ONLINESTUDIES.LT

Rasti Internetiniai doktorantūros diplomo studijų. Ekonomika

Trečiosios akademinės pakopos diplomo (angl. Postgraduate Diploma) studijų programos yra kuriamos taip, kad jau tam tikros srities bakalauro, o taip pat dažnai ir magistro studijas pabaigę specialistai, galėtų itin išsamiai susipažinti su juos labiausiai dominančios srities niuansais. Vis daugiau viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti būtent šio tipo akademines studijų programas, kurios kasmet tampa vis populiaresnės tarp jau ne tik išsilavinimą įgijusių, bet ir darbo patirties turinčių tam tikros srities specialistų.

Į ekonomikos studijas įstoję studentai pirmiausia yra išmokomi skirti mikro ir makro ekonomikos teorijas bei niuansus. Mikroekonomika yra susijusi su individualių asmenų, bendrovių ar šeimos vienetų ekonomine veikla bei jų tarpusavio sąveika. Tuo tarpu makroekonomika yra orientuota į ekonomines sistemas ir ekonominę veiklą platesniu mastu.

internetiniai Doktorantūros diplomo programos apie Ekonomika

1 Rezultatai Ekonomika Filter

Konkurencijos teisės ekonomikos magistro diplomas nuotoliniu būdu („Kings College London“)

KNect365 Learning
Internetinės Ištęstinės 8 mėnesiai Spalis 2019 Jungtinė Karalystė London

Londono „King's College“ Europos teisės centras džiaugiasi galėdamas paskelbti savo 2019-2020 m. Nuotolinio mokymo programos detales, o tai paskatino konkurso teisės magistrantūros studijas magistrantūroje, dabar jau dešimtaisiais metais. Ši programa skirta konkurencijos teisininkams, tiek vidaus, tiek privačiam praktikui, ir ekonomistams, kurie gali būti nauji konkurencijos teisėje. Šios griežtos programos užbaigimas suteiks jums konkurencingos darbo rinkos pranašumą.