konsultantas.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 13 daugiau kursų The University of Scranton Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 16, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2020
Duration
30 mėnesių
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date