Duomenų mokslas „Microsoft Azure“: „Big Data“, „Python“ ir „R“ programavimo kursai

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Supraskite duomenų mokslo vaidmenį „Microsoft Azure“ ir atraskite „Python“ ir „R“ programavimo pagrindus.

Ugdykite įgūdžius, kurių jums reikia, kad pagerintumėte savo galimybes įsidarbinti duomenų moksle

Duomenų mokslas yra raktas į žinias ir įžvalgas, norint išspręsti reikšmingas verslo problemas.

Ši išsami „CloudSwyft“ profesinės pažymėjimo programa - viena iš sparčiausiai besivystančių technologijų mokymosi ir laboratorijų platformų Azijoje - suteiks jums duomenų mokslo įgūdžių, kurių reikia norint dirbti duomenų mokslo srityje; vertinama kompetencijos sritis šiandieniniame darbo pasaulyje.

Naršykite „Microsoft Azure“ duomenų mokslo pagrindus

Naudodami duomenų mokslo tyrimo metodus ir statistinę analizę Python ir R programavimo kalbos pagrinduose, sužinosite apie duomenų pasiskirstymą „Microsoft Azure“, nuo to, kiek yra skirtumų tarp reikšmių, ir nuo to, kaip atskiros ekstrapoliuotų duomenų ypatybės veikia viena kitą .

Rinkite, analizuokite ir transformuokite duomenis verslo žvalgybai (BI) ir supraskite didžiuosius duomenis ir duomenų vizualizaciją

Naudodamiesi įtraukiančių paskaitų ir internetinės laboratorijos veiklos serijomis, ištirsite ir išanalizuosite platų duomenų iš įvairių šaltinių asortimentą ir sužinosite, kaip analizės darbe pritaikyti pasakojimo principus.

Jūs taip pat užsiimsite praktiniu požiūriu į duomenų ir analizės problemas, tokias kaip didieji duomenys ir dirbtinis intelektas (AI), ir susipažinsite su lygtimis, funkcijomis, diferenciacija, žiniatinklio optimizavimu, grafikais ir dar daugiau.

Studijuokite „Python“ ir „R“ programavimo kalbos pagrindus ir supraskite jų vaidmenį duomenų moksle

Tiek „Python“, tiek „R“ yra programavimo kalbos, kurias naudoja duomenų mokslininkai visame pasaulyje. Išnagrinėsite abu jų pagrindus, įskaitant sintaksę, kintamuosius ir tipus, ir sukursite savo vizualizacijas naudodami R duomenų mokslui.

Jūs pademonstruosite valdymo srautą pitone ir susipažinsite su „Pandas DataFrame“; įrankis, naudojamas manipuliuoti duomenimis. Taip pat naudodamiesi „Transact-SQL“ programavimo kalba, jūs ištirsite įvairius duomenų tipus ir funkcijas.

Kokius duomenų mokslo darbus palaiko šis profesinis pažymėjimas?

Šie duomenų mokslo pagrindai ir mašininio mokymosi kursų principai padės tobulinti ar perkvalifikuoti ir pagerinti jūsų įsidarbinimo galimybes ateityje. Duomenų mokslo ir dirbtinio intelekto darbai turi didelę paklausą ir per pastaruosius trejus metus 37 proc. Skatina naujų darbo vietų augimą. Tai yra pagrindiniai įgūdžiai, kuriuos reikia išmokti ateities darbe.

Jūs sukursite programavimo ir technologijų įgūdžius, kad galėtumėte įsidarbinti daugybėje pramonės vaidmenų ir karjeros galimybių, įskaitant duomenų mokslininkus, mašinų mokymosi inžinierius, verslo intelekto kūrėjus, duomenų mokslo tyrėjus ir infrastruktūros architektus.

Kodėl „CloudSwyft“ yra geriausia organizacija, siūlanti šį išsamų kursą?

„CloudSwyft Global Systems, Inc.“ yra pirmaujanti technologijų mokymosi platformų teikėja Azijoje ir aptarnauja aukštojo mokslo bei įmonių verslo sektorius.

Jie buvo ateities įgūdžių tobulinimo priešakyje įvairiose geografinėse vietovėse, ir šis praktinis kursas bendradarbiaudamas su „Microsoft“ - didžiausia pasaulyje programinės įrangos įmone - ir „ FutureLearn “ suteiks jums visus įgūdžius, kurių jums reikia tęsti savo karjerą duomenų mokslo srityje

Taip pat gausite „Microsoft“ vaidmens čekius, skirtus „Microsoft Azure“ pagrindams ir „Microsoft Azure“ duomenų mokslininkų asocijuotiems egzaminams.

Kada norėtum pradėti?

Mes siekiame paleisti savo mikrokreditą kas kelis mėnesius. Prisijunkite jums tinkančią dieną arba užsiregistruokite, kad išklausytumėte registracijos patarėją apie būsimus renginius ir atnaujinimus.

  • 2021 m. Sausio 11 d

Ką gausite

Skaitmeninis „Cloudswyft“ sertifikatas

Skaitmeninis viso mikrokredito pažymėjimo užbaigimo pažymėjimas.

Skaitmeniniai kiekvieno atskiro mikrokredito kurso baigimo pažymėjimai.

Praktinė laboratorija sukūrė kiekvieno atskiro modulio skaitmeninius ženklelius, kuriuos galima bendrinti ir pridėti prie „LinkedIn“ ir socialinės žiniasklaidos kanalų.

„Microsoft“ pagal vaidmenis pagrįsti egzaminų čekiai, skirti „Microsoft Azure AI Fundamentals“ (AI-900) ir „Azure Data Scientist Associate Exam“ (DP-100)

Visi skaitmeniniai ženkleliai ir sertifikatai bus patvirtinti grandinės grandinėmis ir unikalūs kiekvienam besimokančiajam.

Ar tinkama šiam mikrokreditai?

Šis kursas skirtas bakalauro ar magistrantūros studentams, norintiems pradėti karjerą analizės, skaitmeninio mokslo ir mašininio mokymosi sektoriuose. Norėdami prisijungti prie šio profesinio pažymėjimo kurso, turite turėti pagrindines matematikos, statistikos, programavimo („Python“ būtų privalumas) ir gijų analizės žinias.

Jūs taip pat turėtumėte turėti tam tikros patirties dirbant su „Excel“, duomenų bazių ar tekstinių failų duomenimis, taip pat noro mokytis praktinėmis praktikomis.

Ar tai tinka jums mikrokreditacijai?

Šis profesinio pažymėjimo kursas skirtas studentams ir dirbantiems specialistams, siekiantiems pradėti savo karjerą analizės, duomenų mokslo ir mašininio mokymosi įgūdžių industrijose ir sektoriuose. Tai ypač tinka tiems, kurie nori tapti IT specialistais, duomenų mokslininkais, inžinieriais ir analitikais, statistikos mokytojais ir praktikais, ir apskritai tiems, kurie nori sužinoti daugiau apie duomenų mokslą.

Į karjerą orientuotas mokymasis

„CloudSwyft Global Systems, Inc.“

„CloudSwyft“ bendradarbiavo su geriausiomis pasaulinėmis technologijų kompanijomis, siekdama pažangiausių skaitmeninių įgūdžių mokymosi šiuolaikinėje darbo vietoje.

Šis mikrokreditas yra bendradarbiaujama su „Microsoft“

Kas yra mikrokreditas?

Mikrokvalifikacijos yra sukurtos tam, kad kvalifikaciją suteiktumėte darbui sparčiai augančiose pramonės šakose, negaudami laiko ir išlaidų. Jūsų mikrokvalifikacija gali būti atskira kaip savarankiškas įgaliojimas, o kai kurios taip pat siūlo akademinį kreditą, kurį reikia naudoti siekiant laipsnio.

Mokykitės internete naudodamiesi ekspertų instruktoriais

Išsamūs internetiniai kursai, vadovaujami ekspertų per 12-16 savaičių, su specialia grupe profesionalų.

+

Išsamūs projekto pagrindu atlikti vertinimai

Pasitikrink savo supratimą naudodamas internetinius dėstytojo įvertinimus ir pratybas.

+

Uždirbkite profesinį kredencialą

Baigkite mokymąsi ir perduokite savo įvertinimus, kad gautumėte akredituotą įgaliojimą.

=

Pažink savo karjerą toliau

Naudokite savo mikrokreditą kaip savo specializuotų įgūdžių įrodymą ir pažangą toliau savo pramonėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses.

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses. Skaityti mažiau
Londonas , Aberdeen , Oklandas , Baltimorė , Barselona , Vonios kambarys , Bathurst , Bergenas , Biel / Bienne , Birmingamas , Bracknell , Brisbeno miestas , Kembridžas , Keiptaunas , Clayton , Krolis , Charlottesville , Delhi , Dublinas , Dundee , Durham , Edinburge , Enschede , Exeter , Fiesole , Ženeva , Karališkasis Grinvičo rajonas , Grenoblis , Groningenas , Gudobelė , Hsinchu , Jeruzalė , Kenterberis , Honkongas , Lancaster , Lidsas , Leicesteris , Leuvenas , Madridas , Makati , Mančesteris , Melburnas , Ann Arbor , Milton Keinsas , Montreux , Murdochas , Norman Gardens , Norwich , Oksfordas , Padua , Paryžius , Darling Heights , Skaitymas , Rehovotas , Seulas , Šefildas , Slough , Sautamptonas , Glazgas , Gildfordas , Sidnėjus , Taipėjus , Tokijas , Trondheimas , Upsala , Warwick , Vakarų Lafajetas , Jorkas , Čikaga , Niukaslas , Koventris + 70 Daugiau Mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje