ONLINESTUDIES.LT

Peržiūrėti 28 Internetinės diplomo programas, Pedagogika

Diplomas yra dokumentas tam tikrų institucijų siūlomos įrodyti absolventas 's patirties tam tikru klausimu. Šie kursai gali būti pasiūlyta internete ir trukti nuo kelių mėnesių iki trejų metų užbaigti vidutiniškai.

Išsilavinimas yra susijusios su pedagogikos ir plėtros žinių studijų krypties. Šio dalyko principai rasti savo šaltinį filosofijos, mokslo, burnos tradicijas ir religiją. Kas yra internete diplomas švietimo? Pavyzdžiai klasių šiose programose yra viešo kalbėjimo, bendrojo lavinimo, mokymą specialiųjų poreikių, bandymo plėtros ir pamokos dizainas. Vienas taip pat gali rasti diplomas programa, kurios pagrindinis tikslas Išplėstinė tema išsilavinimą, pavyzdžiui, profesinio mokymo, pedagogikos ir fizinio ar sporto išsilavinimą.

Dažniausiai konfigūracija iš šių kursų yra suprojektuota taip, absolventas gali palikti su galimybe vesti klasėje.Yra paprastai beveik neišsenkantis paklausa kvalifikuotų instruktorių ir įgaliojimų įgijimas, pavyzdžiui, diplomų dažnai yra vienas iš pirmųjų žingsnių būsimieji mokytojai privalo baigti.

Mokymo kursai yra plačiai kintamasis kalbant apie mokslą išlaidas. Kaip šios kainos taikomos greitai ir iš esmės iš anksto nepranešusi kaita, geriausia strategija yra kreiptis į atitinkamą mokyklą tiksliai skaičiaus.

Šie diplomo kursus pasiūlyti potencialiai vertingą pažymėjimus daugelį karjeros. Išsilavinimas 'ai žymiausias buvimas profesiniame pasaulyje yra klasėje. Ugdymo principai taip pat gali būti naudinga bet kitų specialistų skaičius. Kiekvienas, kuris turi aiškiai bendrauti idėjas, tai būtų klasėje ar verslo mokymo centre, greičiausiai būtų gerai aptarnauja suprasti mokymo principus.

Tai nėra sunku nustatyti geriausią programą Jums kai tik apsvarstyti aktualiausias alternatyvas.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

28 Rezultatai Pedagogika Filter

Specialistų pagalba mokymas ir mokymasis mokyklose LV 3 diplomas (qcf)

UK Open College
Internetinės Ištęstinės 250 valandos Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šis specialistas Parama Mokymo ir mokymosi mokyklose žinoma diplomas tinka mečių mokinių 16+ kurie šiuo metu dirba arba Savanorystė mokyklos į asistentas, mokytojo padėjėją ar mokymosi paramos asistentas, vaidmenį.

Prisijungė TESL / TESOL diplomas programa

Via Training Centre
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 metai Rugsėjis 2019 Kanada Victoria + 1 daugiau

VIA TESOL programa yra akredituota pagal TESL Kanadoje ir rengia studentus mokyti anglų namie ar užsienyje.

Profesinis diplomas trenerio ir pamokų srityje - CPD sertifikatas

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Būti įkvepiančiu treneriu ir mentoru, turintį šį profesinį diplomą, skirtą treniruotėms ir pamokoms. Ar turite mokymo kaklą? Jei manote, kad turite visas savybes, kad būtumėte geras treneris ir mentorius, ir norite pagerinti šias savybes, tuomet nežiūrėkite toliau nei šis kursas. Profesinis diplomas treniruotėse ir pamokose. Patarėjas gali patarti, tačiau partneriai gali pasirinkti ir pasirinkti, ką jie daro. Kontekstas neturi konkrečių veiklos rezultatų tikslų. Treneris bando nukreipti žmogų į tam tikrą galutinį rezultatą, asmuo gali pasirinkti, kaip ten patekti, tačiau treneris strategiškai vertina ir kontroliuoja pažangą ir teikia patarimus dėl veiksmingumo ir efektyvumo. Tačiau jei jūs apie tai galvojote, abu yra labai panašūs tuo, ką jie daro. Mentoringas ir gyvenimo treneris gali šiek tiek skirtis, tačiau abu turi tą patį tikslą, kuris yra padėti kaime augti ir vystytis. Nesvarbu, ar jų tikslai yra karjeros ar asmeninio tobulėjimo, šis kursas padės jums sužinoti apie gyvenimo treniruotes ir mentorystės pagrindus. Taigi pradėkite iškart.

Sertifikuotas dėstytojo kursas - CPD Certified

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Yra daugybė būdų, kaip tapti puikiu pedagogu. Jūsų kelias priklausys nuo daugybės veiksnių, įskaitant jūsų patirtį - ir švietimo, ir kitu atveju, jums reikės konkrečios valstybės mokymo pažymėjimų ir jūsų troškimo - kaip jūs galėtumėte pasakyti, kad esate puikus mokytojas? Būdama puiki pedagogė, reikia daugybės įgūdžių. Vis dėlto absoliučiai svarbiausia yra gebėjimas tinkamai bendrauti su mokiniais, įtikinti mokinį mokytis ir įgyvendinti sėkmingą mokymo planavimą klasėje. Šis kursas leis jums toliau išnagrinėti ir suvokti šių įgūdžių svarbą ir tai, kaip jie veikia kiekvieną klasėje esantį asmenį. Jūs išsiaiškinsite, kaip suvokti įvairius bendravimo elementus, pavyzdžiui, žodinius, nežodinius ir nenumatytus. Taip pat sužinosite apie keletą įkvėpimo spekuliacijų ir kaip sukurti klasėje situaciją, kuri skatina ryžtą ir jaudulį. Jūs sužinosite apie mokomąjį planavimą ir tai, kaip mokymosi patirtis labiausiai naudinga jūsų mokiniams.

Aspergers vaikų psichologijos diplomas - CPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Ar norite įgyti žinių, kurios padės suprasti

Akredituota instruktavimas

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Pastarosiomis dienomis treniruotės ir mentorystė tapo labai populiarios tarp šiuolaikinių žmonių. Taigi, atrodo, kad daugelis žmonių pradėjo savo karjerą šioje srityje. Tačiau ne visada lengva tapti sėkmingu treneriu ar mentoru. Yra daug dalykų, kuriuos galite išmokti tik iš specialistų. Mūsų akredituotas "Coaching and Mentoring" diplomas yra specialus kursas, skirtas tiems, kurie nori konsultavimo meną. Tai padės jums įgyti reikiamų įgūdžių, žinių ir pramonės lygio metodų. Jūs galėsite padėti klientams savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Be to, jūs pradėsite nuo garsaus GROW modelio, sukursite SMART tikslus, suprasite realijas, planuosite mentoriaus pasirinkimus, pasitikėsite paslaptimi ir suteiksite tinkamus atsiliepimus. Jums reikės tapti geru klausytoju ir išskirti mentorystę, instruktavimą ir konsultavimą. Tai padės jums pristatyti geriausią aptarnavimą, kai to reikia. Jei manote, kad turite ką reikia, kad pasiektumėte profesionalių instruktavimų ir mentorių įgūdžių, tada užsiregistruokite dabar ir įvykdykite savo svajones.

Mokykis kaip čempionas - CPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Mokymas yra labai sudėtinga ir naudinga profesija. Tai taip pat reikalauja nuolatinio įgūdžių atnaujinimo, kad būtų išlaikyta nepakartojama besikeičianti švietimo aplinka dėl naujų taisyklių ir taisyklių, besikeičiančios kultūros ir naujų technologijų. Šiame mokytojų rengimo kursuose jūs išmoksite: 1. Kaip efektyviai valdyti savo klasę 2. Planuoti savo kursus 3. Bendraukite su mokiniais ir tėvais 4. Peržiūrėkite problemas, susijusias su nuolat besikeičiančiais įstatymais 5. Efektyviai kurkite ir vertinkite vertinimus 6. Daug daug daugiau Daugelis temų, kurios yra aptariamos šiame kurse, nėra išsamiai mokomos daugelyje mokytojų rengimo programų arba visiškai ignoruojamos. Aš distiliuosiu daugelį metų mokymo patirties klasėje kartu su savo pačių magistro studijų programos moksliniais tyrimais, norėdama parodyti, kas XXI a. Klasėje veikia ir nėra gerai. Prašome prisijungti prie kurso ir padėti savo dabartiniams ir būsimiems studentams tapti sėkmingais visose savo pastangose!

Pilną dėstytojo diplomą - CPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Kiekvienas vaikas turi teisę į išsilavinimą, ar tai būtų įprastas vaikas ar asmuo su specialiais poreikiais. Yra daugybė specialių poreikių, įskaitant autizmą, ADHD ir disleksiją. Jei norite padėti vaikams su specialiais poreikiais ir tapti nuostabiu mokytoju šiame procese, turėtumėte neabejotinai apsvarstyti galimybę pasinaudoti šiuo baigtu asistento diplomu (TA, SEN, autizmas, ADHD

SEN pedagogo padėjėjo diplomas - CPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Specialieji ugdymosi poreikiai (SEN) yra sąvoka, paaiškinanti vaiko, turinčio sunkumų ar negalios, poreikius, dėl kurių jiems sunkiau mokytis, nei kitų vaikų amžiaus. Specialūs ugdymosi poreikiai ir negalia gali paveikti vaiko ar jaunuolio gebėjimą mokytis, ir jiems reikia ypatingo dėmesio iš dėstytojų padėjėjų, kurie mokosi vaikus mokytis klasėje. Jie glaudžiai bendradarbiauja su klasių mokytojais, kad mokiniai mokytųsi saugiai ir rūpestingai. Turėdami atitinkamas SEN mokymo dėstytojo žinias, įgūdžius ir strategijas, galėsite tapti profesionalia specialiųjų vaikų specialiųjų ugdymosi poreikių, kuriems reikia daugiau dėmesio jų ugdymui ir supratimui. Tai apima jų problemų vertinimą ir jų sprendimą, kad jie gautų tinkamą išsilavinimą ir neprilygsta klasės pažangai. Turėdami SEN įgūdžių ir žinių, kaip dėstytojo, be abejo, padidinsite savo įsidarbinimo galimybes šioje srityje, nes maždaug vienam iš penkių vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių tam tikru metu savo mokslo metus. Šis kursas suteiks jums išsamių pamokų, kad taptumėte SEN pedagogo padėjėju vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių.

Vaikų pramogų diplomas - CPD sertifikuota

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Rugpjūtis 2019 Jungtinė Karalystė London

Su šiuo kursu "Vaikų pramogos" patraukite dėmesį. Ar jums sunku išlaikyti savo energiją? Tada šis kursas jums padės. Jūs sužinosite daug įvairių pramogų žaidimų, kuriuos galėsite žaisti su vaikais. Geras žaidimas, žaidžiamas teisingai, gali turėti didelę edukacinę vertę. Tuo pačiu metu po žaidimo su jais nebus išsiveržęs. Nestrukturuotai žaisti nuo ekranų ir elektronikos vis dar labai svarbu vaiko vystymuisi. Tai padeda kurti savo vaizduotę. Lauko žaidimai skatina vaikus naudoti savo vaizduotę ir būti kūrybingi, o kūrybiškumo ugdymas yra svarbus jūsų vaiko ateičiai. Žaidžiant skirtingus žaidimus su kitais vaikais, jie taip pat padės tobulinti savo socialinius įgūdžius. Kai kurie svarbiausi socialiniai mokymai atsitinka, kai nėra suaugusiųjų, vadovaujančių veiklai, ir nė vienos svetainės nereikia sekti. Baigdami kursą, sužinosite įvairius būdus bendrauti su vaikais naudodami įvairius žaidimus. Kursą sudaro keli vienetai, kurie padės suvokti geresnį supratimą.

Profesinio mentorystės diplomas - CPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Mentorizmas nėra skirtas visiems, bet gali būti jums Ar jums patinka mokyti kitus? Jei turite gerus bendravimo įgūdžius kartu su noru padėti kitiems mokytis, tuomet apsvarstykite galimybę būti mentoru. Šis kursas suteiks jums vadovą, kaip galite tapti kompetentingu mentoriumi. Mentoringas yra galingas asmeninio tobulėjimo ir įgalinimo įrankis. Tai yra veiksmingas būdas padėti žmonėms siekti savo karjeros ir vis populiaresnis, nes jo potencialas yra įgyvendinamas. Tai yra dviejų žmonių (mentorių ir studentų) partnerystė, kuri paprastai dirba panašiose srityse arba dalijasi panašią patirtį. Tai yra naudingi santykiai, pagrįsti tarpusavio pasitikėjimu ir pagarba. Mentorius yra vadovas, kuris gali padėti vyrui rasti tinkamą kryptį ir padėti jiems išspręsti karjeros problemas. Mentoriai remiasi tuo, kad turėjo panašios patirties, kad įgija empatiją su vyresniaisiais ir suprastų jų problemas. Jei mentorizacija yra kelias, kurį norėtumėte sekti, tada gaukite šį kursą. Tai išmokys jus, ką jums reikia daryti ir ką jums reikia būti kaip globėją per visus savo padalinius. Kursas "Professional Mentoring Diploma" yra apdovanojimų laimėtojas ir geriausias pardavimo kursas, kuriam buvo suteiktas CPD sertifikatas

Akredituotas vaiko globos diplomas - KPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Tinkama vaikų priežiūra yra būtinybė bet kuriam ar būsimam vaikui. Be tinkamos praktikos, vaikas žodžiu negalės pranešti apie savo problemas. Štai kodėl šis 3 lygio diplomas vaikų priežiūros CPD akredituotų kursų gali būti labai naudingas. Tai yra gana platus kursas, nes jūs atliksite labai išsamią vaikų priežiūros analizę. Iš pradžių sužinosite apie kai kuriuos vaikų priežiūros pagrindus, pvz., Teisinius reikalavimus, sveikatą

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos mokymas (TEFL) - CPD sertifikatas

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Pasaulis susideda iš daugybės skirtingų žmonių, turinčių daug skirtingų kultūrų, kurie kalba daugybe skirtingų kalbų. Nors anglų kalba laikoma pagrindine tarptautine kalba, ne visi supranta arba kalba angliškai. Štai kodėl yra didžiulis poreikis, kad žmonės pasaulyje galėtų padėti kitiems išmokti šią kalbą, kad pašalintume turimą kalbos barjerą. Jūs galite būti vienas iš šių žmonių naudodamas šį "Teaching English as a Foreign Language" (TEFL) kursą. Tai labai sudėtingas kursas, bet padeda jums tapti tobulu anglų kalbos mokytoju tiems, kurie to nežino. Jis prasideda padėdamas mokyti skirtingose ​​situacijose (pagal poreikius ir apribojimus) ir dirbti su įvairiais skirtingais metodais skirtingiems studentams. Po to yra konkrečių skyrių, skirtų padėti jums mokyti kalbėti, klausytis, skaityti, rašyti ir gramatika anglų kalba. Taip pat sužinosite apie pamokų planų ir testų kūrimą. Kursas yra užpildytas pratimais ir pavyzdžiais, padedančiais jums tapti puikiu anglų kalbos mokytoju užsienio kalba.

Vaikų vystymasis: tinkamai keldami vaikus - CPD sertifikuota

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Šis kursas išmokys jus svarbius vaiko auginimo aspektus. Mūsų užimtuose gyvenimuose taip lengva siekti, kad mūsų vaikai būtų aprūpinti visais pagrindais, pvz., Maisto, prieglobsčio, mokytis skaityti ir rašyti, ir visi šie svarbūs darbai buvo atlikti, kad mes pamirštume, kad tiek daug ko mums reikalingi mūsų vaikai, yra tai, kad mums būtų suteikta jėgos kibirkštis, kad jie galėtų pasisekti, tapti viskuo, ką jie padarė. Tai yra daugelio tėvų varomoji jėga žiūrėti savo vaiką tam tikru būdu viršyti jų gyvenimą. Nepaisant to, ar tai yra talentas, atradusi aistra ar gyvenimo lygis, vaikai turėtų sugebėti derinti tai, ką jie mokosi iš savo klaidų, ir savo gyvenimo pamokas su pamokomis ir galimybėmis, su kuriomis jie susiduria, ir juos sugrupuoti, siekiant sėkmės. Norime, kad vaikas taptų sėkmingas, turime sukurti vaikystę, kuri skatina sėkmę. Geriausia apie tai yra tai, kad jums nereikia mokėti tūkstančių dolerių už privataus mokymosi mokestį ar daugybę papildomų pamokų. Šis kursas buvo skirtas mokyti tėvams išsamių žinių, informacijos ir veiksmingų būdų, kaip ugdyti vaikus šiame moderniame pasaulyje.

Mokytojų rengimo internetinis diplomas - CPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Ar esi mokytojo treneris? Ar norite pagerinti savo mokytojų rengimo įgūdžius? Šis kursas padės jums tapti vienu iš naujausių, pažangiausių ir kvalifikuotų mokytojų rengėjų. Jei esate profesionalus treneris arba turite mokyti kitus mokytojus, šis kursas jums labai padės. Kursas tiesiogiai supranta populiarius metodus ir mokymo metodus. Mokytojai nėra gimę, jie yra pagaminti. Mokytojai juos išmėgina žinių, patirties ir, svarbiausia, mokymo dėka. Kiekvienas gali gauti gerą rezultatą, bet niekas negali būti geras mokytojas. Geras mokymas reikalauja atitinkamo mokymo. Mūsų mokytojų rengimo kursas padės bet kokį trenerį tapti labiau įgudęs. Kursas išmokys jus daug naudingų mokymo priemonių, kad galėtumėte perduoti realias ir įdomias paskaitas savo mokiniams. Galiausiai galėsite patraukti daugiau studentų ir bus pakankamai tvirtas mokytojams mokyti ir motyvuoti.