Dirbtinio intelekto magistrantūra internetu

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ši internetinė dirbtinio intelekto magistrantūra yra ideali, jei jus motyvuoja iššūkiai ir begalinės galimybės tobulinti AI. Jis skirtas kompiuterių mokslo profesionalams, taip pat daugybei kitų disciplinų, suteikti galimybę specializuotis AI ir patenkinti didėjančią ekspertų paklausą šioje jaudinančioje, į ateitį orientuotoje ir greitai augančioje specializacijoje.

Žmogaus progreso priešakyje

Pastaraisiais metais dirbtinis intelektas yra žymiai labiau susijęs su žmogaus pažanga ir visuomenės pokyčiais. Tam reikia naujų ir galingų duomenų algoritmų, užtikrinančių, kad intelektualiosios mašinos glaudžiau bendradarbiauja su mumis nei bet kada anksčiau.

PG vystosi sparčiai. Jis plačiai pritaikomas įvairioms verslo funkcijoms, įskaitant rinkodarą ir politikos formavimą, finansus ir sveikatos apsaugą. Ši internetinė magistrantūra taip pat nagrinėja tobulėjančio mašinų intelekto etinius padarinius ir susijusias skaidrumo ir atskaitomybės problemas. Tai yra veiksniai, į kuriuos anksčiau daugelis nekreipė dėmesio, norėdami išplėsti technologijų galimybes.

Sužinoti daugiau

Sukurti AI ateitį

Dirbtinio intelekto magistrantūroje, siekiant padėti jums pasinaudoti daugybe būsimų karjeros galimybių, internetinėje magistrantūroje yra daugybė praktinių dalykų, tokių kaip programavimas, duomenų mokslas ir robotika. Tai leidžia išsamiai suprasti PG ir jos pritaikymą realiame pasaulyje.

Galite pasirinkti pasirinkti du specialiuosius Pathways : vienas orientuojasi į PG kontekste, o kitas giliau tyrinėja PG techninius aspektus. Todėl nesvarbu, ar siekiate užpildyti skaitmeninių įgūdžių spragą, ar norite sužinoti apie naujausius AI proveržius, šis kursas supriešins jūsų mąstymą ir suteiks įrankius, leidžiančius pritaikyti savo žinias praktikoje.

Sužinokite daugiau

Atsakykite į didžiausius AI iššūkius, susijusius su Pirties universitetu

Prašome susisiekti su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and in ... Skaityti daugiau

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and influence. Skaityti mažiau