Filter
Doktorantūra
Tempas: Visi

Palyginti 2 internetiniai Doktorantūros laipsniai iš Administravimo studijos

Doktorantas yra aukščiausias akademinis laimėjimas, kurį mokslininkas gali gauti savo studijų srityje. Šio laipsnio būtini nepriklausomo tyrimo metai. Tiems, kurie uždirba filosofijos daktarą, apdovanotas "Doctor" garbės titulas.

Kas yra administravimo studijų doktorantas? Tai yra laipsnis, kuris moko studentus, kaip valdyti ir prižiūrėti jų ateities karjerą. Asmenys, kurie naudojasi šia programa, gali atlikti originalius tyrimus ir gali būti pasirengę savo pasirinktai karjerai. Kai kurie mokslininkai gali nuspręsti naudotis savo administravimo įgūdžiais verslo srityje, o kiti gali pasirinkti sutelkti dėmesį į viešąjį administravimą. Kai kurie kursai gali mokyti studentus, kaip teisingai spręsti valdymo problemas ar problemas, kurios gali kilti darbo vietoje.

Užsirašydami šį laipsnį asmenys gali sustiprinti savo vadovavimo ir problemų sprendimo įgūdžius. Nors šie patobulinti įgūdžiai gali būti naudingi jiems visais jų gyvenimo aspektais, mokiniai taip pat gali išmokti naudoti įvairias technologines priemones, kurios gali jiems padėti jų profesijose.

Pirmiausia gali būti sunku nustatyti doktorantūros programų kainas, nesusiję su mokyklomis. Studentai, norintys įgyti doktorantūros studijas administravimo studijose, turėtų apsvarstyti galimybę pasirinkti pasirinktas mokyklas, kad gautų informaciją apie tikslias kainas.

Vadybos studijų doktorantūros studijos gali padėti mokslininkams rasti jiems palankius karjeros kelius. Švietimo administratoriai reikalingi visame pasaulyje. Studentai, kurie pasirenka šį lauką, gali tapti direktoriais, vadovais ar programų vadovais. Kai kurie žmonės pasirenka dirbti vyriausybėje kaip valstybės tarnautojai, vyriausybės platintojai ar miesto vadovai. Su šiais gyvybiškai svarbiais įgūdžiais studentai gali rasti platų darbo vietų, kurie yra taikomi administravimo studijoms. Keletas profesijų gali būti profesoriai, operacijų vadovai ir vyresnieji pareigūnai.

Tiems, kurie nori gauti doktorantūrą administravimo studijose, yra daugybė programų, kurias galima įsigyti vietoje, internete ir visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Administravimo studijos

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Daktaras Žmogiškųjų išteklių yra kvalifikacija, kuri yra skirta asmenims, įgijusiems magistro laipsnį atitinkamoje srityje ir nori toliau stiprinti galimybes, susijusias ... [+]

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS DOKTORATAS

Visi studentai turės kartu su ABMS Šveicarijos daktaro laipsnį kartu su Dąbrowa Górnicza universiteto (WSB) ir T. Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų.

3 aukščiausia Europos universitetai = geriausia virtuali / internetinė programa = 1 aukščiausia Europos doktorantūra ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500

Daktaras Žmogiškųjų išteklių yra kvalifikacija, kuri yra skirta asmenims, įgijusiems magistro laipsnį atitinkamoje srityje ir nori toliau stiprinti galimybes, susijusias su karjeros ir plėtrai. Ši programa buvo iš tikrųjų sukurtas sprendžiami klausimai, kurie susiję su valdymo ir susijusių tyrimų, metodų mokslinių tyrimų, taip pat išorės nepilnametis. Svarbu, kad studentai, kurie nori patekti į šią sritį turi įrodyti suderinamumą su kai kuriais iš nustatytų reikalavimų. Baigus kursinių svarbu studentai praeiti vertinimo egzaminą ir po to jums bus reikalaujama tai padaryti mokslinį tiriamąjį darbą ir gaminti disertaciją. Fono reikalavimai, susiję su daktaro žmogiškųjų išteklių yra nurodyti žemiau, kad mūsų skaitytojai gali gauti geresnį supratimą apie visą koncepciją.... [-]

Šveicarija Ciurichas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Campus Universitario Europeo

Puiki programa Žmogiškųjų išteklių filosofijos mokslų daktaras (PhD) siekiama mokyti studentus, Žmogiškųjų išteklių srityje su pilna nuomone, taip pat žmogiškųjų išteklių ... [+]

Filosofijos daktaras žmogiškųjų išteklių Puiki programa Žmogiškųjų išteklių filosofijos mokslų daktaras (PhD) Juo siekiama išmokyti studentus su žmogiškųjų išteklių srityje, pateikiant išsamią Be to, žmogiškųjų išteklių įmonėse. Programą rengia absolventus pasiekti daug žinių klausimais pa- Įmonės katijonų ir komandos valdymas ir žinios išplėtė žvalgybos Emocinis. Puiki programa Žmogiškųjų išteklių filosofijos mokslų daktaras (PhD), grindžiama learn- zaje atstumas per University Campus Europos, CUE.

Kas jis skirtas?

Absolventai teisės, ekonomikos, inžinerijos, sociologija, psichologija, Pedagogika, Politikos mokslų ir komunikacijos, socialiniai Absolventai ir kvalifikuoti Darbo santykiai ... kas jie nori plėtoti savo karjerą šioje srityje Žmogiškieji ištekliai ir darbo santykių Bendrovės arba konsultavimo srityje ir projektų valdymas.... [-]

Ispanija Marbelja A Coruña Madridas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba