STUDIJŲ lanksčiai ONLINE, kursiniai mokesčius iš £ 61,88 PER MĖNESĮ subsidijuojant finansuojant.

Ar jums padaryti užuolaidos savo namų, šeimos ir draugų? Ar jie skatina jus pradėti savo užuolaidos priėmimo verslą? Ar jums patinka karjerą kaita, tačiau jiems trūksta kvalifikacijos? Ar norėtumėte naudoti šį kursą kaip ant laipsnį įrašą?

... tai yra už jus Žinoma!

Vienas kursas - du būdai tyrimą; pasirinkti iš nuotolinio mokymosi namų studijoje arba studijoje akademijoje (žr mūsų svetainėje datas).

Nėra ankstesnių kvalifikacija reikalinga šiam kursui; Jums reikės tik pagrindinius siuvimo įgūdžius ir sužinoti, kaip padaryti, kad pagrindinio, be pamušalo užuolaidą.

Tai 3 lygis diplomas kursas yra visiškai akredituota AIM apdovanojimams. Ji yra lanksti ir gali būti tiriamas naudojant visu etatu nuotolinio mokymosi, kad būtų galima tęsti esamų darbo ir šeimos įsipareigojimus, arba galite dalyvauti mūsų in-studija kursus už pagreitintą "į kvalifikaciją.

Šis praktinis diplomas Professional Curtain sprendimus ir minkštų baldų apima statybos metodus prabangos rankų darbo baldais užuolaidos ir pagal užsakymą minkštų baldų asortimentą. Tai ideali vieta tiems, kurie nori spręsti individualius projektus arba alternatyviai studentams, ieškantiems karjeros pokyčius arba pradėti savo minkštų baldų ateljė. Diplominis apima platų praktinių įgūdžių ir verslo žinių, reikalingų norint pradėti savo verslą. Tai apima: - Tekstilės dizainas, atrankos ir spalvų teorija Professional Matavimo ir prognozė, Mitres, rankų susiuvimo ir modelio atitikimo Praktinis ranka baigė užuolaidų statybos statyba ranka prisiūta klijuotės, kolenkorai Veiklos sritys grojome kaklaraištis-backs ir pagalvėlės statyba Romos aklas ir Londone aklas statant kamšalu lambrekenas Įsteigti minkštų baldų verslo swags ir atliekų Šis kursas yra skirtas suteikti studentams pasitikėjimo pažangą siekiant didesnių ir sudėtingesnių projektų, pradėti savo profesinę ateljė arba alternatyviai, sekti mūsų garantuotą o kelias ant dizaino laipsnį.

Diplomas yra visiškai akredituota AIM apdovanojimai ir nuo sėkmingo kursų, studentai bus apdovanoti tiek 3 lygio diplomas Professional Interjero dizainas ir Nacionalinės dizaino akademijos Profesionalus diplomas Interjero dizainas. Padaryti tai, žinoma, nacionaliniu patvirtinta kvalifikacija.

Kadangi esame internetinis kursas teikėjas nėra fiksuoto pradžios datas, pasirinksite kada labiausiai tinka jums.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų National Design Academy »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
10 - 12 mėnesių
Ištęstinės
Price
395 GBP
Mokėjimai gali būti atliekami dalimis
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date