Filter
Doktorantūra
Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 Internetinės Doktorantūros laipsniai, Ekonomika

Filosofijos daktaras, geriau žinomas kaip daktaro laipsnis, yra magistrantūros laipsnis, dažnai naudojamas bakalauro ar magistro laipsniui stebėti. Nors tradiciškai apdovanotas socialiniais ir humanitariniais mokslais, šiuolaikinės doktorantai gali būti įgyjami beveik bet kurioje temoje. Vidutinė doktorantūros studijų programa trunka nuo penkerių iki aštuonerių metų.

Kai kurie studentai gali stebėtis, kas yra ekonomikos mokslų daktaras? Ekonomika - tai prekių ir paslaugų kūrimo, paskirstymo ir vartojimo tyrimas. Jame nagrinėjama, kaip ekonominiai veiksniai, pvz., Pirkėjai ir pardavėjai, sąveikauja tarpusavyje ir elgesys, dėl kurio atsiranda šių sąveikų. Doktorantai paprastai mokosi apie mikroekonomiką, orientuotą į pačius agentus, ir makroekonomiką, kuri analizuoja, kaip šie agentai sudaro visą ekonomiką.

Ekonomikos mokslų daktaras įgyja stiprių skaičiavimo įgūdžių, kurie yra naudingi ne tik verslui, bet ir kasdienio gyvenimo finansavimui. Programos taip pat moko kiekybinius argumentus, taigi mokiniai išmoksta empirinius įrodymus taikyti jų argumentams savo darbe ir už jų ribų. Problemų sprendimo įgūdžiai, išmokti padėti išspręsti ekonominius ir asmeninius sunkumus.

Studijų išlaidos daktaro laipsniui gali būti labai skirtingos priklausomai nuo kandidato universiteto ir gyvenimo reikmių. Trumpesnės programos paprastai kainuoja mažiau pinigų nei ilgesnės. Tiesiogiai susisiekite su institucija - tai lengviausias būdas geriau suprasti finansinius poreikius.

Ekonomikos mokslų daktaras yra naudingas daugeliui karjeros, įskaitant rinkos tyrimų analitikus, kompensacijų vadovus ir kredito analitikus. Tai nėra neįprasta, kad iš tikrųjų nesusijusių profesijų, pavyzdžiui, advokatų, studijuoti šiam doktoriui. Tai leidžia jiems suprasti, kaip ekonomika daro įtaką jų pramonės šakoms. Vyriausybės politikos analitikai padeda politikams suprasti, kaip įstatymai ir kiti teisės aktai gali turėti įtakos šalies ekonomikai.

Daugelis universitetų gali pasiūlyti daktaro laipsnį ekonomikoje, potencialiai siūlo studentams vietines galimybes, taip pat studijuoti internetu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Ekonomika

Mind Development Academy

Ekonomikos mokslų daktaras vienija ekonominę analizę su praktiniais verslo aspektais. Programa siekiama parengti studentus už karjeros tyrimų ir mokymo verslo administrav ... [+]

Apie

Ekonomikos mokslų daktaras vienija ekonominę analizę su praktiniais verslo aspektais. Programa siekiama parengti studentus už karjeros tyrimų ir mokymo verslo administravimo ir panašių ekonomikos srityse. Programos tyrimai yra teorijos ir tyrimo metodai, naudojami įvairiausiose akademinėse srityse, tokiose kaip technologijos ir operacijų valdymas, įmonių valdymas ir kontrolė, darbas, santykiai, kapitalo rinkos ir finansų institucijos, įmonių finansai, organizacijos ir rinkos, tarptautinis verslas, verslo strategija , ir pramoninės organizacijos rinkodara. Ekonomikos programa yra skirta pažangių patyrusių ekonomikos absolventų ir ekonomikos srities profesionalų kvalifikacijos tobulinimui, plečiant jų žinias ir aprūpinant juos plačiais mokslinių tyrimų ir procesų ekonomikos įgūdžiais, suteikiant jiems pagrindinį vadovaujantį indėlį į jų pasirinktas sritis.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Cape Town
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SMC University

PHD / Daktaro Politinės ekonomikos yra platus tyrimas politinių ir diplomatinių tendencijos šiandien, reikia išmokti turėti tvirtą pagrindą šioje srityje tiek akademiniu ... [+]

Išsamų tyrimą apie politinių ir diplomatinių tendencijas šiandien

Excel SRITYJE Politologijos

PHD / Daktaro Politinės ekonomikos yra siūloma kartu ir kaip dvigubas laipsnis programa SMC universiteto ir Universidad Central de Nikaragva. Doktorantūros / Daktaro Politinės ekonomikos yra platus tyrimas politinių ir diplomatinių tendencijos šiandien, reikia išmokti turėti tvirtą pagrindą šioje srityje tiek akademiniu ir profesionaliai. Programa susideda iš kursų, kurios teikia platų spektrą politinių tarptautines problemas iš įvairių dalyvaujančių šalių perspektyvos. Programa skirta asmenims, kurie nori tobulėti šioje vis daugiau svarbos srityje ir kurie nori gauti tarptautinę perspektyvą savo ankstesnio išsilavinimo ir karjeros patirties. Jis taip pat yra skirtas asmenims, norintiems suteikti savo karjerą akademinę kryptį, plėtoti įgūdžius taikomųjų tyrimų, politinių konsultacijų ir paskaitas diplomatijos / politologijos srityje.... [-]

Šveicarija Zug
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba