Duomenų analizė valdymo 0nline pažymėjimo kursui

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Suteikite sau teorinių žinių ir praktinių įgūdžių suprasti, interpretuoti ir perduoti duomenis, kad galėtumėte priimti geresnius sprendimus ir suteikti savo organizacijai konkurencinį pranašumą. Šis aštuonių savaičių kursas, vadovaujamas LSE ekspertų, padeda suprasti, kaip duomenimis pagrįsti modeliai gali padėti įrodymais pagrįstu sprendimų priėmimu ir strategija. Ištirkite būdus, kaip iš duomenų išgauti verslo įžvalgas ir nuspėti ateities tendencijas.

Baigę šį internetinį pažymėjimo kursą, jūs pėsčiatės su:

 • Priemonės veiksmingai analizuoti, aiškinti ir perduoti duomenis
 • Gebėjimas įvertinti duomenų patikimumą ir pagrįstumą, siekiant išgauti verslo įžvalgas
 • Metodai, kuriais remiantis jūsų organizacijoje motyvuojami duomenys, pagrįsti duomenimis
 • Galimybė naudoti „Tableau“ norint analizuoti ir pateikti duomenis su poveikiu

Kurso struktūra

Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykla (LSE) bendradarbiauja su „2U, Inc.“ prekės ženklu „GetSmarter“, kad sukurtų naują mokymosi patirties klasę - tokią, kuri yra įtraukianti, bendradarbiaujanti ir prieinama. Uždirbkite LSE kompetencijos pažymėjimą pasinaudodami neakivaizdinio mokymosi modeliu (7–10 valandų per savaitę) ir sėkmės vadovo palaikymu.

Naudodami įvairius mokymosi šaltinių rinkinius, įgysite supratimo, kaip duomenimis pagrįsti modeliai gali padėti vadovavimo strategijai ir sprendimų priėmimui. Išugdysite „Tableau“ duomenų vizualizacijos ir ataskaitų teikimo įgūdžius ir užbaigsite projektą, parodantį jūsų sugebėjimą analizuoti ir perduoti duomenų įžvalgas. Moduliai išleidžiami kas savaitę, leidžiant lanksčiai, bet struktūrizuotai mokytis.

Kurso temos:

 • Sprendimų priėmimas esant neaiškumui
 • Duomenų vizualizacija ir aprašomoji statistika
 • Kiekybinis rizikos įvertinimas pagal tikimybę
 • Duomenų vientisumas ir statistinės išvados
 • Įrodymais pagrįsti sprendimai
 • Daiktų priežasčių supratimas
 • Laiko eilučių prognozavimas
 • Pateikite įžvalgų pasakodami pasakojimus

Norėdami sužinoti daugiau, atsisiųskite savo kurso prospektą.

Atsisiųskite prospektą

Kas gaus naudos?

Šis kursas patiks bet kurio sektoriaus specialistams, norintiems pagerinti savo kvalifikacinius įgūdžius ir gebėjimą labiau informuotai prisidėti prie įmonės sprendimų priėmimo ir strategijos.

Kaip registruotis

Šiam internetiniam kursui nėra taikomi registracijos mokesčiai ar akademinės sąlygos. Ji prieinama dirbantiems specialistams, neatsižvelgiant į vietą, akademines studijas ar darbo patirtį. Tačiau norint baigti kursą, jums reikės dabartinės el. Pašto paskyros ir prieigos prie kompiuterio bei interneto, taip pat PDF skaitytuvo. Jums gali reikėti peržiūrėti „Microsoft PowerPoint“ pristatymus ir skaityti bei kurti dokumentus naudojant „Microsoft Word“ ar „Excel“. Skaitmeninis ir kompiuterinis raštingumas bus naudingas.

Registruotis dabar!

DUK

Šis kursas pristatomas visiškai internete bendradarbiaujant su internetinio švietimo lyderiu „GetSmarter“ . Peržiūrėkite duomenų valdymo analizės sertifikato kursą internete ir sužinokite apie būsimas kursų datas, kursų kainą ir dar daugiau.

Atsisiųskite savo prospektą ir sužinokite daugiau apie šį internetinį pažymėjimo kursą.

Ar turėsiu laiko?

„GetSmarter“ mokymosi modelis yra skirtas padėti jums, kaip dirbančiam specialistui, tobulinti įgūdžius nepakenkiant darbui ir šeimai. Kursas yra suskaidytas į savaitinius, valdomus modulius, atsižvelgiant į didėjančius terminus, suprojektuotus taip, kad padėtų jums paspartinti kurso laiką ir suteiktų galimybę lanksčiau dirbti, kai jums labiausiai tinka. Taip pat turite prieigą prie savo „Sėkmės vadovo“, kuris padės nustatyti tikslus, sekti svarbiausius etapus, tvarkyti laiką ir laukti visų jūsų turimų administracinių užklausų.

[Prašyti skambučio]

Jei turite klausimų, susisiekite su:

+44 2038 568 850
lseonline@getsmarter.com

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The London School of Economics and Political Science (LSE), one of the foremost social science universities in the world, seeks to improve society by addressing real-world issues and understanding the ... Skaityti daugiau

The London School of Economics and Political Science (LSE), one of the foremost social science universities in the world, seeks to improve society by addressing real-world issues and understanding the causes of things. Using a dynamic and diverse approach to learning, LSE provides cutting-edge research and works with renowned academic experts. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje