Filter
Doktorantūra
Tempas: Visi

Peržiūrėti internetinės studijų programos Doktorantūros studijos ir Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos

Jei norite tęsti aukštąjį išsilavinimą su specializuotų tyrimų galimybėmis, turėtumėte apsvarstyti galimybę užsiregistruoti filosofijos doktorantūroje. Doktorantūroje jūs paprastai užsiimate pamokomis pirmuosius dvejus ar trejus metus, tada praleiskite dar du ar keturis metus moksliniams tyrimams. Dažniausiai reikalaujama baigti rašytinę disertaciją.

Galite paklausti "Kas yra žurnalistikos ir masinių komunikacijų doktorantas?" Tai yra plati programa, kuri paprastai apima informacijos skleidimą spaudos, radijo, televizijos, filmų ir reklamos priemonėmis. Tikriausiai turėtumėte pasirinkti savo studijų krypties sritį. Galite praleisti kursus žiniasklaidoje ir kultūroje, reklamos teorijoje, telekomunikacijų įstatyme ir masinės komunikacijos istorijoje.

Studijuodami daktaro žurnale ir masinių komunikacijų srityje, galite įgyti naudingų įgūdžių, pavyzdžiui, kaip trumpai rašyti, veiksmingai atlikti tyrimus ir efektyviai valdyti laiką. Tai įgūdžiai, kurie gali išversti į bet kurią profesiją.

Jūsų bendros išlaidos žurnalistams ir masinių ryšių srities mokslui daryti skirsis nuo mokyklos iki mokyklos. Tokie veiksniai, kaip mokyklos buvimo vieta, mokestis už mokslą ir mokesčius, taip pat reikalingų kreditų skaičius turi įtakos išlaidoms. Kruopščiai palyginkite programas, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą.

Su žurnalistikos ir masinių komunikacijų doktorantūroje galite patekti į žiniasklaidos pasaulį ir tapti naujienų transliuotoju, žurnalistu, redaktoriumi, žurnalistu, programos vadovu ar gamintoju. Reklamos agentūros gali samdyti jus konsultantu ar rinkos tyrimų analitiku. Doktorantas taip pat gali padėti įeiti į administraciją kaip komunikacijos direktorius.

Universitetai, esantys šalia namų ir užsienio šalyse, siūlo žurnalų ir masinių komunikacijų doktorantūrą. Kai kurios mokyklos taip pat gali pasiūlyti internetinius kursus. Jei esate pasirengęs pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos

Open University Of Cyprus

Doktorantūros studijų programos "Informacinės ir ryšių sistemos" pagrindinė užduotis - tirti su informacinėmis ir ryšių sistemomis susijusius klausimus. ... [+]

Atviro universiteto Kipro doktorantūros programa "Informacinės ir ryšių sistemos" siūlo ribotą skaičių doktorantūros disertacijos vietų.

Programos tikslas

Doktorantūros studijų programos "Informacinės ir ryšių sistemos" pagrindinė užduotis - tirti su informacinėmis ir ryšių sistemomis susijusius klausimus.

Tyrimų sritys / Priėmimo reikalavimai

Akademiniams 2017-2018 m. Metams bus pasiūlyta ne daugiau kaip dvi pozicijos:

1. Kompiuterio intelektas / dirbtinis intelektas, akcentuojant šias temas:

Mechaninis mokymasis ir skaičiavimo mokymosi teorijaPaprasto jausmo ir formalių argumentų argumentavimasMechaninis skaitymas ir natūralios kalbos bei istorijų supratimasKurkite pažangias programas mobiliuosiuose įrenginiuosePriėmimo sąlygos... [-]
Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 8 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba