Read the Official Description

Esame internetinių edukacinių programų, teikiančių biurus Jungtinėje Karalystėje, teikėjas. Mūsų programos yra mokomos 3 kalbomis visiems.

Kodėl dizaino laipsnis?


Dizainas niekada nebuvo toks svarbus. Tai yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis, nes mes galime ją rasti visuose naudojamuose produktuose, svetainėse, kuriose mes konsultuojame, arba programas, kurias mes įdiegsime savo išmaniuosiuose telefonuose./>

Londono dizaino ir rinkodaros mokyklos dizaino bakalauras padės jums sukurti karjerą kūrybiniame pasaulyje ir gali būti būtinas paskatas pasiekti naujus tikslus, atlaisvinti savo kūrybinę pusę ir sukurti galingus projektus, kurie įkvepia ir motyvuoja žmones. Mūsų dizaino laipsnis grindžiamas trimis pagrindiniais aspektais:

 • Žinios: šiuolaikinis ir plati sąvokų, įrankių, istorijos ir dizaino metodų supratimas apskritai, taip pat ryšiai tarp pagrindinių veiklos sričių;
 • Pajėgumai: sugebėjimas sėkmingai kurti, planuoti, įgyvendinti ir valdyti projektus įgytomis žiniomis;
 • Nuovoka: ugdykite asmenines savybes, pvz., Lankstumą, empatiją, realizmą ir verslumą.

LSDM dizaino studija yra tik internete, ji yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.


Londono dizaino ir rinkodaros mokykla/>

Kur kančia tampa profesija


BENDROSIOS KURSO PERSPEKTYVOS/>


Įvadas/>

Mūsų dizaino laipsnis sukurtas tiems, kurie nori įgyti naujų įgūdžių, žinių ir rasti naujų sprendimų kurdami naujus pasiūlymus dėl pasaulinio dizaino klausimų. Mūsų studijų planas buvo apibrėžtas remiantis strateginiu sprendimu per daugiadisciplininį požiūrį pasaulinėse rinkose.


Mokymosi gebėjimai/>

Mūsų dizaino bakalauras rengia specialistus įvairioms Dizaino sritims, siūlo pažangią ir visapusišką aukštąjį išsilavinimą, koordinuojamą ir paremtą naujausiais mokslo ir technologijų sričių įvykiais. LSDM dizaino studijų studijų planas buvo sukurtas ir suskirstytas į tris atskirus etapus:


1 etapas/>

Pirmasis etapas, kuris atitinka pirmuosius mūsų kurso metus, siekia parengti LSDM studentus įvairioms Dizaino sritims, pasitelkiant šiuolaikinį ir plačią sąvokų, įrankių, istorijos ir dizaino metodų supratimą apskritai. Taip pat siekiama suvokti ryšius tarp pagrindinių veiklos sričių (pvz., Komunikacijos, sąveikos ir produktų kūrimo), sukuriant bendrąją su dizaino misija susijusių temų perspektyvą, jos sąveiką su rinkomis ir jos vaidmenį visuomenė.


2 etapas/>

Antrojo etapo, kuris atitinka antrus mūsų kursus metus, tikslas - įtvirtinti tvirtus projektų kūrimo ir įgyvendinimo pajėgumus. Šie gebėjimai suskirstyti į pagrindines komunikacijos koncepcijos, interaktyvaus dizaino ir produktų kūrimo sritis. Studentai galės:

 • Nustatyti ir analizuoti: analizuoti aplinką, kurioje vyksta problemų sprendimas, kūrybiškai mąstyti, nustatyti su problemomis susijusias sąlygas ir tikslus bei nustatyti reikiamus išteklius ir pajėgumus;
 • Padaryti pasirinkimus: priimti sprendimus, suprasti neapibrėžtumą ir susijusią riziką, numatyti ateities sprendimų pasekmes ir ugdyti argumentuotus gebėjimus;
 • Integruokite: procesus ir suinteresuotumo įvairovę kartu su lankstumo ir naujovių diegimu;
 • Įgyvendinti: planavimą ir organizavimą, tinkamos aplinkos sukūrimą, įgyvendinimą ir kontrolę, kūrybinių gebėjimų ugdymą projektų koncepcijos ir vykdymo etapuose.


3 etapas/>

Trečiame etape, kuris atitinka trejus mūsų kursus, siekiama sustiprinti ankstesniuose kursuose ir pažangoje įgytas žinias pasitikėjimu, realybe ir verslumo dvasia. Šiame etape, LSDM studentai kurs savo galutinį projektą per šiuos uždavinius:

 • Lankstumas: sugeba susidoroti su įvairiais projektavimo projektais ir prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių kaip profesionalas, turintis daugybę pajėgumų ir norintis dirbti daugiadisciplininėje komandoje;
 • Empatija: suprasti skirtingus požiūrius ir juos aptarti;
 • Realizmas: greitai atlikite savo pajėgumų ir našumo pajėgumų įvertinimą, priklausomai nuo jūsų kompetencijos ir našumo;
 • Verslumas: gebėjimas kurti, kurti ir parduoti idėją, vaizdinį darbą, produktą ar paslaugą.


Mokymo personalas/>

Mūsų dėstytojai susideda iš kvalifikuotų, žinomų ir patyrusių mokytojų. Be akademinio doktoranto lygio, jie pateikia konsoliduotą profesinę karjerą, jungiančią akademinį komponentą su darbo rinka.


Tutorų centras/>

LSDM studentai kas savaitę siunčiami per "Tutor" centrą, kurį sudaro dizaino specialistai, magistrai ir kelerių metų išbandyta patirtis. Mūsų "Tutor Centre" taip pat yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.


Tikslai ir profesionalūs rezultatai/>

Mūsų dizaino laipsnis skirtas studentams, profesionalams, menininkams ar nepriklausomiems darbininkams, turintiems ambicingą ar konsoliduotą karjerą reklamoje (meno vadovai, gamintojai ar dizaineriai), vizualinis dizainas, komunikacijos dizainas, grafinis dizainas ir interaktyvus dizainas (dizaineriai, gamintojai, komandos vadovai, meno vadovai ar kūrybiniai direktoriai). Mūsų dizaino bakalauro studentai turės galimybę dirbti vizualinėse agentūrose (reklamos, dizaino) ar gaminio projektavimo įmonėse, komunikacijų projekte, interaktyvioje dizaino programoje ir kt.


STRUKTŪRA/>


Mūsų dizaino laipsnis yra 100% internetinis, sukurtas mokytis pagal mūsų studentų galimybes ir be nustatyto grafiko. Tai reiškia, kad LSDM studentai gali nustatyti, kada ir kur jie gali pasiekti mūsų turinį ir atlikti vertinimo užduotis. Tik galutinės užduoties ir konkrečios prezentacijos bus suplanuotos per nustatytą laiką, kuri bus laiku perduodama LSDM studentams./>

Per maždaug 36 mėnesius LSDM studentai baigs mūsų dizaino bakalaurą, akredituotą Kūrybinių menų universiteto (UCA), kuris yra vienas iš geriausių specialiųjų universitetų Jungtinėje Karalystėje.


Šio kurso dėstymo metodai:/>

 • Mokoma anglų, ispanų ir portugalų.
 • Maksimalus 3 vienetų tuo pačiu metu ir galutinis projektas;
 • Vienetų turinys yra asinchroninis ir organizuojamas pagal savaitines temas;
 • Mūsų dėstytojų centras yra studentų palaikymo ir sąveikos priemonė;
 • Internetiniai ištekliai (pvz., Konferencijos, seminarai ir diskusijos, vadovėliai ir atsiliepimų sesijos, forumai, internetinės diskusijų grupės ir praktiniai užsiėmimai).
Program taught in:
Ispanų
Anglų
Portugalų

See 3 more programs offered by London School of Design and Marketing (ES) »

Last updated March 29, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Bal 2019
Birželis 2019
Duration
30 mėnesių
Dieninės
Price
8,550 GBP
Bendra kaina Įvertinimas: 10 260 Didžiosios Britanijos svarai
By locations
By date
Start Date
Bal 2019
Application deadline
Start Date
Birželis 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Grd 2019
Application deadline

Bal 2019

Birželis 2019

Rgp 2019

Spal 2019

Grd 2019