Dizaino bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Esame internetinių edukacinių programų, teikiančių biurus Jungtinėje Karalystėje, teikėjas. Mūsų programos yra mokomos 3 kalbomis visiems.

Kodėl dizainas?


Dizainas niekada nebuvo toks svarbus. Tai yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis, nes mes galime rasti jį visuose mūsų naudojamuose produktuose, mūsų konsultuojamose svetainėse arba programose, kurias įdiegiame mūsų išmaniuosiuose telefonuose.

Dizaino laipsnis Londono dizaino ir rinkodaros mokykloje padės jums sukurti kūrybinio pasaulio karjerą ir būti būtina paskata siekti naujų tikslų, išlaisvinti savo kūrybinę pusę ir sukurti galingus projektus, kurie įkvepia ir motyvuoja žmones. Mūsų dizaino laipsnis grindžiamas trimis pagrindiniais aspektais:

 • Žinios: šiuolaikinis ir plati sąvokų, įrankių, istorijos ir dizaino metodų supratimas apskritai, taip pat ryšiai tarp pagrindinių veiklos sričių;
 • Pajėgumai: sugebėjimas sėkmingai kurti, planuoti, įgyvendinti ir valdyti projektus įgytomis žiniomis;
 • Nuovoka: ugdykite asmenines savybes, pvz., Lankstumą, empatiją, realizmą ir verslumą.

Dizaino „LSDM“ laipsnis yra išimtinai internete ir yra prieinamas anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.

Londono dizaino ir rinkodaros mokykla

Kur kančia tampa profesija


BENDROSIOS KURSO PERSPEKTYVOS


Įvadas

Mūsų Dizaino laipsnis sukurtas tiems, kurie nori įgyti naujų įgūdžių, žinių ir rasti naujų sprendimų kuriant naujus pasiūlymus dėl pasaulinio dizaino klausimų. Mūsų studijų planas buvo apibrėžtas remiantis strateginiu sprendimu per daugiadisciplininį požiūrį pasaulio rinkose.


Mokymosi galimybės

Dizaino diplomas rengia specialistus įvairioms Dizaino sritims, siūlo pažangų ir išsamų aukštąjį mokslą, koordinuojamą ir remiamą naujausiais mokslo ir technologijų srities pokyčiais. LSDM Dizaino studijų programos studijų planas parengtas ir suskirstytas į tris atskirus etapus:

1 etapas

Pirmasis etapas, atitinkantis pirmąjį mūsų kursų metus, siekia paruošti LSDM studentus įvairiose Dizaino srityse per šiuolaikišką ir išsamų supratimą apie koncepcijas, įrankius, istoriją ir projektavimo metodus apskritai. Taip pat siekiama suprasti ryšius tarp pagrindinių veiklos sričių (pvz., Bendravimas, sąveika ir produktų dizainas), kuriant bendrą su dizaino misija susijusių temų perspektyvą, jos sąveiką su rinkomis ir jo vaidmenį rinkoje. visuomenei.


2 etapas

Antrasis etapas, atitinkantis antrąjį mūsų kurso metus, siekia įtvirtinti tvirtus pajėgumus projektų kūrimui ir įgyvendinimui. Šios galimybės yra suskirstytos į pagrindines komunikacijos koncepcijos sritis, interaktyvų dizainą ir gaminio dizainą. Studentai galės:

 • Nustatyti ir analizuoti: analizuoti aplinką, kurioje vyksta problemų sprendimas, kūrybiškai mąstyti, nustatyti su problemomis susijusias sąlygas ir tikslus bei nustatyti reikiamus išteklius ir pajėgumus;
 • Padaryti pasirinkimus: priimti sprendimus, suprasti neapibrėžtumą ir susijusią riziką, numatyti ateities sprendimų pasekmes ir ugdyti argumentuotus gebėjimus;
 • Integruokite: procesus ir suinteresuotumo įvairovę kartu su lankstumo ir naujovių diegimu;
 • Įgyvendinti: planavimą ir organizavimą, tinkamos aplinkos sukūrimą, įgyvendinimą ir kontrolę, kūrybinių gebėjimų ugdymą projektų koncepcijos ir vykdymo etapuose.


3 etapas

Trečiame etape, kuris atitinka trejus mūsų kursus, siekiama sustiprinti ankstesniuose kursuose ir pažangoje įgytas žinias pasitikėjimu, realybe ir verslumo dvasia. Šiame etape, LSDM studentai kurs savo galutinį projektą per šiuos uždavinius:

 • Lankstumas: sugeba susidoroti su įvairiais projektavimo projektais ir prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių kaip profesionalas, turintis daugybę pajėgumų ir norintis dirbti daugiadisciplininėje komandoje;
 • Empatija: suprasti skirtingus požiūrius ir juos aptarti;
 • Realizmas: greitai atlikite savo pajėgumų ir našumo pajėgumų įvertinimą, priklausomai nuo jūsų kompetencijos ir našumo;
 • Verslumas: gebėjimas kurti, kurti ir parduoti idėją, vaizdinį darbą, produktą ar paslaugą.


Mokymo personalas

Mūsų dėstytojai susideda iš kvalifikuotų, žinomų ir patyrusių mokytojų. Be akademinio doktoranto lygio, jie pateikia konsoliduotą profesinę karjerą, jungiančią akademinį komponentą su darbo rinka.


Mokytojo centras

LSDM studentai kas savaitę yra lydimi per Mokytojo centrą, sudarytą iš dėstytojų, kurie specializuojasi dizaino, su magistrais ir kelerių metų įrodyta patirtimi. Mūsų mokytojų centras taip pat yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.


Tikslai ir profesionalūs rezultatai

Dizaino laipsnis skirtas studentams, profesionalams, menininkams ar nepriklausomiems darbuotojams, turintiems ambicijų ar konsoliduotą karjerą reklamoje (meno direktoriai, gamintojai ar dizaineriai), vizualinio dizaino, komunikacijos dizaino, grafinio dizaino ir interaktyvaus dizaino (dizainerių, gamintojų, komandos vadovai, meno direktoriai ar kūrybiniai direktoriai). Mūsų Dizaino laipsnio studentai, be kita ko, turės galimybę dirbti vizualinėse agentūrose (reklamoje, dizaine) ar produktų projektavimo, komunikacijos dizaino, interaktyvaus dizaino įmonėse.STRUKTŪRA

Mūsų Dizaino laipsnis yra 100% internetinis, sukurtas mokytis pagal mūsų studentų prieinamumą ir be fiksuoto tvarkaraščio. Tai reiškia, kad LSDM studentai gali nustatyti, kada ir kur jie gali pasiekti mūsų turinį ir atlikti vertinimo užduotis. Tik galutiniai uždaviniai ir konkretūs pristatymai bus suplanuoti pagal fiksuotą tvarkaraštį, kuris laiku bus perduotas LSDM studentams.

Maždaug po 30 mėnesių LSDM studentai bus baigę dizaino akademiją, akredituotą Universiteto kūrybinių menų (UCA), vieno geriausių specialybės universitetų Jungtinėje Karalystėje.


Šiame kurse priimami mokymo ir mokymosi metodai:

 • Mokomi ispanų, anglų ir portugalų kalbomis;
 • Kursas, kurį sudaro 3 lygiai, iš viso 26 mokymo programos vienetai;
 • Vienetų turinys yra asinchroninis ir organizuojamas kas savaitę;
 • Turinį galite pasiekti bet kada ir kur tik norite;
 • Mūsų dėstytojų centras yra studentų palaikymo ir sąveikos priemonė;
 • Internetiniai ištekliai (pvz., Konferencijos, seminarai ir diskusijos, vadovėliai ir atsiliepimų sesijos, forumai, internetinės diskusijų grupės ir praktiniai užsiėmimai).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

London School of Design and Marketing - LSDM - es una escuela de especialidad en Design y Marketing que busca cambiar el paradigma de enseñanza con una educación innovadora y creativa, 100% en línea y ... Skaityti daugiau

London School of Design and Marketing - LSDM - es una escuela de especialidad en Design y Marketing que busca cambiar el paradigma de enseñanza con una educación innovadora y creativa, 100% en línea y disponible en inglés, español y portugués. Ofrecemos una experiencia de aprendizaje con resultados prácticos a través de una orientación sistemática, que combina las características vocacionales de los estudiantes y la concepción avanzada de capacidades técnicas. Estamos dedicados a la oferta de cursos en línea exclusivos, acreditados por la University for the Creative Arts, a través de la adquisición de nuevo conocimiento ajustado a los retos de un mercado laboral cada vez más exigente. Skaityti mažiau
Londonas , Madridas , Porto + 2 Daugiau Mažiau