Filter
Doktorantūra
Tempas: Visi

Peržiūrėti visas Internetiniai Doktorantūros laipsniai. Turizmas ir svetingumas

Gaukite doktorantūrą, dar žinomą kaip filosofijos daktaras, gali užtrukti keletą metų kursinių darbų ir tyrimų. Daugelyje šalių tai yra aukščiausias akademinis laipsnis, todėl jis gali padėti įgyti aukšto lygio pareigas darbo rinkoje. Dauguma universitetų reikalauja baigtų bakalauro ir magistro laipsnių iki įstojimo.

Kas yra turizmo ir svetingumo doktorantas? Šio laipsnio akcentas yra suprasti rinkos jėgas, turinčias įtakos turizmo pramonei, ir tai, kaip valdymo įgūdžiai sąveikauja su svetingumo dinamika. Galite rinktis pasaulinio valdymo, rinkodaros, žiniatinklio buvimo, psichologijos ir technologijų taikymo turizmui kursus. Kai kurie universitetai siūlo laipsnius, tokius kaip maisto mokslas ir poilsio organizavimas.

Galite sužinoti svarbių įgūdžių, kai studijuojate turizmo ir svetingumo doktorantūroje. Galite tapti kūrybiškų problemų sprendimo, efektyvaus krizių valdymo ir efektyvaus bendravimo priemone. Kiekvienas iš jų gali padėti jums bet kokioje karjeroje ar siekti.

Turizmo ir svetingumo doktorantūros kaina skirsis nuo mokyklos iki mokyklos. Jums gali būti išlaidos, tokios kaip mokymas, kambarys ir lenta, laboratorijos ar tech mokesčiai. Kiekviena mokykla turėtumėte ištirti, kas yra tinkamiausia tau.

Turizmo ir svetingumo doktorantas gali pasirengti valdyti karjerą turizmo ir laisvalaikio industrijoje. Pavyzdžiui, viešbučių ar kurorto vadovas, kruizinis direktorius, kazino operacijų vadybininkas ir koncertų rengėjas ar gamintojas. Jūs taip pat galite tapti universiteto profesoriumi. Šis laipsnis gali paskatinti jus pradėti savo svetingumo verslą ir tapti lovų ir pusryčių savininku.

Norėdami užsidirbti daktaro laipsnį turizmo ir svetingumo srityje, galite pasirinkti iš mokyklų, esančių netoli namų ar užsienio šalių. Kai kurie universitetai taip pat siūlo internetines klases. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Turizmas ir svetingumas

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Dr. Turizmo valdymas yra kvalifikacija, kad bus parengti studentus tokiu būdu, kur jie gali tapti veiksmingų darbuotojų, taip pat mokslo, turizmo srityse. Pagrindinis dėm ... [+]

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS DOKTORATAS

Visi studentai turės kartu su ABMS Šveicarijos daktaro laipsnį kartu su Dąbrowa Górnicza universiteto (WSB) ir T. Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų.

3 aukščiausia Europos universitetai = geriausia virtuali / internetinė programa = 1 aukščiausia Europos doktorantūra ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500

Daktaras turizmo vadybos yra kvalifikacija, kad bus parengti studentus tokiu būdu, kur jie gali tapti veiksmingų darbuotojų, taip pat mokslo, turizmo srityse. Pagrindinis dėmesys yra ant paaiškinti įvairius būdus, kurie paprastai taikomi vykdant turizmo valdymą. Žinoma, darbas ketina sutelkti dėmesį nuo nemažai svetingumą, taip pat turizmo verslo valdymo susijusių kursų kartu su mokslinių tyrimų projekto grupių ir kursų, kurie susiję su statistika. Studentai bus reikalaujama atlikti kursų asociacijos baigti su srityse, kurios yra susijusios ir kai kurie iš jų yra nurodyti žemiau... [-]

Šveicarija Ciurichas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba