ONLINESTUDIES.LT

Peržiūrėti visas 2 internetinės Doktorantūros ir Verslo studijos

Doktorantas yra patyręs magistro laipsnis, reikalaujantis daktaro disertacijos ir nepriklausomo tyrimo. Dažnai studijuodami tris ar ketverius metus studentai gali mokytis savo dalyko, gaudami gilesnį mokymąsi. Pavadinimas "gydytojas" skiriamas mokslininkams, kurie atitinka visus būtinus reikalavimus ir gauna laipsnį.

Kas yra verslo daktaro laipsnis? Šis laipsnis orientuotas į daugelį verslo sričių aspektų. Mokytojai gali išmokti pažangą komerciniame pasaulyje, įvaldydami finansų ir valdymo principus. Asmenys, kurie nusprendžia pasinaudoti šia programa, taip pat gali išmokti tokių dalykų kaip rinkodara, apskaita ir įmonės valdymas. Tikriausiai bus reikalingos esė, atvejų analizės ir 80 000 žodžių disertacija. Tapdami ekspertais verslo srityje, mokslininkai gali puikiai pažinti savo ateities karjerą.

Užsiimdami verslo daktaro laipsniu, studentai gali išmokti efektyviai valdyti savo finansus, taip pat tapdami gerais derybomis. Žmonės, kurie naudojasi šia programa, taip pat gali išmokti vadovavimo įgūdžius, kurie gali padėti jiems tapti sėkmingesni tiek asmenine, tiek profesine situacija.

Daugelis mokyklų visame pasaulyje siūlo "PhD in Business", tačiau dauguma programų kainų skiriasi viena nuo kitos. Galite gauti reikiamą informaciją, susisiekdami su pasirinktu koledžu ar universitetu.

Asmenys, baigę programą ir užsidirbti daktaro laipsnį versle, gali tapti verslo profesoriais universitetuose ar kolegijose visame pasaulyje, tačiau yra ir kitų karjeros galimybių. Jei šiuo metu profesijos yra prieinamos, mokslininkai gali tapti apskaitininkų ar ekonominių specialistų vadovu. Rinkodaros direktoriai, verslo vadybininkai ir finansiniai konsultantai yra keletas taikomų karjeros pavyzdžių.

Daktaro laipsnio įdarbinimas gali būti puiki galimybė tiems, kurie nori kurti gilų verslo principų supratimą. Daugelis mokyklų visame pasaulyje siūlo šį laipsnį, o daugelyje mokyklų yra prieinamų interneto programų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

2 Rezultatai Verslo studijos Filter

PhD Verslo literatūra

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 metai Registracija galima Šveicarija Zürich + 1 daugiau

Įvairūs dalykai, kurie yra įtraukti į doktorantūros Verslo literatūros apžvalga suktis aplink suprasti įrankių, taip pat taisykles, kurios yra naudojamos vystymui, taip pat pateikimo Verslo literatūra

PhD verslo studijų

University Vitez
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 7 metai Spalis 2019 Bosnija ir Hercegovina Bosnia and Herzegovina Online + 1 daugiau

Mūsų daktaras yra programa, nepriklausomos, savarankiškai nukreipti akademinių tyrimų, palaikoma asmeninio vadovui. Tai daro originalų indėlį į žinių ir turi būti surašomos Be darbas. Programa siekiama, kad studentai įgyti techninių ir intelektualinius įgūdžius siekti daktaro mokslinius tyrimus visoje platų verslo sričių.