ONLINESTUDIES.LT

Palyginti 11 Internetiniai Doktorantūros programos. Verslas

Doktorantūra paprastai yra aukščiausia kvalifikacija, kurią asmuo gali gauti už savo studijas tam tikroje srityje. Paprastai studentai paprastai privalo baigti pradinius tyrimus prieš baigdami studijas.

Kas yra verslo mokslų daktaro laipsnis? Ši programa paprastai orientuota į asmenis, kurie nori suvokti dabartinę ekonomiką ir kvalifikaciją, reikalingą tapti sėkmingais verslininkiais ir moterimis visomis rinkos sąlygomis. Kursai gali būti orientuoti į inovacijas, vadovavimą, tinklų kūrimą, pasaulinę ir vidaus ekonomiką, verslo valdymą, rinkodaros strategijas, verslo plano plėtojimą, komandos vystymąsi ir verslo galimybes, intelektinę nuosavybę ir paleidimą. Studijų metu studentai gali tapti kompetentingais apskaitos, tyrimų, projektų valdymo ir interneto svetainių kūrimo srityse.

Asmenys, dalyvaujantys šioje programoje, gali turėti daug pageidaujamų savybių, įskaitant sugebėjimą sėkmingai valdyti ir sušvelninti riziką, išspręsti sudėtingus verslo klausimus ir bendrauti įvairiais lygmenimis. Kiekvienas iš šių bruožų gali būti naudingas ir profesionaliai, ir asmeniškai.

Kiek studentas gali tikėtis mokėti už doktorantūrą, priklauso nuo daugelio veiksnių. Kur studentas gyvena, kokia programa jis įveda ir programos trukmė yra veiksniai, kurie gali turėti įtakos bendroms studijų išlaidoms.

Apskritai, doktorantūros studijų programos absolventai tampa profesoriais ar tyrėjais, tačiau asmenys, turintys doktorantūrą verslo studijose, gali atrasti daug daugiau įdomių karjeros galimybių ne akademinės bendruomenės. Pavyzdžiui, programos dalyviai gali patekti į verslo pasaulį kaip finansų vadovai, finansų konsultantai, buhalteriai, rinkodaros vadybininkai, rinkodaros strategai, operacijų vadovai ar net verslo savininkai.

Daugelis mokyklų siūlo verslo studijoms doktorantūros studijų programą, tačiau kai studentas pasirenka gauti jo laipsnį, jis priklauso nuo jo biudžeto, vietos ir laiko apribojimų. Paprastai doktorantai dirba visą darbo dieną ir atlieka kitus įsipareigojimus, todėl internetinės programos gali būti geriausias pasirinkimas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

11 Rezultatai Verslas Filter

Filosofijos daktaras

Global Humanistic University
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 7 metai Registracija galima Willemstad + 1 daugiau

Global Humanistic University (GHU) gavo chartiją iš Curacao švietimo ministerijos. Ši chartija suteikia GHU teisę steigti Curacao universitetą, siekiant teikti ir mokyti aukštos kokybės internetines studijų programas verslo administravimo, finansų ir teisės srityse. Bakalauro, magistro ir doktorantūros programos visų pirma bus skirtos tarptautiniams studentams. GHU doktorantūros programos yra prieinamos GHU studentų gimtąja kalba. Šiuo tikslu GHU turi daugiau nei 120 patarėjų ir profesorių daugiau kaip 40 šalių, kuriose kalbama apie 20 kalbų.

PhD Verslo administravimas

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 metai Registracija galima Šveicarija Zürich + 1 daugiau

Tai daktaras yra akademikų, kurie domisi kuriant tvarius ir produktyvius sprendimus, siekiant pagerinti žmonių gyvenimo kokybę.

PhD Verslo literatūra

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 metai Registracija galima Šveicarija Zürich + 1 daugiau

Įvairūs dalykai, kurie yra įtraukti į doktorantūros Verslo literatūros apžvalga suktis aplink suprasti įrankių, taip pat taisykles, kurios yra naudojamos vystymui, taip pat pateikimo Verslo literatūra

PhD Elektroninė prekyba ir e.verslo

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 metai Registracija galima Šveicarija Zürich + 1 daugiau

Elektroninės komercijos laikoma turtinga ir išsivysčiusia srityje, kuri turi pareikšti priekį puikių rezultatų šiuolaikinių organizacijų ir įmonių potencialą.

PhD verslumo

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 metai Registracija galima Šveicarija Zürich + 1 daugiau

Daktaras Verslumas yra aukštos kokybės kvalifikacija, kuri buvo sukurta turint atlygio reikalauja, kad yra nustatytas pagal šiuolaikinės verslo pasaulyje su mokymo studentams, siekiant, kad jie gali tapti padorių ir sėkmingų verslininkų laikų.

Daktaras strateginio valdymo

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 metai Registracija galima Šveicarija Zürich + 1 daugiau

Daktaras Strateginio valdymo koncentruojasi į kursinį darbą, kad kalbama apie pagrindinių teorijų, kurios yra svarbūs strateginio valdymo srityje.

Verslo administravimo doktorantas (DBA)

Teesside University
Internetinės Ištęstinės 4 metai Rugpjūtis 2019 Jungtinė Karalystė Middlesbrough

Sutrikusi aplinka, kurioje įmonės veikia šiandien, yra pasaulinė, dinamiška ir kelia daugybę iššūkių organizacijoms ir jų vadovams. Bendras šio DBA kurso tikslas - ugdyti verslo lyderių įgūdžius, reikalingus ketvirtoje pramonės revoliucijoje.

PhD Verslo administravimas

SMC University
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Šveicarija Zug

PHD / Daktaro Verslo Administravimo yra pažangiausias verslo laipsnį. DBA yra praktiškas derinys stiprios akademinės turinį, kartu su pažangių verslo strategijas ir sprendimus.

Verslo administravimo daktaras (DBA)

Key West University
Internetinės Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Jacksonville

Studentai, sėkmingai baigę KWU DBA studijų programą, galės dirbti vyresniojo lygio vadovaujančiose pareigose pasaulinėje verslo aplinkoje.

Online: Verslo administravimo daktaras

Alfred Nobel Open Business School
Internetu ir universiteto miestelyje 6 semestrai Registracija galima Šveicarija Effretikon

Pradėjome naują kursą doktorantūros lygmeniu nuo registracijos termino pabaigos 2019 m. Liepos 31 d. , arba sukurti naują vežėją. Mūsų verslo administravimo daktaras yra mokslinis laipsnis, orientuotas į individualų mokymąsi. Dalyviai neturėtų ilgai palikti darbą, kai jie lanko: Anglijoje yra 4 trijų dienų mokomi moduliai, o kiti mokomi per internetinius seminarus. Pareiškėjai turėtų turėti magistro laipsnį arba lygiavertį dalyką, susijusį su siūloma mokslinių tyrimų tema, minimalią darbo patirtį, įgytą dvejus metus, ir aukštesnį anglų kalbos lygį.

PhD verslo studijų

University Vitez
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 7 metai Spalis 2019 Bosnija ir Hercegovina Bosnia and Herzegovina Online + 1 daugiau

Mūsų daktaras yra programa, nepriklausomos, savarankiškai nukreipti akademinių tyrimų, palaikoma asmeninio vadovui. Tai daro originalų indėlį į žinių ir turi būti surašomos Be darbas. Programa siekiama, kad studentai įgyti techninių ir intelektualinius įgūdžius siekti daktaro mokslinius tyrimus visoje platų verslo sričių.