Filter
Doktorantūra
Tempas: Visi

Peržiūrėti internetinius Doktorantūros ir Kompiuterijos mokslai

Internete doktorantūros Kompiuterių mokslo laipsnį siekiančių kandidatų turėtų būti orientuotų mokslinių tyrimų ir mokėti programavimo kalbas, duomenų perdavimo, kompiuterių architektūra ir algoritminį dizainas. Dauguma interneto PhD Kompiuterių mokslas programas derinti su mokslinių tyrimų kursinių. Kai kurios programos taip pat gali reikalauti, egzaminų programos trukmės serijos metu.

Duomenų bazės saugumo, operacines sistemas, kompiuterinės grafikos, ir programinės įrangos inžinerijos temų studijos internete doktorantūros Kompiuterių mokslo programą pavyzdžiai apima. Kandidatai turi baigti mokslinius tyrimus daktaro disertaciją. , Turinčios interneto doktorantūros Kompiuterių mokslo laipsnį absolventai dažnai eiti į karjerą, kompiuterių programinės įrangos inžinierius, kompiuterių ir informacijos mokslininkai, kompiuterių ir informacinių sistemų valdytojai, ar pedagogai, akademinė institucija.

Pereikite per variantus, žemiau ir žengti kitą žingsnį link savo interneto doktorantūros Kompiuterių mokslo laipsnį!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kompiuterijos mokslai

Mind Development Academy

Pagrindinis kompiuterinių mokslų daktaras (D.Sc) siekia išplėsti mokslinius tyrimus turinčius kompiuterius su gebėjimu kurti naujas žinias. Kompiuterių mokslo programa (D ... [+]

Apie

Pagrindinis kompiuterinių mokslų daktaras (D.Sc) siekia išplėsti mokslinius tyrimus turinčius kompiuterius su gebėjimu kurti naujas žinias. Kompiuterių mokslo programa (D.Sc) yra skirta pažangių patyrusių kompiuterių mokslininkų ir kompiuterių srities profesionalų tobulinimui, plečiant jų kompiuterines žinias ir aprūpinant juos plačiais tyrimais ir procesų kompiuteriais įgūdžius, leidžiančius jiems tapti svarbiausiu lyderiu indėlis į jų pasirinktas sritis. Programa buvo sukurta mokyti studentus karjerai mokslinių tyrimų, pavyzdžiui, vyriausybės tyrimų, universitetų mokslinių tyrimų ir pramonės mokslinių tyrimų laboratorijų.

AIU kompiuterių mokslo daktaro laipsnis yra vienas žingsnis toliau, leidžiant studentams studijuoti ir tirti keletą pagrindinių informacinių technologijų sričių, kad būtų sukurtas unikalus praktinių žinių ir kompiuterių mokslo teorijos pagrindas.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Keiptaunas
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba