Filter
Doktorantūra
Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 internetines PhD laipsniai, Informacinių technologijų studijos

Doktorantas yra laipsnis, skirtas asmenims, kurie baigė išsamius tyrimus ir parengė disertaciją tam tikroje tema. Doktorantūros studijų programa paprastai yra baigiamoji studijų programa, kurią asmuo gali vykdyti pasirinktoje srityje.

Kas yra informacinių technologijų daktaro laipsnis? Informacinių technologijų programos tikslas yra sustiprinti dalyvių techninę kompetenciją ir suteikti jiems įgūdžių, žinių ir patirties, kurių jie turi įgyti vadovavimo statusą vis konkurencingoje rinkoje. Asmenys, besimokantys šio studijų metu, gali sužinoti apie įvairias IT valdymo strategijas ir kaip taikyti šias strategijas, kad būtų sukurta efektyvesnė darbo aplinka. Tai gali būti programinės įrangos, techninės įrangos, duomenų, tinklo ir kompiuterių naudojimas. Programos studentai gali pritaikyti savo įgytas žinias įvairioms verslo operacijoms, įskaitant personalą, valdymą, biudžeto sudarymą, organizavimą, tinklo planavimą ir programinės įrangos kūrimą.

Tie, kurie sėkmingai baigia šią programą, gali įgyti tarpdisciplininių įgūdžių ir požymių, kurie gali jiems gerai tarnauti įvairiose savo gyvenimo srityse. Be to, norintys analizuoti mąstyseną, absolventai taip pat gali turėti neprilygstamą strateginio mąstymo galimybes ir pavydėtinus projektų valdymo įgūdžius.

Kiek studentas gali tikėtis mokėti už daktaro laipsnį, skiriasi. Kur yra mokykla, kokia programa jis nusprendžia įvesti ir kiek laiko programa užbaigiama, yra veiksniai, galintys turėti įtakos bendroms švietimo išlaidoms.

Asmenys, įgiję informacinių technologijų daktaro laipsnį, gali sužinoti, kad jie turi daug įdomių ir pelningų karjeros galimybių. Be to, kad gerai pasirengę akademinei bendruomenei ir moksliniams tyrimams, programos dalyviai taip pat gali sėkmingai dalyvauti verslo organizacijų aukšto rango pareigose. Kai kurie pareigybių pavadinimai gali būti pagrindinis informacijos pareigūnas, IS vadovas, vyriausiasis technologijos pareigūnas, IT strategas, programinės įrangos kūrėjas arba programinės įrangos inžinierius.

Iš kur mokymosi įstaiga studentas pasirenka gauti savo doktorantūrą, tai priklauso nuo vietos ir kursų lankstumo. Internetinės programos suteikia daugiausia lankstumo, todėl jos yra patogios tiems, kurie dirba visą darbo dieną. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Informacinių technologijų studijos

University of Fairfax

Kaip doktorantė, visi jūsų kursai bus išnagrinėti atitinkamus kibernetinio saugumo politikos klausimus, susijusius su įmonių valdymu, kiekviename iš jų atliksite "ki ... [+]

Ši studijų programa padeda studentams išplėsti savo karjerą kaip konsultantai ar profesionalūs vadybininkai informacijos saugumo ir patikimumo srityse. Šioje programoje moksleiviai atlieka į sprendimus orientuotus taikomosios srities tyrimo projektus, kuriuose sprendžiamos svarbios pramonės problemos ir prisidedama prie žinių tobulinimo informacijos užtikrinimo praktikoje.

Ši programa skatina studentų, kurie:

Yra pripažinti specialistai, turintys patirties specializuotoje studijų srityje, susijusioje su kibernetinio saugumo bendruomeneTaikant kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius analizuojant informacijos užtikrinimo klausimusSpręsdami problemas, susijusias su kibernetinio saugumo bendruomene, naudokite įrodymais pagrįstą požiūrį į sprendimų identifikavimąPademonstruoti kompetenciją atlikti tiriamuosius tyrimus, susijusius su informacijos užtikrinimo specialistaisPadarykite tolesnį indėlį į žinias ir praktiką kibernetinio saugumo srityjeProgramos uždaviniai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Roanoke
Susisiekti su mokykla
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Daktaras valdymas IT ištekliai ir pokyčių valdymas yra tyrimas, kuris yra susijęs su valdymo informacinių technologijų pokyčius, taip pat, kurie vyksta darbo vietoje vidu ... [+]

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS DOKTORATAS

Visi studentai turės kartu su ABMS Šveicarijos daktaro laipsnį kartu su Dąbrowa Górnicza universiteto (WSB) ir T. Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų.

3 aukščiausia Europos universitetai = geriausia virtuali / internetinė programa = 1 aukščiausia Europos doktorantūra ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500

Daktaras valdymas IT ištekliai ir pokyčių valdymas yra tyrimas, kuris yra susijęs su valdymo informacinių technologijų pokyčius, taip pat, kurie vyksta darbo vietoje viduje departamentas. Studentams, kurie siekia šio kurso yra mokomi apie įvairias strategijas, kad gali leisti jiems valdyti tai susiję ištekliai viduje aplinkoje veiksmingai mados. Tai gali turėti aparatūros, kompiuterių, duomenų, tinklo, programinės įrangos, duomenų centro patalpas ir tt įtraukimą Ne tik tai, personalo, kuris yra pasamdytas už šių įrenginių priežiūros, taip pat atsižvelgiama į apibrėžimo. Studentai siekia šią kvalifikaciją viduje organizacijos turi sukurti visą komandą per įvairias svarbias funkcijas, susijusias su verslo valdymo kai kurie iš jų yra nurodyti žemiau:... [-]

Šveicarija Ciurichas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba