Filter
Doktorantūra
Tempas: Visi

Rasti 2 internetinės doktorantūros programų, Žmogiškieji Ištekliai

Doktorantas yra universitetinis mokslų daktaro laipsnis, kuris nusprendžia mokyti savo discipliną arba reikalingas išsamių žinių apie savo karjerą. Kandidatai į doktorantūrą dažniausiai padalija savo laiką tarp kursinių darbų ir baigiamojo darbo, projekto ar disertacijos, kuriam studijuojančiam dalykui pridedama studijų dalyko vertė.

Kas yra žmogiškųjų išteklių daktaro laipsnis? Žmogiškieji ištekliai - tai terminas, naudojamas žmonėms, dirbantiems verslo ar kitoje organizacijoje. Bendrovės žmogiškųjų išteklių skyrius atlieka tokias užduotis kaip naujų darbuotojų samdymas, darbuotojų santykių valdymas, darbuotojų darbo užmokesčio, išmokų ir kompensacijų priežiūra. Kursai gali apimti tokias temas kaip projektų valdymas, darbo jėgos analizė ir strateginė lyderystė.

Tarpasmeniniai įgūdžiai yra visų žmogiškųjų išteklių veiklos kertinis akmuo. Šių įgūdžių turintis absolventas gali tikėtis sklandų santykių tiek darbo vietoje, tiek iš darbo. Mokiniai dažnai išmoko įdarbinti naudingus darbuotojus ir kaip panaudoti žmogiškųjų išteklių programinę įrangą.

Doktorantūros kaina priklauso nuo studijų, medžiagų, būsto ir kasdieninių išlaidų. Studentai gali sugebėti sumažinti piniginį poveikį lankydami internetinius kursus, mokydami ne visą darbo dieną, norėdami dirbti laiku, arba dalyvaudami studijų pakopos programoje, kuri teikia stipendiją. Daugelyje universitetų svetainių yra informacijos apie tai, kokios galimybės yra.

Kadangi kiekviena didelė organizacija turi žmogiškųjų išteklių specialistų, yra įvairių karjeros galimybių. Kompensacijos analitikai išnagrinėja įmones, kad nustatytų tinkamą atlyginimo ir išmokų lygį. Kontrakto įdarbintojai dažnai dirba savarankiškai, kad surastų specialistus, turinčius įgūdžių, reikalingų įgūdžiams, ir susieti juos su įmonėmis. Moralių vadovai bando išlaikyti aukštą darbuotojų pasitenkinimo lygiu.

Nors doktorantūros programos gali užtrukti keletą metų, studentai gali pasinaudoti unikalių galimybių, pavyzdžiui, ne visą darbo dieną ar internete studijuoti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Žmogiškieji Ištekliai

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Daktaras Žmogiškųjų išteklių yra kvalifikacija, kuri yra skirta asmenims, įgijusiems magistro laipsnį atitinkamoje srityje ir nori toliau stiprinti galimybes, susijusias ... [+]

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS DOKTORATAS

Visi studentai turės kartu su ABMS Šveicarijos daktaro laipsnį kartu su Dąbrowa Górnicza universiteto (WSB) ir T. Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų.

3 aukščiausia Europos universitetai = geriausia virtuali / internetinė programa = 1 aukščiausia Europos doktorantūra ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500

Daktaras Žmogiškųjų išteklių yra kvalifikacija, kuri yra skirta asmenims, įgijusiems magistro laipsnį atitinkamoje srityje ir nori toliau stiprinti galimybes, susijusias su karjeros ir plėtrai. Ši programa buvo iš tikrųjų sukurtas sprendžiami klausimai, kurie susiję su valdymo ir susijusių tyrimų, metodų mokslinių tyrimų, taip pat išorės nepilnametis. Svarbu, kad studentai, kurie nori patekti į šią sritį turi įrodyti suderinamumą su kai kuriais iš nustatytų reikalavimų. Baigus kursinių svarbu studentai praeiti vertinimo egzaminą ir po to jums bus reikalaujama tai padaryti mokslinį tiriamąjį darbą ir gaminti disertaciją. Fono reikalavimai, susiję su daktaro žmogiškųjų išteklių yra nurodyti žemiau, kad mūsų skaitytojai gali gauti geresnį supratimą apie visą koncepciją.... [-]

Šveicarija Ciurichas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Campus Universitario Europeo

Puiki programa Žmogiškųjų išteklių filosofijos mokslų daktaras (PhD) siekiama mokyti studentus, Žmogiškųjų išteklių srityje su pilna nuomone, taip pat žmogiškųjų išteklių ... [+]

Filosofijos daktaras žmogiškųjų išteklių Puiki programa Žmogiškųjų išteklių filosofijos mokslų daktaras (PhD) Juo siekiama išmokyti studentus su žmogiškųjų išteklių srityje, pateikiant išsamią Be to, žmogiškųjų išteklių įmonėse. Programą rengia absolventus pasiekti daug žinių klausimais pa- Įmonės katijonų ir komandos valdymas ir žinios išplėtė žvalgybos Emocinis. Puiki programa Žmogiškųjų išteklių filosofijos mokslų daktaras (PhD), grindžiama learn- zaje atstumas per University Campus Europos, CUE.

Kas jis skirtas?

Absolventai teisės, ekonomikos, inžinerijos, sociologija, psichologija, Pedagogika, Politikos mokslų ir komunikacijos, socialiniai Absolventai ir kvalifikuoti Darbo santykiai ... kas jie nori plėtoti savo karjerą šioje srityje Žmogiškieji ištekliai ir darbo santykių Bendrovės arba konsultavimo srityje ir projektų valdymas.... [-]

Ispanija Marbelja A Coruña Madridas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba