Kodėl mums reikia diplomatų?

Diplomatai yra profesijos, išugdytos per daugelį amžių, nariai. Bet kodėl mums jų vis dar reikia pasaulyje, kurį keičia elektroniniai ryšiai? Šis kursas nagrinėja diplomatijos pobūdį; kai tinka; skirtingų diplomatinių metodų pranašumus ir trūkumus; ir diplomatijos leksiką.

Kurso pabaigoje dalyviai turėtų sugebėti:

 • Aiškiai aprašykite ir paaiškinkite šiuolaikinio pasaulio diplomatinės sistemos formą ir funkcijas.
 • Nurodykite ir aprašykite skirtingus derybų etapus, kiekvieno etapo tikslus ir susitarimo sudarymo būdus, pateikdami diplomatinės praktikos pavyzdžių.
 • Palyginkite ir palyginkite įvairias dvišalės ir daugiašalės diplomatijos misijas, biurus, konferencijas, metodus ir procedūras.
 • Išanalizuokite, kas prisideda prie sėkmingo tarpininkavimo.
 • Pateisinkite aukščiausiojo lygio susitikimų vaidmenį ir jų vietą derybų arenoje.
 • Ginkite diplomatijos vertę autoritetu ir entuziazmu.

Kursų apžvalgos

Diplo diplomatinės teorijos ir praktikos kursas yra tikrai PRIVALUMAS kiekvienam naujokui ar profesionaliam diplomatui, kuriam reikia šlifuoti ar atnaujinti savo žinias apie diplomatijos pagrindus šiuolaikiniame pasaulyje. Asmeniškai man tai padarė didelę naudą, nes tai suteikė galimybę pritaikyti teoriją realybėje tyrinėjant, kaip skirtingi diplomatijos aspektai yra praktikuojami kasdien, ir mokantis atpažinti tokias teorijas iš pirmo žvilgsnio.

Kathleen Nina Tupou, „Tonga“ rūmų biuro sekretoriaus padėjėja

Diplomatinės teorijos ir praktikos kursai buvo nuostabi staigmena. Pagrindinė paskaita buvo nepaprastai naudinga mano akademinėms ir asmeninėms diplomatijos žinioms. Man labiausiai patinka tai, kad gavau puikią galimybę pasimokyti iš visų savo kurso draugių diplomatinės patirties.

Alejandro Lozano, politinių ir kultūros reikalų komisaras, Meksikos ambasada Vatikane (Šventasis Sostas)

Kurso apibūdinimas

 1. Diplomatinė akimirka: diplomatija: specializuota veikla; diplomatinis momentas: sąlygos, skatinančios diplomatiją; diplomatinės sistemos ir diplomatiniai stiliai; pasaulio diplomatinės sistemos kontūrai.
 2. Derybos: išankstinės derybos, formulė ir detalių etapai; kiekvieno siekiamus tikslus ir jiems būdingus sunkumus; susitarimo užtikrinimo būdai, pavyzdžiui, „susiejimas“.
 3. Diplomatinis impulsas: kaip galima išlaikyti derybų pagreitį ir, jei prarandama, atgauti; terminai, judėjimo metaforos, viešumas ir derybų lygio kėlimas; pakavimo susitarimai ir tolesni veiksmai.
 4. Telekomunikacijos: telekomunikacijų formos, panaudojimas ir apribojimai diplomatijoje, įskaitant ypatingas nuorodas į telefoninę diplomatiją krizių (įskaitant „specialiąsias linijas“) ir vaizdo konferencijų metu.
 5. Dvišalė diplomatija: ambasados, konsulinės įstaigos ir netradicinės rezidentų misijos, tokios kaip interesų skyriai ir atstovybės; kodėl jie yra pagrindinė šiuolaikinės kontrrevoliucijos dalis diplomatinėje praktikoje.
 6. Daugiašalė diplomatija: ad hoc ir nuolatinės konferencijos; procedūros klausimai: vieta, narystė, darbotvarkė, skaidrumas ir, svarbiausia, sprendimų priėmimas; „bendro sprendimo priėmimo“ triumfas ir įvairūs jo metodai, pavyzdžiui, NATO tylėjimo procedūra.
 7. Tarpininkavimas: geros kontoros, taikinimas ir tarpininkavimas; tarpininkų motyvai (vienas ir antras takelis); daugiapartinis tarpininkavimas; Ar yra „idealus“ tarpininkas? Brandus momentas ir ar yra toks dalykas kaip priešlaikinė tarpininkavimas.
 8. Aukščiausiojo lygio susitikimas: Diplomatų pražanga: gynybos atvejis: eiliniai aukščiausiojo lygio susitikimai, ad hoc viršūnių susitikimai (įskaitant laidojimo diplomatiją), aukšto lygio nuomonių mainai; viršūnių susitikimo sėkmės paslaptys.

Kas turėtų kreiptis

Šis kursas sudomins:

 • Praktikuojantys diplomatai, valstybės tarnautojai ir kiti, dirbantys tarptautiniuose santykiuose, norintys atnaujinti ar išplėsti savo žinias vadovaujant patyrusiems praktikams ir akademikams.
 • Diplomatijos ar tarptautinių santykių magistrantai, norintys studijuoti temas, kurios nėra siūlomos per jų universitetų programas ar diplomatines akademijas, ir įgyti gilesnių žinių bendraujant su praktikuojančiais diplomatais.
 • Antrosios pakopos studentai ar kitų sričių praktikai, norintys patekti į diplomatijos pasaulį.
 • Žurnalistai, tarptautinių ir nevyriausybinių organizacijų darbuotojai, vertėjai, verslininkai ir kiti, bendraujantys su diplomatais ir norintys geriau suprasti su diplomatija susijusias temas.

Metodika

Šis kursas yra vykdomas visiškai internete per dešimt savaičių. Skaitymo medžiaga ir internetinės sąveikos įrankiai pateikiami internetinėje klasėje. Kiekvieną savaitę dalyviai skaito pateiktą paskaitos tekstą, pridedami klausimai, komentarai ir nuorodos hiperteksto įrašų forma. Dėstytojai ir kiti dalyviai skaito ir reaguoja į šiuos įrašus, kurdami sąveiką pagal paskaitos tekstą. Savaitės metu dalyviai užbaigia papildomą internetinę veiklą (pvz., Tolesnę diskusiją tinklaraščiuose ar forumuose, viktorinas, grupės užduotis, modeliavimą ar trumpas užduotis). Savaitės pabaigoje dalyviai ir dėstytojai susitinka internete pokalbių kambaryje aptarti savaitės temos. Norėdami sėkmingai baigti kursą, dalyviai turi parašyti keletą esė užduočių. Kursai grindžiami mokymosi bendradarbiaujant metodu, apimančiu aukšto lygio sąveiką.

Šis kursas reikalauja mažiausiai nuo penkių iki septynių studijų laiko per savaitę.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų DiploFoundation »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 1, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Vas. 17, 2020
Duration
10 savaites
Ištęstinės
Price
690 EUR
Galimos dalinės stipendijos.
Deadline
Sau. 13, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 17, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 13, 2020

Vas. 17, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 13, 2020
End Date