Filter
Doktorantūra
Tempas: Visi

Peržiūrėti 3 Internetinės studijos Doktorantūros laipsniai. Švietimo lyderystės studijos

Įstojimas į doktorantūrą yra puikus būdas studentams įgyti profesionalių žinių apie pasirinktą karjeros sritį. Paprastai prieinama visiems, kurie baigė magistro laipsnį, filosofijos programos daktaras gali suteikti mokiniams galimybę gauti geresnes darbo galimybes.

Kas yra edukologijos lyderystės daktaro laipsnis? Paprastai tokia programa suteikia pedagogams specializuotas žinias, reikalingas jaunesniems mokiniams veiksmingai mokyti. Kursai paprastai apima tokias temas kaip specialusis ugdymas, švietimo politika ir propagavimas. Norint suteikti studentams išsamesnes žinias apie tai, kaip efektyviai mokyti, jie taip pat dažnai studijuoja, kaip įvertinti ir įvertinti jaunesnius moksleivius, norint įvertinti jų supratimą apie medžiagą.

Visoje edukacinio vadovavimo doktorantūroje studentai paprastai kuria keletą kritinių įgūdžių, kurie galėtų jiems padėti. Stiprūs lyderystės ir bendravimo įgūdžiai gali leisti mokiniams būti efektyvesniam kaip dėstytojai klasėje. Problemų sprendimo kompetencija dažnai leidžia mokiniams rasti kūrybinius mokymosi problemų sprendimo būdus ir gali būti naudingi ir jų asmeniniame gyvenime.

Norint suţinoti, kiek tai kainuoja daktaro laipsniui gauti, geriausias veiksmas paprastai yra tiesiogiai suinteresuotos mokyklos. Kiekvienas universitetas turi atskirus mokesčius už mokslą, taigi kaina labai skiriasi.

Kvalifikacijos dėstytojų paklausa beveik visada yra didelė, todėl studentai, turintys daktaro laipsnį šioje srityje paprastai turi kelias įdomias karjerą. Kai kurie pasirenka dirbti koledžo profesoriais, o kiti nori tapti principu ar mokyklos administratoriumi. Dažnai yra prieinamų pareigūnų pareigų. Mokiniai taip pat paprastai turi galimybę tapti mokymo programų koordinatoriais, arba jie gali pasirinkti dirbti kaip kolegijos dėstytojai.

Norėdami baigti doktorantūros studijas, daugeliui studentų reikia lankstų grafiką, kad jie galėtų vienu metu dirbti ir rūpintis savo šeimomis. Įtraukimas į internetines klases paprastai suteikia tokį lankstumą, taip pat suteikia studentams, kurie gyvena nuotoliniu būdu prieiti prie aukštojo mokslo. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Švietimo lyderystės studijos

Mind Development Academy

Švietimo administravimo daktaras yra skirtas rengti patyrusius praktikus vyresniesiems administravimo ir politikos formavimo pareigoms ir siekti karjeros politikos, unive ... [+]

Apie

Švietimo administravimo daktaras yra skirtas rengti patyrusius praktikus vyresniesiems administravimo ir politikos formavimo pareigoms ir siekti karjeros politikos, universiteto ar koledžo mokymo ir mokslinių tyrimų srityje. Studentai gali specializuotis aukštojo mokslo, studentų ugdymo ir studentų reikalų, tarptautinio ir lyginamosios aukštojo mokslo, istorinių ir filosofinių aukštojo mokslo, aukštojo mokslo finansų ir ekonomikos pagrindų, organizacinės kultūros ir pokyčių srityse administravimo ir politikos analizės srityse. . Švietimo administravimo programa sukurta siekiant tobulinti patyrusių švietimo administravimo absolventų ir specialistų švietimo administravimo srityje profesionalų plėtrą, plečiant jų žinias ir aprūpinant juos plačiais tyrimais ir procesais ugdymo administravimo įgūdžius, leidžiančius jiems atlikti pagrindinį vadovavimo indėlį į jų pasirinktą laukai.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Keiptaunas
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
George Washington University - Graduate School of Education and Human Development Online

Švietimo lyderystės ir administravimo specialistas ... [+]

Švietimo lyderystės ir administravimo specialistas [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Union University

Mūsų visiškai internetinis lyderystė mokyklų reformos srityje Ed.D. Trasa skirta paruošti mokyklų vadovus naujiems ir aktualiems švietimo lyderystės kursams. Būkite pasir ... [+]

Union University būkite pertvarkytas.

Union University švietimo daktaras (EdD) yra skirtas aktyviems specialistams, kurie baigs mokslus, pasirengę prisiimti lyderystės ir mokymo vaidmenis mokyklose, universitetuose, vyriausybėje ir versle. Kaip EdD absolventas, jūs galite teigiamai prisidėti prie administravimo, mokymo, tyrimų, politikos ir ugdymo turinio formavimo.

Uždirbkite laipsnį, kuris būtų teorijos ir praktikos, klasikinių žinių ir dabartinių tyrimų, analizės ir sintezės, makroperspektyvos ir mikrofunkcijų mišinys.

Pilnas internetinis laipsnis

Visiškai internete „Leadership in School Reform“ programa yra skirta paruošti mokyklų vadovus naujiems ir svarbiems švietimo lyderystės kursams. Būkite pasirengę sukurti ir aktualizuoti lyderystės viziją XXI amžiaus mokyklose. Gebėti panaudoti geriausius mokslinių tyrimų ir praktikos pavyzdžius politikos, vaiko raidos, mokymosi, mokymo ir lyderystės srityse vykdant mokyklų reformą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Džeksonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba