Nesvarbu, ar norite pasakyti istoriją, parduoti produktą, ar tiesiog užfiksuoti grožį aplink save, fotografija yra labai svarbi jūsų kūrybinės vizijos įgyvendinimui. Šio kurso dėka mes išmokysime jums įgūdžių, reikalingų perėjimui nuo visiškai automatinio iki visiškai rankinio fotografavimo. Išplėskite savo kūrybinį potencialą ir užfiksuokite vaizdus, ​​apie kuriuos visada svajojo, šiandien prisijungdami prie šio kurso./>

Kurso informacija

1 pamoka - kas yra fotografija?

Ši pirmoji pamoka nagrinėja fotografijos stilių ir tai, kaip jie naudojami kaip bendravimo formos. Ši pamoka taip pat paaiškina fiksavimo ir įrašymo procesą. Poveikio sampratos supratimas yra labai svarbus norint sugebėti filmuoti sceną, kaip matote. Galiausiai, mes pažvelgti į įvairių tipų kamerų šiuo metu yra ir kodėl jūs naudojate vieną per kitą.

2 pamoka - kameros funkcijos ir lęšiai

2 pamokoje mes apžvelgsime bendras funkcijas, kurios pasirodys daugumoje kamerų ir atskleis jų naudojimą. Šių funkcijų supratimas išplės jūsų kūrybišką valdymą ir atvers naujas galimybes savo vaizdams. Mes taip pat tiriame dažniausiai naudojamus lęšius ir kada ir kur jie naudojami.

3 pamoka - judesys ir gylis

Vaizdų judėjimo ir gylio valdymas ir manipuliavimas leis jums pridėti vaizdų dramą ir rafinuotumą. Nesvarbu, ar norite užšaldyti sportininką veikiant, ar suprastyti portreto foną, valdyti judesį ir gylį, išplėsite savo galimybes ir galėsite ieškoti naujų temų.

Pamoka 4 - kompozicija

Kompozicija reiškia elementų vietą ir santykį paveiksle. Elementų išdėstymas scenoje, kampas, kuriame juos nufotografuos, ir atstumas, nuo kurio nufotografuota nuotrauka, gali visiškai pakeisti galutinį jūsų fotografijos rezultatą. Supratimas, kaip ištirti visas scenos kompozicijos galimybes, gerokai padidins jūsų sugebėjimą užfiksuoti geriausias nuotraukas. Kompozicija reiškia elementų vietą ir santykį paveiksle. Elementų išdėstymas scenoje, kampas, kuriame juos nufotografuos, ir atstumas, nuo kurio nufotografuota nuotrauka, gali visiškai pakeisti galutinį jūsų fotografijos rezultatą. Supratimas, kaip ištirti visas scenos kompozicijos galimybes, gerokai padidins jūsų gebėjimą surinkti geriausias nuotraukas.

5 pamoka - kiek pakankamai šviesos?

Norėdami visiškai suprasti, kiek šviesos reikia fotografuoti, turite nustatyti, kiek šviesos yra. Pamoka 5 žiūri į šviesos matuoklį ir aptaria, kaip jis gali būti naudojamas norint suprasti jūsų ekspoziciją, net prieš fotografuojant ir esant būtinybei pereiti į "Full Manual" režimą.

6 pamoka - visiškai rankinis režimas

Užrakto ir diafragmos santuoka rankiniu režimu suteikia jums kūrybiškiausią valdymą, kurį jums siūlo kamera. Turėdami supratimą apie šių dviejų santykių, galėsite išplėsti savo fotografijos potencialą ir priimti kūrybiškus sprendimus, kurie anksčiau nebuvo jums prieinami!

7 pamoka - šviesos spalva

7 pamokoje mes pažvelgime į skirtingų įvairių šviesos šaltinių spalvas ir į tai, kaip jie gali pakeisti atmosferą ir fotografijų nuotaiką. Mes ištirti, kaip sufokusuoti ir kaip svarbu fotografuoti kokybiškas nuotraukas, kad būtų galima suvokti jūsų viziją.

8 pamoka - skaitmeninis vaizdas

Čia mes ieškome failo formato ir kaip kurti skaitmeninius vaizdus. Tai suteikia jums žvilgsnį į jūsų fotoaparate pateiktus failų formatus, kurie suteikia jums žinių, norėdami pasirinkti aukščiausios kokybės failo formatą ir vaizdo dydį, kuris geriausiai tinka jūsų tikslui. Taip pat apžvelgsime kai kurias vaizdo redagavimo programas ir pagrindinius skirtumus tarp populiariausių rinkoje.

Pradėkite mokytis dabar

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Shaw Academy »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 savaites
Ištęstinės
Price
Free
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date