ONLINESTUDIES.LT

Ieškoti internetinės studijų programos Filosofijos doktorantūros apie Santykiai su klientais apie Jungtinėse Amerikos Valstijose apie 2019

Doktorantūros studijų programas viso pasaulio studentams gali pasiūlyti daugybė įvairiausių tipų aukštojo mokslo įstaigų. Būtent šio tipo studijų programas dažniausiai pasirenka jau magistro laipsnį įgiję žmonės, siekiatys akademinės karjeros aukštumų. Doktorantūros laipsnis, kurį gali užtrukti įgyti net iki dešimties akademinių metų, yra vienas aukščiausių akademinių laipsnių.

JAV išlieka populiariausia pasaulyje vieta užsienio studentams. Universitetai JAV dominuoja pasaulio reitingą ir šalis taip pat siūlo platų įdomių studijų vietose. Valstybinis universitetas sistemos yra iš dalies subsidijuoja valstybės vyriausybės, ir gali turėti daug miesteliai išplito visame valstybės, su šimtais tūkstančių studentų.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais internetinės studijų programos Geriausias PhD laipsniai - Santykiai su klientais - Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Jungtinės Amerikos Valstijos Filter

Verslo administravimo daktaras (DBA)

Key West University
Internetinės May 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Jacksonville

Studentai, sėkmingai baigę KWU DBA studijų programą, galės dirbti vyresniojo lygio vadovaujančiose pareigose pasaulinėje verslo aplinkoje.