Filter
Doktorantūra
Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 2 internetinės PhD laipsniai apie Inžinerijos studijos

Studentams, norintiems įgyti išsilavinimą, kad taptų ekspertais savo pasirinktoje karjeros srityje, registracija doktorantūros programoje gali būti gera idėja. Studijų baigimas yra aukštas tikslas, kuris potencialiai gali suteikti moksleiviams beveik bet kurį norimą darbą.

Kas yra inžinierių studijų doktorantas? Paskaitos, projektai ir pristatymai, šios programos paprastai suteikia studentams išsamią informaciją apie pagrindinius dalykus, kurių jie turi visiškai suprasti inžinerijos pramonę. Kartu su kompiuterių programavimo klasėmis mokiniai paprastai mokosi skaičiuoklės, tikimybės ir statistikos, fizikos ir chemijos. Programa taip pat gali apimti mokslinių tyrimų kursus studentų žinių apvalymui.

Studijuojantis inžinierių studijų programos doktorantūroje, studentai paprastai kuria stiprią kompetenciją mokslinių tyrimų, matematikos ir analitinio mąstymo srityse. Nors moksliniai tyrimai ir matematikos įgūdžiai gali padėti studentams geriau įsisavinti inžinierius ir įgyti sėkmės savo karjeroje, analitinis mąstymas dažnai naudingas tiek profesiniam, tiek asmeniniam gyvenimui.

Individualūs mokesčiai už mokslą, mokyklos vieta ir siūlomos programos tipas turi įtakos daktaro programos kainai. Ypač tarp universitetų, įsikūrusių skirtingose ​​šalyse, laipsnio kaina gali labai kisti.

Turėdami doktorantūros inžinerijos studijas, paprastai studentams suteikiama galimybė siekti įvairių įdomių karjeros. Daugelis nori pasinaudoti žiniomis, kurias jie įgijo, kad taptų verslininkėmis, tuo tarpu kiti nori dirbti kaip išradėjai. Kai kurie mokytojai randa pozicijas. Studentai dažnai taip pat pasirenka ieškoti darbo kaip kiekybinių analitikų, produktų vadybininkų ar rinkos tyrimų analitikų. Pozicijos kaip valdymo konsultantai ir konkurentų žvalgybos analitikai yra kitos populiarios galimybės.

Turėdami internetines klases, net moksleiviai, kurie gyvena nuotoliniu būdu, gali gauti aukštąjį išsilavinimą. Nors kai kurie mokiniai įsisavina klases, kurios skatina ir įdomios, kitos teikia pirmenybę lankstumui, kurį paprastai siūlo internetinės klasės. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Inžinerijos studijos

Mind Development Academy

Mechanikos inžinerijos mokslų daktaras (D.Sc) siekia padėti studentams pasirengti vis daugiau poreikių kurti ir gaminti sudėtingesnius mechaninius prietaisus, kad atitikt ... [+]

Apie

Mechanikos inžinerijos mokslų daktaras (D.Sc) siekia padėti studentams pasirengti vis daugiau poreikių kurti ir gaminti sudėtingesnius mechaninius prietaisus, kad atitiktų organizacijų poreikius, sutelkiant dėmesį į pagrindinius mokslinius tyrimus, susijusius su medžiagų mokslu ir procesų inžinerija, gaminio projektavimu , ir informacijos integruotas gamybos procesas. Mechanikos inžinerija yra skirta pažangių mechanikos inžinerijos absolventų ir mechanikų inžinerijos srities specialistų kvalifikacijos tobulinimui, išplėsdama savo žinias ir aprūpindama juos plačiais tyrimais bei technologiniais įgūdžiais, leidžiančiais jiems atlikti pagrindinį vadovavimo indėlį į jų pasirinktas sritis. .... [-]

Pietų Afrikos Respublika Keiptaunas
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mind Development Academy

Inžinerinių sistemų daktaras (D.Sc) tikslas - padėti studentams tobulinti technines žinias ir taikyti naujas tyrimų metodikas sprendžiant inžinerinių ir technologinių sis ... [+]

Apie

Inžinerinių sistemų daktaras (D.Sc) tikslas - padėti studentams tobulinti technines žinias ir taikyti naujas tyrimų metodikas sprendžiant inžinerinių ir technologinių sistemų kūrimo ir įgyvendinimo problemas. Inžinerinių sistemų programa suteikia tiek plačią fone pagrįstą žinių bazę, tiek išsamią specializuotų sistemų inžinerijos srities studiją. Specializacijos pavyzdžiai yra civilinė, elektrinė ar mechaninė inžinerija. Inžinerinių sistemų programa yra skirta pažangių patyrusių inžinerinių sistemų absolventų ir inžinerinių sistemų inžinierių profesionalų tobulinimui, plečiant jų žinias ir aprūpinant juos plačiais tyrimų ir procesų inžinerinių sistemų įgūdžiais, suteikiant jiems galimybę tapti svarbiausiu lyderiu savo pasirinktoje laukai.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Keiptaunas
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba