close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visas Internetiniai Doktorantūros laipsniai. Turizmas ir svetingumas

Gaukite doktorantūrą, dar žinomą kaip filosofijos daktaras, gali užtrukti keletą metų kursinių darbų ir tyrimų. Daugelyje šalių tai yra aukščiausias akademinis laipsnis, todėl jis gali padėti įgyti aukšto lygio pareigas darbo rinkoje. Dauguma universitetų reikalauja baigtų bakalauro ir magistro laipsnių iki įstojimo. Kas yra turizmo ir svetingumo doktorantas? Šio laipsnio… Skaityti daugiau

Gaukite doktorantūrą, dar žinomą kaip filosofijos daktaras, gali užtrukti keletą metų kursinių darbų ir tyrimų. Daugelyje šalių tai yra aukščiausias akademinis laipsnis, todėl jis gali padėti įgyti aukšto lygio pareigas darbo rinkoje. Dauguma universitetų reikalauja baigtų bakalauro ir magistro laipsnių iki įstojimo.

Kas yra turizmo ir svetingumo doktorantas? Šio laipsnio akcentas yra suprasti rinkos jėgas, turinčias įtakos turizmo pramonei, ir tai, kaip valdymo įgūdžiai sąveikauja su svetingumo dinamika. Galite rinktis pasaulinio valdymo, rinkodaros, žiniatinklio buvimo, psichologijos ir technologijų taikymo turizmui kursus. Kai kurie universitetai siūlo laipsnius, tokius kaip maisto mokslas ir poilsio organizavimas.

Galite sužinoti svarbių įgūdžių, kai studijuojate turizmo ir svetingumo doktorantūroje. Galite tapti kūrybiškų problemų sprendimo, efektyvaus krizių valdymo ir efektyvaus bendravimo priemone. Kiekvienas iš jų gali padėti jums bet kokioje karjeroje ar siekti.

Turizmo ir svetingumo doktorantūros kaina skirsis nuo mokyklos iki mokyklos. Jums gali būti išlaidos, tokios kaip mokymas, kambarys ir lenta, laboratorijos ar tech mokesčiai. Kiekviena mokykla turėtumėte ištirti, kas yra tinkamiausia tau.

Turizmo ir svetingumo doktorantas gali pasirengti valdyti karjerą turizmo ir laisvalaikio industrijoje. Pavyzdžiui, viešbučių ar kurorto vadovas, kruizinis direktorius, kazino operacijų vadybininkas ir koncertų rengėjas ar gamintojas. Jūs taip pat galite tapti universiteto profesoriumi. Šis laipsnis gali paskatinti jus pradėti savo svetingumo verslą ir tapti lovų ir pusryčių savininku.

Norėdami užsidirbti daktaro laipsnį turizmo ir svetingumo srityje, galite pasirinkti iš mokyklų, esančių netoli namų ar užsienio šalių. Kai kurie universitetai taip pat siūlo internetines klases. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtrai
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Ciurichas , Šveicarija

Dr. Turizmo valdymas yra kvalifikacija, kad bus parengti studentus tokiu būdu, kur jie gali tapti veiksmingų darbuotojų, taip pat mokslo, turizmo srityse. Pagrindinis dėmesys ... +

Dr. Turizmo valdymas yra kvalifikacija, kad bus parengti studentus tokiu būdu, kur jie gali tapti veiksmingų darbuotojų, taip pat mokslo, turizmo srityse. Pagrindinis dėmesys yra ant paaiškinti įvairius būdus, kurie paprastai taikomi vykdant turizmo valdymą. -
Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
3 metai
Anglų
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia

Susijusios studijų sritys