Dizaino laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mes esame internetinės mokymo įstaigos, siūlomos 3 kalbomis (anglų, ispanų ir portugalų), įsikūrusiais Londone, tačiau visame pasaulyje siūlomi internetiniai kursai.

Kodėl dizaino bakalauras?

Dizainas niekada nebuvo toks svarbus kaip dabar. Tai yra kasdienio mūsų gyvenimo dalis, nes galime rasti dizainą kiekviename naudojamame gaminyje, svetainėse, kuriose lankome, arba visose programose, kurias įdiegsime išmaniuosiuose telefonuose.

Londono dizaino ir rinkodaros dizaino mokslų daktaras padės jums kurti karjerą kūrybiniame pasaulyje ir gali būti impulsas, kurio reikia norint pasiekti naujus tikslus, atskleisti savo kūrybinę pusę ir sukurti galingus projektus, kurie įkvepia ir įtakoja žmones. Dizaino laipsnis grindžiamas trimis pagrindiniais aspektais:

Žinios: šiuolaikiškas ir visapusiškas koncepcijų, priemonių, istorijos ir dizaino metodų supratimas apskritai, taip pat pagrindinių veiklos sričių sąsajos;

Kompetencijos: gebėjimas kurti, planuoti, įgyvendinti ir valdyti projektus sėkmingai naudojant įgytas žinias;

Požiūris: plėtoti asmenines savybes, tokias kaip lankstumas, empatija, realybė ir verslumas.

LSDM dizaino studija yra tik internete, ji yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.

Londono dizaino ir rinkodaros mokykla

Kur kančia tampa profesija

KURSO APŽVALGA

Įvadas

Dizaino laipsnis skirtas visiems tiems, kurie nori įgyti naujų įgūdžių, žinių ir rasti naujų sprendimų kuriant naujus pasiūlymus dėl pasaulinių dizaino klausimų. Kurso planas buvo išdėstytas strateginiame sprendime per daugiadisciplininį požiūrį pasaulinėse rinkose.

Mokymosi kompetencijos

Dizaino bakalauras parengia specialistus įvairiausioms dizaino sritims, teikdamas pažangų, visapusišką, suderintą ir remiantį aukštąjį išsilavinimą naujausiais mokslo ir technologijų pasiekimais. LSDM dizaino studijų kursų planas buvo sukurtas ir suskirstytas į 3 atskirus etapus:

1 žingsnis

Pirmajame etape, atitinkančiame pirmuosius kursus, siekiama parengti LSDM studentus įvairioms dizaino sritims, pasitelkiant šiuolaikinį ir visapusišką koncepcijų, įrankių, istorijos ir dizaino metodų supratimą apskritai. Jame taip pat siekiama apžvelgti pagrindinių veiklos sričių (pvz., Komunikacijos, sąveikos ir produktų kūrimo) ryšius, parengiant išsamų vaizdą apie temas, susijusias su projektavimo misija, jos sąveika su rinkomis ir jos vaidmuo visuomenėje.

2 žingsnis

Antrasis etapas, atitinkantis antrojo kurso metus, siekia paskatinti kietas kompetencijas kuriant ir įgyvendinant projektus, sujungtus su pagrindinėmis komunikacijos dizaino, interaktyvios konstrukcijos ir produktų kūrimo sritimis. Studentai gebės:

Nustatyti ir analizuoti: analizuoti aplinką, kurioje įvyksta problemos sprendimas, kūrybiškai mąstyti, nustatyti su problemomis susijusias sąlygas ir tikslus bei nustatyti reikalingus išteklius ir įgūdžius;

Padaryti pasirinkimus: priimti sprendimus, suprasti netikrumus ir susijusią riziką, numatyti būsimų sprendimų pasekmes ir plėtoti argumentavimo gebėjimus;

Integruoti: procesai ir interesų įvairovė kartu su didesne lankstumu ir inovacijomis;

Įgyvendinti: planavimą ir organizavimą, tinkamos aplinkos sukūrimą, įgyvendinimą ir kontrolę, kūrybinių įgūdžių ugdymą projektavimo ir vykdymo etapuose.

3 žingsnis

Trečiame etape, atitinkančiame trečius kursų metus, siekiama sustiprinti ankstesnėse studijų programose esančias žinias ir siekti pažangos pasitikėjimo savimi, realizmo ir verslumo srityse. Šiame etape LSDM studentai kurs savo galutinį kurso projektą šiomis kompetencijomis:

Lankstumas: gebėjimas valdyti įvairius dizaino projektus ir prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių kaip daugialypis specialistas ir atviras specialistas daugiadalykėje komandoje;

Empatija: sugebėti suprasti skirtingus požiūrius ir juos ginčyti;

Realizmas: atlikite galiojančią savo sugebėjimų ir veikimo įgūdžių įvertinimą bet kuriuo metu, remdamiesi savo kompetencija ir rezultatais;

Verslumas: gebėjimas kurti, kurti ir parduoti idėją, vaizdinį darbą, produktą ar paslaugą.

Fakultetas

Fakultetą sudaro kvalifikuoti, patyrę ir gerbiami mokytojai. Be akademinio mokymo doktorantūroje, jie pateikia konsoliduotą profesinę karjerą, jungiančią akademinį komponentą su darbo rinka.

Tutorų centras

LSDM studentai kas savaitę rengiami per Tutorų centrą, kurį sudaro specialistų, kurie specializuojasi projektuojant magistrantūros studijas ir įrodytą daugiametę patirtį, komanda. Mokytojų centras taip pat yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.

Profesionalūs gavėjai ir išeitieji

Dizaino laipsnis skirtas studentams, profesionalams, menininkams ar laisvai samdantiems asmenims, kurių tikslas ar konsoliduota karjera yra reklamos srityje (meno vadovai, gamintojai ar dizaineriai), vizualinis dizainas, komunikacija, grafinis ir interaktyvus dizainas (dizaineriai, gamintojai, lyderiai komandos nariai, meno vadovai ar kūrybiniai direktoriai). Dizaino daktaro studentai turės galimybę dirbti vizualiose agentūrose (reklama, dizainas) arba gaminių projektavimo, komunikacijų dizaino, interaktyvaus dizaino ir kt. Įmonėse.

STRUKTŪRA

Dizaino laipsnis yra 100% internetinis, skirtas mokytis, atsižvelgiant į studentų prieinamumą be nustatyto grafiko. Tai reiškia, kad LSDM studentas apibrėžia, kada ir kur pasiekti turinį ir atlikti vertinimo darbą. Tik galutiniai darbai ir "vienas ant vieno" pristatymai bus suplanuoti tam tikru laiku ir laiku pateikti LSDM studentams.

Per maždaug 36 mėnesius LSDM studentai baigs dizaino bakalauro laipsnį, akredituotą Universiteto kūrybinių menų (UCA), kuris yra vienas iš labiausiai specializuotų universitetų Jungtinėje Karalystėje.

Kursų metu priimti mokymo ir mokymosi metodai:

  • Mokoma anglų, ispanų ir portugalų.
  • Maksimalus 3 vienetų vienu metu ir vienas galutinis projektas;
  • Vienetų turinys yra asinchroninis ir organizuojamas pagal savaitės temas;
  • Mokytojų centras yra studentui skirta paramos ir sąveikos priemonė;
  • Internetiniai ištekliai (pvz., Paskaitos, seminarai ir diskusijos, vadovėliai ir atsiliepimų sesijos, forumai ir internetinės diskusijų grupės, praktiniai pratimai).
Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

Desenvolvida em 2016, a London School of Design and Marketing propõe alterar o paradigma do ensino, proporcionando aos estudantes novos desafios com base nas suas vocações.

Desenvolvida em 2016, a London School of Design and Marketing propõe alterar o paradigma do ensino, proporcionando aos estudantes novos desafios com base nas suas vocações. Skaityti mažiau
Londonas , Madridas , Porto + 2 Daugiau Mažiau