Peržiūrėti 2 Internetiniai PhDs, Filosofija

Studentai, norintys įgyti aukščiausio lygio išsilavinimą savo srityje, gali užsiregistruoti doktorantūros (filosofijos daktaras) programoje. Tai ilgas laipsnis, kuris paprastai trunka nuo keturių iki septynerių metų. Tai suteikia studentams galimybę atlikti originalius tyrimus konkrečioje studijų srityje. Paprastai reikalaujama raštiško disertacijos. Studentai gali stebėtis "Kas… Skaityti daugiau

Studentai, norintys įgyti aukščiausio lygio išsilavinimą savo srityje, gali užsiregistruoti doktorantūros (filosofijos daktaras) programoje. Tai ilgas laipsnis, kuris paprastai trunka nuo keturių iki septynerių metų. Tai suteikia studentams galimybę atlikti originalius tyrimus konkrečioje studijų srityje. Paprastai reikalaujama raštiško disertacijos.

Studentai gali stebėtis "Kas yra filosofijos daktaro laipsnis?" Šis akademinis laipsnis analizuoja ir bando atsakyti į didelius egzistencijos, žinių, priežasčių ir vertybių klausimus. Studentai dažnai mokosi senovės graikų rašytojų, viduramžių teoretikų ir modernistų, tokių kaip Karlas Marksas ir Renė Dekartas. Kai kuriuose universitetuose reikia mokytis kalbos, pvz., Lotyniškos, graikų, prancūzų ar vokiečių kalbos.

Filosofijos doktorantas gali padėti studentams stiprinti savo mokslinių tyrimų įgūdžius. Jie gali tapti gudri sintezuojant ir organizuojant informacijos kiekį. Jie taip pat gali išmokti būti organizuotos ir veiksmingos. Kiekvienas iš šių įgūdžių gali būti naudingas bet kuriai karjerai.

Kiekvienas universitetas nustato savo mokslą, todėl filosofijos doktorantūros kaina skirsis nuo mokyklos iki mokyklos. Kiti veiksniai, tokie kaip kambarys ir lenta, taip pat reikalingų kreditų skaičius. Studentai gali kreiptis į mokyklą ir paprašyti išlaidų santraukos.

Su filosofijos doktorate studentai gali verstis daugybe įvairių profesijų kaip mokytojai, dėstytojai ir švietimo konsultantai. Studentai gali dirbti kaip reklamos vadovai ar plėtros vadovai. Jie gali tapti autorių, žurnalistų, redaktorių ar žurnalų ar laikraščių leidėjais. Jie taip pat galėtų pradėti politiką ir tapti merais, atstovais ir kt.

Filosofijos doktorantūroje yra daugybė puikių universitetų, įsikūrusių tiek namuose, tiek užsienyje. Jei studentai gyvena atokiose vietose ir turi kursus internete, tai gali būti ir pasirinkimas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Selinus University of Science and Literature
Bologna , Italy

Mokymosi įgūdžiai per atstumą nuo Menų fakulteto

Mokymosi įgūdžiai per atstumą nuo Menų fakulteto -
Doktorantūra
Dieninės
Ištęstinės
Anglų, Italų
Spalis 2020
Internetinės
 
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Zürich , Switzerland

Pasaulyje DPhil yra žinomas kaip mokslinį laipsnį, kuris reiškia, kad bus joks tyrimas ar egzaminus, tik baigiamojo darbo gynybos, mūsų

Pasaulyje DPhil yra žinomas kaip mokslinį laipsnį, kuris reiškia, kad bus joks tyrimas ar egzaminus, tik baigiamojo darbo gynybos, mūsų -
Doktorantūra
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Anglų
Vasaris 2020
Internetinės