Duomenų analizės inžinerijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Šis internetinis laipsnis suteikia gilias statistines žinias ir techninį savviness, kurį reikia įsitraukti į duomenų mokslininko, inžinieriaus ir analitiko funkcijas per mažiau nei 2 metus. Jūs išmoksite pristatyti procesą, kuris paverčia neapdorotus duomenis ir įkelia jį į sprendimų priėmimo aplinką ir skatina technologijas, kad sukurtų informuotas strategijas ir pažangias sistemas.

Mokykitės į karjerą orientuotą mokymo programą

Programa yra dėstoma fakulteto turtingą pramonės patirtį ir ryšius. Jie remiasi tiek mokydami įrodytą, į karjerą orientuotą mokymo programą, kad esate pasirengę patenkinti besikeičiančius darbdavių poreikius.

Uždirbkite savo laipsnį aukščiausio lygio programoje

2016 m. Kovo mėn. 20 geriausių mokyklų mokėsi „Big Data Analytics“ - „TechRepublic“

50 geriausių vertybių, didelių duomenų magistrantūros programų - vertės kolegijos, 2018 m

30 populiariausių mokyklų - JAV naujienos

Programos akcentai

George Mason Volgenau inžinerijos mokykla daugiau nei 25 metus dirbo su dideliais duomenimis ir kibernetiniu saugumu. Programos internetinis formatas leidžia geriausiems analitiniams specialistams kartu mokytis ir plėtoti šį mokslą.

Daugiau akcentų yra:

  • Laipsnis per mažiau nei 2 metus
  • 10 karjeros orientuotų kursų
  • Naudodamiesi tuo, ką tu mokai iš karto
  • Mokymasis iš bet kurios pasaulio vietos
  • Įvaldykite pažangiausias technologijas

Duomenų mokslininkas vs duomenų analitiko pavadinimai

Duomenų analitikos inžinerijos internetinė MS kuria duomenų mokslininkus ir analitikus. Nors abu pavadinimai dažnai dalijasi arba sutampa su atsakomybe, o kartais jie vartojami taip pat, pagal griežčiausius apibrėžimus jie skiriasi.

  • Duomenų mokslininkai sukuria duomenų tvarkymo sistemas. Jie turi stiprią kompiuterinių mokslų ir patirties statybos sistemose patirtį.
  • Duomenų analitikai paprastai yra ekspertai. Jie prisidėjo prie suprojektuotų sistemų, tačiau jų užduotis - surasti sistemas ir jas panaudoti, kad būtų sukurta veiksminga strategija.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia.

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia. Skaityti mažiau