Filter
Doktorantūra
Tempas: Visi

Ieškoti 4 Internetinės doktorantūros programos. Politikos mokslai

Jei manote, kad reikia pasiekti aukščiausią akademinį pasiekimą savo profesijoje, turėtumėte apsvarstyti galimybę uždirbti daktaro laipsnį (filosofijos daktarą). Ši studijų programa gali trukti nuo keturių iki septynerių metų ir reikalauja daug originalių tyrimų. Tai gali padėti jums konkuruoti dėl aukštesnio lygio darbo vietų.

Galite paklausti "Kas yra politikos mokslų daktaro laipsnis?". Šis išsamus laipsnio studijos, kaip vyriausybė veikia vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Dažnai galite pasirinkti orientuotis į konkrečios šalies vyriausybę ar tam tikrą laikotarpį. Gali būti kursų tarptautinių santykių, lyginamosios politikos ir politinės teorijos. Kai kurios mokyklos siūlo klases viešosios politikos, istorijos ir tarptautinio saugumo srityse.

Politikos mokslų daktaro įdarbinimas gali sustiprinti jūsų sugebėjimą atlikti mokslinius tyrimus. Jis taip pat gali suteikti jums naudingų gyvenimo įgūdžių, pavyzdžiui, suprasti sudėtingas problemas ir organizuoti žmonių judesius. Tai gali būti naudinga jūsų bendruomenei nepriklausomai nuo jūsų profesijos.

Yra daug veiksnių, kurie daro įtaką įstojimo į Politikos mokslų daktaro laipsnį. Jums gali prireikti mokėti technologijas ar laboratorijos mokesčius, ir gali būti įsigyti knygų ir prekių. Kiekviena mokykla moka savo mokestį. Galite susisiekti su universitetu ir paprašyti išlaidų sąmatos.

Politikos mokslų daktaro laipsniu galite būti pasiruošę daugeliui skirtingų karjeros galimybių. Galite tapti valstybinės mokyklos mokytoja ar universiteto profesoriumi. Jūs taip pat galite tapti tyrinėtojų centre. Taip pat yra keletas verslo galimybių, pavyzdžiui, duomenų analitikas ir investicijų bankininkas.

Galite rasti kokybiškus universitetus, siūlančius daktaro laipsnį politikos mokslų srityje. Jei pageidaujate daugiau lankstumo, gali būti ir internetinių kursų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Politikos mokslai

EUCLID (Euclid University)

Euclid DSDD (daktaro tvaraus vystymosi ir diplomatijos) yra atstumas, Poliklinikų studijų programa. ... [+]

APŽVALGA:

Euclid DSDD (PhD tvaraus vystymosi ir diplomatijos) yra internete programa, kuri kartu reikiamą kursinių po rengiant ir pateikiant pinigų politikai svarbiu daktaro disertacijos.

Jos tikslas yra parengti pripažintus ekspertus aukšto lygio pozicijų didžioji karalystė tvarios plėtros politikos formavimo ir įgyvendinimo, su sėkmingos karjeros tarpvyriausybiniu ir nevyriausybinių organizacijų, o taip pat tarptautinių korporacijų. Labai įdomūs studentams, turintiems atitinkamą magistro laipsnį ir siekiančių daktaro lygį, kuris vis labiau būtina mokslo ir tarptautinių institucijų.

Euclid DSDD taip pat yra unikali programa, ta prasme, kad ji yra vienintelė daktaro programa iš tiesų siūlo daugiašalės institucijos su specializuota SD institutas (Tarptautinės organizacijos darnaus vystymosi, logo viršuje) tvaraus vystymosi, taip leidžiant tiesiogine sąveika su specialistų taip pat atidarymo retų stažuočių galimybes.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas Gambija Gambija internete
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EUCLID (Euclid University)

Euclid interneto Daktaro tarpininkavimo ir konfliktų sprendimo taip pat yra unikalus maišymo asmeniniame lygmenyje psichologijos aukšto lygio klausimais (diplomatija, tar ... [+]

APŽVALGA:

Konfliktas yra ir destruktyvus visuose gyvenimo ir visuomenės lygmenyse. Mūsų vis dar New Century yra pilna tarp asmeninių konfliktų, kurie išreikštų ir kilo įvairių sąskaitų: etninės, religinės, psichologinės, ekonominės, ir tt Kadangi konfliktas yra toks žalingas visuomenei, tarpininkavimas ir konfliktų sprendimas tapo labai svarbų įgūdį, vienas, kad gali būti taikoma tarnauti daug organizacijų ir valdžios institucijos.

Tai tik keletas iš svarbiausių temų per Euklido unikalios internetinės daktaro Tarpininkavimas ir konfliktų sprendimo - unikalus, nes siūlomos tarptautinės tarpvyriausybinės organizacijos įsipareigojo palengvinti dialogą ir spręsti konfliktus, taip pat unikalus pristatymo visiškai yra atstumas / interneto formatas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas Gambija Gambija internete
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EUCLID (Euclid University)

... [+]

Internetiniai Doktorantūros programos apie Politikos mokslai. Tarptautinės organizacijos [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas Gambija Gambija internete
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EUCLID (Euclid University)

Specializuotas internete daktaras siūlo tarpvyriausybinio universitete su pripažintą patirtį religijų studijas. ... [+]

Akcentai:

DIRD (ir DIFS) yra unikalūs programos ta prasme, kad jie iš tikrųjų siūlo tarpvyriausybinės organizacijos su universiteto chartija ir papildomą įgaliojimus tarpreliginio dialogo ir diplomatijos. Pažymėtina, Euclid yra vienintelis universitetas, kuris gavo pirmą prizą JT Pasaulio religijų Harmony savaitėje pristatė HM King Abdullah Jordanijos (nuotrauka žemiau).

PROGRAMOS TIKSLAI:

Euclid siūlo keli glaudžiai susijungę tačiau skirtingas studijų programas:

DIRD: daktaras tarpreliginio dialogo ir diplomatijos DIFS: daktaras tarpreliginį studijų DCRel / DCCTh: daktaras lyginamoji religijotyra / Lyginamosios krikščioniškoji teologija ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas Gambija Gambija internete
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba