• Studijų trukmė (metais): 1,5 - 2,5 metų
 • Tyrimas pavadinimas: diplomą švietimo / Mokykla Psichologija
 • Pavadinimas Tyrimai Lygis: Sunkus (2 pakopos studijas)
 • Dėstomoji kalba: graikų
 • Procesų Tyrimai: atstumas
 • Minimalūs Kreditai: 27
 • Minimalūs Europos Kreditai (ECTS): 90

programos aprašymas

Bendras programos tikslas yra mokslo žinių teorijos ir taikymo psichologinius ir socialinius procesus, reglamentuojančių mokymo ir mokymosi plėtra.

Studentai turės galimybę pasirinkti vieną iš dviejų specializacijų: a) Švietimo psichologija arba b) mokyklos psichologijos.

Švietimo psichologija specializacija ypač skirtas žmonėms, dirbantiems ar besidomintiems siekti karjeros, kaip mokytojai. Švietimo psichologijos srityje yra apibrėžta plačiai, kaip studentų, mokymo ir mokymosi tyrimas. Tyrimai šioje srityje gali praturtinti tiems, kurie dirba arba nori dirbti dirbti mokytojais pradinio, vidurinio arba aukštojo mokslo teikiančių pagrindinį teorinį pagrindą, kuris padės jų mokymą, siekiant pagerinti mokymosi rezultatus mokiniams ir būti galėtų padėti savo studentams tobulėti akademiniu ir asmeniškai. Sėkmingas mokytojas galėtų motyvuoti mokinius sėkmingai valdyti klasę įvertinti mokinių išankstinių žinių, norint sėkmingai perduoti idėjas tarnauti mokinių konkrečius poreikius, parengti tinkamas mokymo metodus ir naudoti tinkamas vertinimo metodus.

Mokytojai gali plėtoti šiuos įgūdžius, suprasti ir taikyti atitinkamas psichologines teorijas ir mokymosi teorijas. Švietimo psichologija specializacija siekiama skatinti mokytojus mato save kaip praktikų studentams (užsiimantys besimokančiųjų), kurie nuolat ieško rasti ir ištirti, kaip geriausiai padėti savo studentams siekti savo tikslų. Pagrindinis tikslas šio specializacijos yra praturtinti žinias studentams dėl būdų individualių ir individualių skirtumų raidai mokymasis ir pasekmes, kurios gali turėti šiuos parametrus mokymą. Kitas dalinis tikslas yra plėtoti kritinį mąstymą vertinant įvairius mokymo metodus ir vertinimą mokymuisi. Galiausiai, programa siekiama mokyti studentus naudoti metodinius ir statistinius įrankius tirti šiuolaikines edukacines psichologija klausimus.

Mokykla psichologija specializacija yra skirta asmenims, turintiems psichologijos suinteresuotas dirbti taikomosios šakos pedagoginės psichologijos, žinomas kaip mokyklos psichologijos laipsnį. Ši atšaka susijęs su identifikavimo kliūtis mokytis (pvz mokymosi sunkumų, socialinių emocinių problemų ar elgesio problemų studentams) ir įgyvendinti intervencijas jas išspręsti. Pagrindinis vaidmuo mokyklų psichologams, kaip specialistų teikti paslaugas vaikams, jaunimui ir šeimoms į mokyklos aplinką, siekiant sukurti saugią, sveiką ir palankią mokymosi aplinką.

Mokyklų psichologai apmokomi naudoti ir vertinimą diagnostinių testų (pvz IQ testai ir mokyklos charakteristikų bandymas), sutartis psychoekpaideftikon vertinimo ataskaitas (PSYCHOEDUCATIONAL vertinimo ataskaitas), prevencinių ir intervencinių programų (prevencijos ir intervencijos programas) Dizaino ir įgyvendinimą ir konsultavimo studentams. Remiantis šiais duomenimis, centrinis tikslas šioje srityje yra mokyti studentus taikyti klinikinius principus ir specialiųjų priemonių naudojimas diagnostikai, gydymui ir profilaktikai elgesio problemų, emocinių problemų ir / ar mokymosi sunkumų mokykloje.

Karjeros perspektyvas

Programos absolventai turi pasirinkimų apie įsidarbinimo įvairovė.

Absolventai pedagoginės psichologijos specializacijos įgis žinių, kad bus pagerinti savo mokymo praktiką. Be to, šio magistro laipsnį įsigijimas bus naudinga tikslais skatinimo ir profesinio tobulėjimo švietimo.

Absolventai mokykloje Psichologija specializacijos įgis žinių ir praktinių įgūdžių, naudoti ir įvertinti diagnostinių testų (pvz IQ testai ir mokyklos charakteristikų bandymas), sutartis psychoekpaideftikon vertinimo ataskaitas (PSYCHOEDUCATIONAL vertinimo ataskaitas), prevencinių ir intervencinių programų (prevencijos ir intervencijos programas) Dizaino ir įgyvendinimą ir konsultavimo studentams. Baigęs programą, kuri apima 1020 valandas prižiūrimos stažuotės mokyklose, absolventai galės užsiregistruoti kaip profesionalūs psichologai į registrą ir psichologai dirbti mokyklose ar privati ​​įstaiga.

Prieiga prie tolesnių tyrimų

Programos absolventai galės tęsti doktorantūros studijas pedagoginės psichologijos, švietimo ar kitos panašios pramonės jei jie nori. Programos dizainas suteikia šių studentų per Graduate darbo parengimo pasirinkimas. Nurodykite rengimo baigiamasis magistro darbas, studentai turės galimybę dirbti didelėje mokslinių tyrimų projektą ir tokiu būdu būti geresnėje padėtyje turi būti priimti į doktorantūros programų absolventų negu be jokių rašyti magistro baigiamąjį darbą patirtį.

mokymosi rezultatų

Baigus šią programą studentai galės:

 1. kritiškai vertinti pagrindines teorines koncepcijas švietimo psichologija.
 2. Jie vertina pagrindinius veiksnius, kurie daro įtaką mokymosi ir kritiškai įvertinti pagrindines išvadas dabartinių mokslinių tyrimų, susijusių su mokymo ir mokymosi.
 3. Įvertinti psichologinius ir švietimo principus, kurie gali pagerinti mokymo efektyvumą ir kritiškai palyginti skirtingų metodų mokymo įvairiose mokymosi aplinkose (pvz tinkamumą. asmuo, grupė, formalus, neformalus).
 4. Suprasti individualių skirtumų poveikį (pvz., lytis, IQ, asmenybė, kultūrinė įvairovė) mokytis.
 5. Aptarti ir įvertinti mokslinių tyrimų indėlį į pažinimo psichologija (atmintis, problemų sprendimas, suvokimo, dėmesio) į mokymą ir mokymąsi.
 6. Paaiškinkite priežastis ir pasekmes įvairių mokymosi sunkumų ir aptarti švietimo vaidmenį specialaus ir integracinio (imtinai) švietimo sistemoje.
 7. Sustiprinti savo žinias apie mokytojo / mokyklos psichologo vaidmenį diagnostikos vertinimo, konsultavimo ir mokymo intervencijas dizainas.
 8. Apibendrinti neurologijos indėlį siekiant suprasti žmogaus gyvenimą.
 9. , Naudojant kiekybinius ir kokybinius tyrimų ir analizės metodus ištirti įvairių švietimo klausimus.
 10. Paaiškinti ir kritiškai vertinti tyrimo metodus ugdymo psichologija ir pademonstruoti įgūdžius rengiant mokslinių tyrimų pasiūlymus ir atlikti originalius tyrimus.

Be aukščiau išvardintų, užpildydami šią programą mokymosi rezultatų, mokiniai mokyklos psichologijos specializacijos galės:

 1. kritiškai įvertinti psichologiniai principai įvairių naudojamų kaip mokyklos psichologo darbo diagnostikos įrankiai.
 2. Pademonstruoti žinias diagnostikos įrankiai profesionaliai naudoti, po profesinio elgesio taisykles.
 3. Tobulina naudojant metodus ir psichologinė pagalba valdžios institucijas spręsti temų, kurios gali sudominti mokinį, pavyzdžiui, šeimos problemų, mokymosi problemas, tarpasmeninių santykių, profesinio orientavimo ir tt įvairovė
 4. Pademonstruoti žinias projektavimo ir naudojimo prevencines ir intervencines metodų, skirtų skatinti akademinį ir emocinį vystymąsi ir gerovę vaikų mokykloje, bendradarbiaujant su mokyklos vadovybe ir šeima.
 5. Parodyti įgūdžius kritiškai analizuoti ir vertinti tinkamumą ir veiksmingumą prevencines ir intervencines metodų.
 6. Jie elgiasi profesionaliai turintys etikos ir teisės specialybę, kaip gaires ir reguliariai įvertinti savo darbo kokybę pagal atspindinti specialisto modelio (atspindinti specialisto).
Programa mokoma:
 • Graikų
University of Nicosia

Peržiūrėti 27 daugiau kursų University of Nicosia »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Contact school
Duration
3 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Price
6,840 EUR
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Contact school

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school