close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Ieškoti Internetinės studijos PhDs apie Investicijos

Doktorantūros gavimas yra puikus laimėjimas, kuris paprastai suteikia studentams, kurie baigia programos kompetenciją savo dominantį dalyką. Vertingos įgytos žinios paprastai suteikia studentams prieigą prie daugybės mokėtinų karjeros galimybių ir gali tapti valdžios institucijomis pasirinktoje srityje. Kas yra investicijų doktorantė? Paprastai ši programa suteikia studentams iš… Skaityti daugiau

Doktorantūros gavimas yra puikus laimėjimas, kuris paprastai suteikia studentams, kurie baigia programos kompetenciją savo dominantį dalyką. Vertingos įgytos žinios paprastai suteikia studentams prieigą prie daugybės mokėtinų karjeros galimybių ir gali tapti valdžios institucijomis pasirinktoje srityje.

Kas yra investicijų doktorantė? Paprastai ši programa suteikia studentams išsamią finansų, ekonomikos ir apskaitos žinias, kad išmokytų jiems, kaip tinkamai investuoti ir valdyti lėšas. Per paskaitas, mokslinių tyrimų projektus ir atvejų studijas studentai paprastai mokosi apie pasaulinį valdymą, strateginės informacijos analizę ir lyderystę. Kursai taip pat gali apimti, kaip kruopščiai ir efektyviai tirti įvairias temas.

Investavimo doktorantas paprastai leidžia studentams ugdyti pagrindines kompetencijas matematikos, analitinio mąstymo ir vadovavimo srityse. Stiprūs matematikos ir analitiniai įgūdžiai gali padėti mokiniams suprasti kurso medžiagą ir leisti jiems tobulėti pasirinktoje karjeroje. Vadovavimo įgūdžiai dažnai naudingi mokiniams tiek jų profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

Kadangi kiekviena mokykla siūlo skirtingas programas ir turi savo nustatytas studijų mokesčius, nė viena kaina nėra skirta doktorantūros studijų programai. Susisiekimas su būsimais universitetais paprastai yra geriausias būdas nustatyti tikslias daktaro laipsnio išlaidas.

Žmonės, turintys Investavimo doktorantą, dažnai turi galimybę siekti kelių skirtingų karjeros galimybių. Daugelis nusprendžia dirbti kaip verslininkai ar bendrieji verslo vadovai, o kiti - investuotojų bankų pareigas. Pozicijos kaip finansų analitikai ir rizikos valdytojai yra populiarios galimybės, arba studentai gali tapti verslo konsultantais. Dažnai yra ir darbo vietų, kaip kompensacijų valdytojai, taip pat karjeros kaip finansų vadovai.

Daugumai universitetams siūlomos pamokos internetu ir universitetuose, kad daugiau žmonių galėtų įgyti aukštąjį išsilavinimą. Nuotoliniu būdu klasių lankymas dažnai yra geras pasirinkimas doktorantams, nes tai leidžia jiems išlaikyti pusiausvyrą tarp mokymosi ir darbo vietų bei šeimos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Ciurichas , Šveicarija

Daktaras rizikos vertinimo ir strateginio investicijų yra kvalifikacija, kur studentai, turintys magistro kvalifikacinį laipsnį susijusių sričių gali dar labiau sustiprinti ir ... +

Daktaras rizikos vertinimo ir strateginio investicijų yra kvalifikacija, kur studentai, turintys magistro kvalifikacinį laipsnį susijusių sričių gali dar labiau sustiprinti ir pakelti savo žinias. -
Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
3 metai
Anglų
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia