ONLINESTUDIES.LT

Peržiūrėti visus internetiniai doktorantūros programos - Santykiai su klientais - Centrinė Amerika ir Karibai - 2019

Doktorantūra - tai vienas aukščiausių akademinių laipsnių, kurį įgyti gali užtrukti nuo ketverių iki dešimties metų. Nors šios studijos iš jas pasirinkusių žmonių pareikalauja iš tiesų daug pastangų ir laiko, jas pabaigę studentai paprastai pasiekia užsibrėžtų aukščiausiųjų akademinių, profesinių, o taip pat ir asmeninių tikslų.

Centrinė Amerika yra pagrindinis geografinio regiono Amerikoje. Tai piečiausias, isthmian dalis Šiaurės Amerikos žemyne, kuris jungia su Pietų Amerikos į pietryčius.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais Geriausios internetinės Doktorantūros laipsniai - Santykiai su klientais - Centrinė Amerika ir Karibai - 2019

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Centrinė Amerika ir Karibai Filter

Filosofijos daktaras

Global Humanistic University
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 7 metai Registracija galima Willemstad + 1 daugiau

Global Humanistic University (GHU) gavo chartiją iš Curacao švietimo ministerijos. Ši chartija suteikia GHU teisę steigti Curacao universitetą, siekiant teikti ir mokyti aukštos kokybės internetines studijų programas verslo administravimo, finansų ir teisės srityse. Bakalauro, magistro ir doktorantūros programos visų pirma bus skirtos tarptautiniams studentams. GHU doktorantūros programos yra prieinamos GHU studentų gimtąja kalba. Šiuo tikslu GHU turi daugiau nei 120 patarėjų ir profesorių daugiau kaip 40 šalių, kuriose kalbama apie 20 kalbų.