Filter
Diploma
Tempas: Visi

Peržiūrėti 3 internetiniai Diplomo programos iš TESOL

Diplomas yra puikus pažymėjimas studentams, kurie nori užsiimti programa mažiau nei dvejus metus. Mokymo programa orientuota į konkretų, siaurai apibrėžtą sritį, dažnai būdingą didesnės pramonės ar disciplinos daliai, o studentai tą turinį išsamiai išnagrinėja.

Kas yra TESOL diplomas? Daugiau nei pusė milijardo žmonių visame pasaulyje kalba angliškai kaip antrąją kalbą, o daugelis iš jų siekia pamokymų pamokose, kad padėtų jiems. TESOL (anglų kalbos mokytojai kitų kalbų mokytojams) diplomo programa aprūpina studentus, kurie padeda ugdyti žodinius ir rašymo įgūdžius, kurių reikia norint veiksmingai dirbti anglų kalba. TESOL instruktoriai dirba skirtingose ​​vietose visame pasaulyje su studentais, kurie gali svyruoti nuo amžiaus nuo darželio iki suaugusiųjų.

Studentai, turintys TESOL diplomo programą, gali tikėtis kurti žinias apie tai, kaip žmonės įgyja žodinę ir rašytinę kalbą. Jie mokosi geriausios praktikos, vartojančios anglų kalbos mokymą ne gimtojoje kalboje, ir kaip pritaikyti metodikas pagal studento amžių ir akademinį išsilavinimą. Jie taip pat mokosi įgūdžių, skirtų pamokų planavimui ir vertinimui, siekiant skatinti nuolatinį tobulėjimą.

Renkantis TESOL diplomo programą, svarbu susisiekti su programomis, kurios jus domina, norint sužinoti apie programos išlaidas. Priėmimo atstovai gali pateikti dabartinę finansinę informaciją ir informuoti jus apie finansinę pagalbą.

Informacijos ir verslo globalizacija įgijo anglų kalbos įgūdžius visame pasaulyje. Mokytojai, kurie baigia diplomo programą, gali rasti darbą įvairiais TESOL instruktoriais. Tradiciniai vidurinio ir aukštojo mokslo įstaigos dažnai įtraukia šią discipliną. Bendrijos švietimo programos, taip pat imigrantų ir pabėgėlių paramos programos taip pat įdarbina TESOL mokytojus, dirbančius su studentais ir klientais. Visame pasaulyje egzistuoja autonominės TESOL programos, skirtos parengti studentų ir besimokančių suaugusių žmonių gyvenimą angliškai kalbančiose šalyse.

Galima naudotis internetinėmis ir asmeninėmis TESOL diplomo programomis. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai TESOL

Via Training Centre

VIA TESOL programa yra akredituota pagal TESL Kanadoje ir rengia studentus mokyti anglų namie ar užsienyje. ... [+]

Via Pro 120 TESL / TESOL diplomas programos yra skirtos žmonėms, norintiems siekti mokymo anglų karjerą kaip antrosios kalbos (ESL) į ne gimtoji kalba yra anglų. Nacionalinė akreditacijos įstaiga Kanadoje šių programų yra TESL Kanada.

Mūsų Prisijungę TESL / TESOL diplomas programa yra skirta asmenims, kurie negyvena šalia klasėje programą, dirba ir / arba turi ribotą tvarkaraštį, ar tiesiog norite mokytis savo tempu. Ši programa susideda iš 10 trumpų kursų, kurie turi būti atlikti iš eilės.

Absolventai Via Pro 120 TESL / TESOL diplomo programos turi teisę kreiptis dėl TESL / TESOL Kanada profesinį standartą vienam sertifikatui gauti. Tai yra pagrindinis standartas ESL mokytojų Kanadoje, tiek privačių, tiek valstybinių mokyklų programas. Be to, TESL / TESOL Kanada sertifikavimas yra visiems valstybių mokyklų kalbų Kanados mokytojų reikalavimas.... [-]

Kanada Victoria
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
iStudy

Pasaulis susideda iš daugybės skirtingų žmonių, turinčių daug skirtingų kultūrų, kurie kalba daugybe skirtingų kalbų. Nors anglų kalba laikoma pagrindine tarptautine kalb ... [+]

Kursas pabrėžia

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos mokymas (TEFL) - "CiQ Accredited" yra apdovanojimų laimėtojas ir geriausiai parduodamas kursas, kuriam buvo suteiktas CPD kvalifikacinių standartų

Manoma, kad vienas iš puikių kursų Jungtinėje Karalystėje, kuris gali padėti studentams / besimokantiesiems susipažinti su tema ir įgyti reikiamų įgūdžių šioje srityje. Mes supakavome "Teaching English as a Foreign Language" (TEFL) - CiQ Accreditedinto 8 modulius, skirtus mokyti jums viską, ko reikia norint sėkmingai dirbti šioje profesijoje.

Šis kursas yra skirtas ne tik neakivaizdiniam, bet ir visą darbo dieną dirbantiems studentams. Jūs galite tapti akredituotas tik per 8 valandas, 10 minučių, taip pat galite mokytis savo tempu.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
John Academy

Pasaulis susideda iš daugybės skirtingų žmonių, turinčių daug skirtingų kultūrų, kurie kalba daugybe skirtingų kalbų. Nors anglų kalba laikoma pagrindine tarptautine kalb ... [+]

Internetinės studijos diplomo programos, TESOL. Kas yra kursas?Žmonės, kurie nori mokytiProfesionalai, norintys mokyti dalykus anglų kalba užsienio studentamsĮėjimo reikalavimai:Šis kursas yra prieinamas visiems besimokantiesiems iš visų akademinių dalykų.Gerai suprasti anglų kalbą, skaičiavimo įgūdžius ir IRT reikalaujama dalyvauti šiame kursuose.Vertinimas:Pasibaigus kursui, jums reikės apsilankyti internetiniame pasirinktojo testo variante. Jūsų testas bus įvertintas automatiškai ir nedelsiant, kad jūs iš karto žinotumėte, ar sekasi.Prieš sėdėdamas savo egzaminui, turėsite galimybę išbandyti savo įgūdžius ir išbandyti egzaminą.Sertifikavimas:Kai sėkmingai išlaikysite testą, galėsite gauti akredituotą pažyma apie pasiekimus. Tačiau jūs taip pat galite gauti kursų baigimo pažymėjimą, kai baigiate kursą be posėdžio. Sertifikatus galima gauti spausdintine forma už 39 svarų sterlingų arba PDF formatu už 24 svarų sterlingų.Kodėl rinktis mus?Įperkamas, patrauklusMokymo vadovo vaizdo medžiaga / medžiaga;Studijuokite patogioje, pažangią internetinę mokymosi platformą;Efektyvus egzaminų sistemų vertinimas ir greitas rezultatas;Jungtinė KaralystėPrieiga prie kurso turinio mobiliajame, planšetiniame kompiuteryje ar darbalaukyje bet kurioje vietoje;Prašymas gauti "NUS Extra Discount Card";24/7 studentų palaikymas el. Paštu.Karjeros kelias:... [-]
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba