Filter
Doktorantūra
Tempas: Visi

Peržiūrėti Internetiniai PhDs, Filosofija

Studentai, norintys įgyti aukščiausio lygio išsilavinimą savo srityje, gali užsiregistruoti doktorantūros (filosofijos daktaras) programoje. Tai ilgas laipsnis, kuris paprastai trunka nuo keturių iki septynerių metų. Tai suteikia studentams galimybę atlikti originalius tyrimus konkrečioje studijų srityje. Paprastai reikalaujama raštiško disertacijos.

Studentai gali stebėtis "Kas yra filosofijos daktaro laipsnis?" Šis akademinis laipsnis analizuoja ir bando atsakyti į didelius egzistencijos, žinių, priežasčių ir vertybių klausimus. Studentai dažnai mokosi senovės graikų rašytojų, viduramžių teoretikų ir modernistų, tokių kaip Karlas Marksas ir Renė Dekartas. Kai kuriuose universitetuose reikia mokytis kalbos, pvz., Lotyniškos, graikų, prancūzų ar vokiečių kalbos.

Filosofijos doktorantas gali padėti studentams stiprinti savo mokslinių tyrimų įgūdžius. Jie gali tapti gudri sintezuojant ir organizuojant informacijos kiekį. Jie taip pat gali išmokti būti organizuotos ir veiksmingos. Kiekvienas iš šių įgūdžių gali būti naudingas bet kuriai karjerai.

Kiekvienas universitetas nustato savo mokslą, todėl filosofijos doktorantūros kaina skirsis nuo mokyklos iki mokyklos. Kiti veiksniai, tokie kaip kambarys ir lenta, taip pat reikalingų kreditų skaičius. Studentai gali kreiptis į mokyklą ir paprašyti išlaidų santraukos.

Su filosofijos doktorate studentai gali verstis daugybe įvairių profesijų kaip mokytojai, dėstytojai ir švietimo konsultantai. Studentai gali dirbti kaip reklamos vadovai ar plėtros vadovai. Jie gali tapti autorių, žurnalistų, redaktorių ar žurnalų ar laikraščių leidėjais. Jie taip pat galėtų pradėti politiką ir tapti merais, atstovais ir kt.

Filosofijos doktorantūroje yra daugybė puikių universitetų, įsikūrusių tiek namuose, tiek užsienyje. Jei studentai gyvena atokiose vietose ir turi kursus internete, tai gali būti ir pasirinkimas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Filosofija

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Pasaulyje DPhil yra žinomas kaip mokslinį laipsnį, kuris reiškia, kad bus joks tyrimas ar egzaminus, tik baigiamojo darbo gynybos, mūsų ... [+]

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS DOKTORIUS / STRUKTŪRA> Visi studentai turės ne tik ABMS Šveicarijos daktaro laipsnį kartu su Dąbrowa Górnicza universiteto (WSB) ir T. Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU).

ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų.

3 aukščiausių Europos universitetų = geriausia virtuali / internetinė programa = 1 geriausia Europos doktorantūra ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500 visame pasaulyje DPhil žinomas kaip mokslo laipsnis, o tai reiškia, kad nebus studijų ar egzaminų, tik baigiamasis disertacijos gynimas, mūsų studijų programa yra 100% internete, jūsų vadovas 100% palaikys internetą, o baigus studiją, kai baigsite savo disertaciją, gynyba bus 100% internete.... [-]

Šveicarija Ciurichas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba