Filter
Diploma
Tempas: Visi

Peržiūrėti visus internetinės studijų programos diplomo programas iš Mokytojų ugdymas

Vidurinių mokyklų absolventai gali būti suinteresuoti siekti žinių konkrečioje dalyko srityje. Dėl šios priežasties diplomo programos suteikia galimybę gilinti į konkrečią temą nuo vienerių iki dvejų metų.

Kas yra mokytojų rengimo diplomas? Šioje studijų srityje paprastai nagrinėjami mokymo principai ir studentai rengiami dalyvauti susijusioje srityje. Konkrečios programos skiriasi. Tie, kurie praktikavo mokymą ir įgijo daug žinių šia tema, gali siekti mokymo diplomo, kuris sujungia edukacines technologijas ir įgytas žinias į formalaus mokymosi kvalifikaciją. Kiti diplomo variantai gali būti skirti tam tikros amžiaus grupės mokymui, pavyzdžiui, pradinių arba vidurinių mokyklų mokiniams.

Mokytojų rengimo kursų dalyviai gali mokytis būti empatiniai, autoritetingi ir kūrybingi. Sąmoningumo ir pagarbos santykio supratimas leidžia žmogui geriau suprasti kitų poreikius ir suprasti juos. Kūrybiškumas gali pagerinti kasdienį gyvenimą, nes jis padeda žmonėms spręsti problemas ir rasti džiaugsmą kiekvienoje situacijoje.

Mokymo diplomai apima platų temų spektrą, ir jie skiriasi reikiamu fonu ir patirtimi. Panašiai šių institucijų išlaidos skiriasi.

Su mokytojų rengimo diplomu, absolventai turi galimybę siekti daugybės karjeros. Pavyzdžiui, kaip vidurinės mokyklos mokytojo darbas yra potenciali pozicija, kurią gali prašyti programos studentas. Būdamas vidurinės mokyklos mokytoju, jis mokytų moksleivius nuo devintosios klasės iki dvylikos klasės. Absolventai gali būti instruktoriai ar dėstytojai užsienyje, specializuojasi konkrečiose srityse arba dėsto anglų kalbą vaikams, gyvenantiems skirtingose ​​šalyse. Diplomo savininkas taip pat gali siekti tapti vadovu mokytojui, kurio pareiga yra mokyti, planuoti mokymo programą ir organizuoti kitus mokytojus.

Mokytojų rengimo programoje galima užsiregistruoti įvairiose pasaulio vietose ar internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Mokytojų ugdymas

Online Business School

5 lygio mokymo ir lavinimo diplomas tinka tiems, kurie dirba šiame sektoriuje arba turi daug žinių ir supratimo, ir dabar nori sustiprinti šią patirtį su oficialia kvalif ... [+]

5 lygio mokymo ir lavinimo diplomas tinka tiems, kurie dirba šiame sektoriuje arba turi daug žinių ir supratimo, ir dabar nori sustiprinti šią patirtį su oficialia kvalifikacija. Kursas yra 120 kreditų kvalifikacija, kurią akreditavo "Ofqual" apdovanojanti organizacija "Learning Resource Network".

Kursas mokomas dviem dalimis:

A dalyje yra 5 moduliai, kuriuos internetu studijavo nuotolinis mokymasis ir kurie vertinami 5 raštiškomis užduotimis. (Kiekvienas 3000-4000 žodžių)B dalyje reikalaujama, kad studentai gautų tinkamą praktinę užduotį, kad baigtų savo praktinį mokymą. Vieta gali būti mokyklos, kolegijos ar bendruomenės grupėje. Tarnyboje turi būti mentorius, kuris galėtų paremti ir tikrinti studentų darbą.... [-]
Jungtinė Karalystė Coventry
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1200 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba