Filter
Diploma
Tempas: Visi

Palyginti 2 internetinės studijų programos Kursų studijos - Specialaus ugdymo studijos

Svarbus žingsnis į naujos karjeros pradžią - surasti švietimo programą, apimančią tam tikroje pramonės šakoje reikalingus įgūdžius. Diplomo programa leidžia studentams tik vieną ar dvejus metus pasiruošti naujoms sritims. Šios programos siūlo išsamią mokomąją dalyką ir paprastai suteikia dalyviams galimybę taikyti naujus įgūdžius ne tik klasėje.

Kas yra specialiojo ugdymo diplomas? Specialusis ugdymas yra akademinė sritis, kuri padeda pritaikyti klasių aplinką ir standartinę ugdymo programą besimokantiesiems su unikaliais poreikiais, pavyzdžiui, elgesio, emocinės, socialinės ir vystymosi delsos. Šių diplomo programų studentai mokosi kurti intervencijas, kurios gali padėti asmeniui, turinčiam specialiųjų poreikių gauti išsilavinimą. Diplomo programos gali pasiūlyti bendrą specialiojo ugdymo apžvalgą arba sutelkti dėmesį į konkrečias negalias ir iššūkius.

Specialiojo ugdymo diplomo gavimas gali padėti studentams tobulinti bendravimo įgūdžius ir sukurti empatiją ir kantrybę. Tokie įgūdžiai yra svarbūs asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

Būsimiems studentams svarbu tirti išlaidas, kai svarsto galimybę gauti specialiojo ugdymo diplomą. Kainos skiriasi atsižvelgiant į mokyklą ir jos vietą. Jei norite susisiekti su konkrečiomis institucijomis, galite sužinoti daugiau informacijos apie mokesčius.

Po to, kai asmuo gauna specialiojo ugdymo diplomą, kitas žingsnis galėtų būti švietimo sistemos, kuri remtų specialiųjų poreikių mokinius kaip mokytoją arba dėstytoją, darbas. Šie diplomo programos taip pat galėtų parengti studentus už vaidmenis ne klasėje, įskaitant mokymo koordinatorius, patarėjas, skaitymo specialistas, mokymo programos kūrėjas, advokatas, globėjas ir švietimo konsultantas.

Studentai turi daugiau pasirinkimų šiandien, kai reikia užsitikrinti specialiojo ugdymo diplomą. Daugelis institucijų siūlo programas, kurios gali būti pritaikytos prie studento poreikių, įskaitant neakivaizdines ir internetines galimybes. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Specialaus ugdymo studijos

iStudy

Ar norite įgyti žinių, kurios padės suprasti ... [+]

Kursas pabrėžia

Aspergers vaikų psichologijos diplomas yra apdovanojimų laimėtojas ir geriausias pardavimo kursas, kuriam buvo suteiktas CPD sertifikatas

Manoma, kad vienas iš puikių kursų Jungtinėje Karalystėje, kuris gali padėti studentams / besimokantiesiems susipažinti su tema ir įgyti reikiamų įgūdžių šioje srityje. Aspergers vaikų psichologijos diplomas į 9 modulius dėstė jums viską, ko jums reikia norint sėkmingai dirbti šioje profesijoje.

Šis kursas yra skirtas ne tik neakivaizdiniam, bet ir visą darbo dieną dirbantiems studentams. Jūs galite tapti akredituotas tik per 6 valandas, 40 minučių, taip pat galite mokytis savo tempu.

Mes turime patirties dėstytojų, kurie padės jums visapusiškoje šio kurso programoje ir atsakysime į visas jūsų užklausas elektroniniu paštu.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
John Academy

Ar girdėjote apie Aspergers sindromą? Kokie yra simptomai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį? Sužinokite daugiau apie Aspergers vaiko psichologiją šiame diplomą ir žinoki ... [+]

Kas yra kursas?Asmenys, serganti autizmu ar aspergerio sindromu, arba tėvai, mokytojai, gydytojai ar profesionalai, susiję su autizmo ir Aspergerio sindromu sergantiems žmonėms.Įvairiems studentams iš visų profesinių ir asmeninių sluoksnių, kurie nori sužinoti apie autizmą ir Aspergerio sindromą.Įėjimo reikalavimai:Šis kursas yra prieinamas visiems besimokantiesiems iš visų akademinių dalykų.Gerai suprasti anglų kalbą, skaičiavimo įgūdžius ir IRT reikalaujama dalyvauti šiame kursuose.Vertinimas:Pasibaigus kursui, jums reikės apsilankyti internetiniame pasirinktojo testo variante. Jūsų testas bus įvertintas automatiškai ir nedelsiant, kad jūs iš karto žinotumėte, ar sekasi.Prieš sėdėdamas savo egzaminui, turėsite galimybę išbandyti savo įgūdžius su egzaminu.Sertifikavimas:Kai sėkmingai išlaikysite testą, galėsite gauti akredituotą pažyma apie pasiekimus. Tačiau jūs taip pat galite gauti kursų baigimo pažymėjimą, kai baigiate kursą be posėdžio. Sertifikatai gali būti gauti iš tiražo už 39 £ arba PDF formatu už 24 £.Kodėl rinktis mus?Įperkamas, patrauklusMokymo vadovo vaizdo medžiaga / medžiaga;Studijuokite patogioje, pažangią internetinę mokymosi platformą;Efektyvus egzaminų sistemų vertinimas ir greitas rezultatas;Jungtinė KaralystėPrieiga prie kurso turinio mobiliajame, planšetiniame kompiuteryje ar darbalaukyje bet kurioje vietoje;Prašymas gauti "NUS Extra Discount Card";24/7 studentų palaikymas el. Paštu.Karjeros kelias:... [-]
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba