ONLINESTUDIES.LT

Peržiūrėti visas 15 internetines Kursų studijos, Mokymas

Studentai, kurie nori išplėsti savo karjeros perspektyvas savo laiko tarpsniu, gali apsvarstyti diplomo programą. Diplomo programos paprastai kainuoja mažiau nei tradicinės studijų programos ir dažnai turi lanksčius grafikus.

Studentas, besidomintis švietimo sritimi, gali paklausti "Kas yra mokymo diplomas?" Mokymo diplomo programa yra studijų sritis, kuri mokytųsi studentą visais tradiciniais mokymo aspektais, tokiais kaip pristatymas, klasių valdymas, pamokų planavimas , individualizuotas mokymasis vadovaujantis, disciplina ir laipsnis. Diplomo programos šioje srityje paprastai suteikia sertifikavimą mokyti tam tikrose specializuotose srityse ar srityse.

Be švietimo tobulinimo pranašumų studentai, besimokantys diplomą, taip pat gali ugdyti savo kalbas. Jų kritinio mąstymo gebėjimai taip pat gali būti užginčyti ir patobulinti. Mokytojai taip pat gali daug sužinoti apie tai, kaip veikia žmogaus protas, ypač išsaugant žinias.

Diplomo mokymo programa gali būti labai prieinama, palyginti su ketverių metų koledžo ar universiteto programa. Daugelis kursų gali būti imami internetu, o diplomo programos paprastai pašalina būtinybę imtis bendrų pamokų. Jie daugiausia dėmesio skiria tik diplomą turintiems ir atitinkantiems kursams.

Studentai, turintys diplomą, gali turėti daug įdomių karjeros galimybių. Jie gali tapti sertifikuotu dėstytoju ar instruktoriumi daugeliui skirtingų verslo rūšių, arba jie gali būti kvalifikuojami kaip dėstytojų padėjėjai ar pareducators pradinėse ar vidurinėse klasėse. Dėl kai kurių papildomų dalykų, tai gali paskatinti karjerą kaip klasės mokytojas ar administratorius. Studentai, kurie uždirba diplomą mokymo metu, gali netgi valdyti tuos pačius kursus, kuriuos jie paėmė, ir mokyti kitus mokytis diplomus.

Diplominio mokymo programos gali būti siūlomos bendruomenės kolegijose ar technikose ne visą darbo dieną, arba hibridinį internetinį / klasių formatą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

15 Rezultatai Mokymas Filter

Specialistų pagalba mokymas ir mokymasis mokyklose LV 3 diplomas (qcf)

UK Open College
Internetinės Ištęstinės 250 valandos Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šis specialistas Parama Mokymo ir mokymosi mokyklose žinoma diplomas tinka mečių mokinių 16+ kurie šiuo metu dirba arba Savanorystė mokyklos į asistentas, mokytojo padėjėją ar mokymosi paramos asistentas, vaidmenį.

Prisijungė TESL / TESOL diplomas programa

Via Training Centre
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 metai September 2019 Kanada Victoria + 1 daugiau

VIA TESOL programa yra akredituota pagal TESL Kanadoje ir rengia studentus mokyti anglų namie ar užsienyje.

Sertifikuotas dėstytojo kursas - CPD Certified

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Yra daugybė būdų, kaip tapti puikiu pedagogu. Jūsų kelias priklausys nuo daugybės veiksnių, įskaitant jūsų patirtį - ir švietimo, ir kitu atveju, jums reikės konkrečios valstybės mokymo pažymėjimų ir jūsų troškimo - kaip jūs galėtumėte pasakyti, kad esate puikus mokytojas? Būdama puiki pedagogė, reikia daugybės įgūdžių. Vis dėlto absoliučiai svarbiausia yra gebėjimas tinkamai bendrauti su mokiniais, įtikinti mokinį mokytis ir įgyvendinti sėkmingą mokymo planavimą klasėje. Šis kursas leis jums toliau išnagrinėti ir suvokti šių įgūdžių svarbą ir tai, kaip jie veikia kiekvieną klasėje esantį asmenį. Jūs išsiaiškinsite, kaip suvokti įvairius bendravimo elementus, pavyzdžiui, žodinius, nežodinius ir nenumatytus. Taip pat sužinosite apie keletą įkvėpimo spekuliacijų ir kaip sukurti klasėje situaciją, kuri skatina ryžtą ir jaudulį. Jūs sužinosite apie mokomąjį planavimą ir tai, kaip mokymosi patirtis labiausiai naudinga jūsų mokiniams.

Mokykis kaip čempionas - CPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Mokymas yra labai sudėtinga ir naudinga profesija. Tai taip pat reikalauja nuolatinio įgūdžių atnaujinimo, kad būtų išlaikyta nepakartojama besikeičianti švietimo aplinka dėl naujų taisyklių ir taisyklių, besikeičiančios kultūros ir naujų technologijų. Šiame mokytojų rengimo kursuose jūs išmoksite: 1. Kaip efektyviai valdyti savo klasę 2. Planuoti savo kursus 3. Bendraukite su mokiniais ir tėvais 4. Peržiūrėkite problemas, susijusias su nuolat besikeičiančiais įstatymais 5. Efektyviai kurkite ir vertinkite vertinimus 6. Daug daug daugiau Daugelis temų, kurios yra aptariamos šiame kurse, nėra išsamiai mokomos daugelyje mokytojų rengimo programų arba visiškai ignoruojamos. Aš distiliuosiu daugelį metų mokymo patirties klasėje kartu su savo pačių magistro studijų programos moksliniais tyrimais, norėdama parodyti, kas XXI a. Klasėje veikia ir nėra gerai. Prašome prisijungti prie kurso ir padėti savo dabartiniams ir būsimiems studentams tapti sėkmingais visose savo pastangose!

Pilną dėstytojo diplomą - CPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Kiekvienas vaikas turi teisę į išsilavinimą, ar tai būtų įprastas vaikas ar asmuo su specialiais poreikiais. Yra daugybė specialių poreikių, įskaitant autizmą, ADHD ir disleksiją. Jei norite padėti vaikams su specialiais poreikiais ir tapti nuostabiu mokytoju šiame procese, turėtumėte neabejotinai apsvarstyti galimybę pasinaudoti šiuo baigtu asistento diplomu (TA, SEN, autizmas, ADHD

SEN pedagogo padėjėjo diplomas - CPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Specialieji ugdymosi poreikiai (SEN) yra sąvoka, paaiškinanti vaiko, turinčio sunkumų ar negalios, poreikius, dėl kurių jiems sunkiau mokytis, nei kitų vaikų amžiaus. Specialūs ugdymosi poreikiai ir negalia gali paveikti vaiko ar jaunuolio gebėjimą mokytis, ir jiems reikia ypatingo dėmesio iš dėstytojų padėjėjų, kurie mokosi vaikus mokytis klasėje. Jie glaudžiai bendradarbiauja su klasių mokytojais, kad mokiniai mokytųsi saugiai ir rūpestingai. Turėdami atitinkamas SEN mokymo dėstytojo žinias, įgūdžius ir strategijas, galėsite tapti profesionalia specialiųjų vaikų specialiųjų ugdymosi poreikių, kuriems reikia daugiau dėmesio jų ugdymui ir supratimui. Tai apima jų problemų vertinimą ir jų sprendimą, kad jie gautų tinkamą išsilavinimą ir neprilygsta klasės pažangai. Turėdami SEN įgūdžių ir žinių, kaip dėstytojo, be abejo, padidinsite savo įsidarbinimo galimybes šioje srityje, nes maždaug vienam iš penkių vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių tam tikru metu savo mokslo metus. Šis kursas suteiks jums išsamių pamokų, kad taptumėte SEN pedagogo padėjėju vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių.

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos mokymas (TEFL) - CPD sertifikatas

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Pasaulis susideda iš daugybės skirtingų žmonių, turinčių daug skirtingų kultūrų, kurie kalba daugybe skirtingų kalbų. Nors anglų kalba laikoma pagrindine tarptautine kalba, ne visi supranta arba kalba angliškai. Štai kodėl yra didžiulis poreikis, kad žmonės pasaulyje galėtų padėti kitiems išmokti šią kalbą, kad pašalintume turimą kalbos barjerą. Jūs galite būti vienas iš šių žmonių naudodamas šį "Teaching English as a Foreign Language" (TEFL) kursą. Tai labai sudėtingas kursas, bet padeda jums tapti tobulu anglų kalbos mokytoju tiems, kurie to nežino. Jis prasideda padėdamas mokyti skirtingose ​​situacijose (pagal poreikius ir apribojimus) ir dirbti su įvairiais skirtingais metodais skirtingiems studentams. Po to yra konkrečių skyrių, skirtų padėti jums mokyti kalbėti, klausytis, skaityti, rašyti ir gramatika anglų kalba. Taip pat sužinosite apie pamokų planų ir testų kūrimą. Kursas yra užpildytas pratimais ir pavyzdžiais, padedančiais jums tapti puikiu anglų kalbos mokytoju užsienio kalba.

Mokytojų rengimo internetinis diplomas - CPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Ar esi mokytojo treneris? Ar norite pagerinti savo mokytojų rengimo įgūdžius? Šis kursas padės jums tapti vienu iš naujausių, pažangiausių ir kvalifikuotų mokytojų rengėjų. Jei esate profesionalus treneris arba turite mokyti kitus mokytojus, šis kursas jums labai padės. Kursas tiesiogiai supranta populiarius metodus ir mokymo metodus. Mokytojai nėra gimę, jie yra pagaminti. Mokytojai juos išmėgina žinių, patirties ir, svarbiausia, mokymo dėka. Kiekvienas gali gauti gerą rezultatą, bet niekas negali būti geras mokytojas. Geras mokymas reikalauja atitinkamo mokymo. Mūsų mokytojų rengimo kursas padės bet kokį trenerį tapti labiau įgudęs. Kursas išmokys jus daug naudingų mokymo priemonių, kad galėtumėte perduoti realias ir įdomias paskaitas savo mokiniams. Galiausiai galėsite patraukti daugiau studentų ir bus pakankamai tvirtas mokytojams mokyti ir motyvuoti.

Pedagogų rengimo diplomas - CPD

John Academy
Internetinės Dieninės Ištęstinės

Mokytojas laikomas asmeniu, kuris yra antrasis tėvas. Mokytojai vadovauja studentams pačioje mokymosi raidos pradžioje, kol studentai pasirengę ištirti pasaulį. Kad taptumėte mokytoju, po to, kai baigsite studijas, reikės atlikti įvairius mokymus. Jūs turėtumėte išmokti ne tik mokyti pamoką, bet ir kurti savo mokinių mokymosi patirtį, kurią jie niekada nepamirš. Sužinokite pagrindinius mokymo įgūdžius, taip pat išmokite ugdyti ir rūpintis studentais, tarsi jie yra jūsų. Šiame kurse jūs išmoksite reikalingus mokytojų rengimo įgūdžius, žinias ir informaciją.

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos mokymas (TEFL) - CPD

John Academy
Internetinės Dieninės Ištęstinės

Pasaulis susideda iš daugybės skirtingų žmonių, turinčių daug skirtingų kultūrų, kurie kalba daugybe skirtingų kalbų. Nors anglų kalba laikoma pagrindine tarptautine kalba, ne visi supranta arba kalba angliškai. Štai kodėl yra didžiulis poreikis, kad žmonės pasaulyje galėtų padėti kitiems išmokti šią kalbą, kad pašalintume turimą kalbos barjerą. Jūs galite būti vienas iš šių žmonių naudodamas šį "Teaching English as a Foreign Language" (TEFL) kursą. Tai labai sudėtingas kursas, bet padeda jums tapti tobulu anglų kalbos mokytoju tiems, kurie to nežino. Jis prasideda padėdamas mokyti skirtingose ​​situacijose (pagal poreikius ir apribojimus) ir dirbti su įvairiais skirtingais metodais skirtingiems studentams. Po to yra konkrečių skyrių, skirtų padėti jums mokyti kalbėti, klausytis, skaityti, rašyti ir gramatika anglų kalba. Taip pat sužinosite apie pamokų planų ir testų kūrimą. Kursas yra užpildytas pratimais ir pavyzdžiais, padedančiais jums tapti puikiu anglų kalbos mokytoju užsienio kalba.

Asistentas - CPD

John Academy
Internetinės Dieninės Ištęstinės

Jei norite tapti kvalifikuotu dėstytoju, šis kursas skirtas tau. Šis kursas suteiks jums reikalingų įgūdžių, žinių ir informavimo dėstytoju, norinčiam tobulinti karjeros plėtrą.

3 lygio mokymo diplomas - CPD

John Academy
Internetinės Dieninės Ištęstinės

Ar norite pasinaudoti savo kvalifikacija, kad jūsų patirtis, talentai ir aistra taptų karjera, įkvepianti jaunų besimokančiųjų kartas? Jei taip, tada šis kursas yra pritaikytas jums. Yra daugybė būdų, kaip tapti puikiu pedagogu. Jūsų kelias priklausys nuo daugybės veiksnių, įskaitant jūsų patirtį - ir švietimo, ir kitu atveju, jums reikės konkrečios valstybės mokymo pažymėjimų ir jūsų troškimo - kaip jūs galėtumėte pasakyti, kad esate puikus mokytojas? Būdama puiki pedagogė, reikia daugybės įgūdžių. Vis dėlto absoliučiai svarbiausia yra gebėjimas tinkamai bendrauti su mokiniais, įtikinti studentą mokytis ir įgyvendinti sėkmingą mokymo planavimą klasėje. Šis kursas leis jums toliau išnagrinėti ir suvokti šių įgūdžių svarbą ir tai, kaip jie veikia kiekvieną klasėje esantį asmenį. Jūs išsiaiškinsite, kaip suvokti įvairius bendravimo elementus, pavyzdžiui, žodinius, nežodinius ir nenumatytus. Taip pat sužinosite apie keletą įkvėpimo spekuliacijų ir kaip sukurti klasėje situaciją, kuri skatina ryžtą ir jaudulį. Jūs sužinosite apie mokomąjį planavimą ir tai, kaip mokymosi patirtis labiausiai naudinga jūsų mokiniams.

Pažangus mokymo diplomas - CPD

John Academy
Internetinės Dieninės Ištęstinės

Mokymas negali būti laikomas lengvu užsiėmimu, ypač todėl, kad yra daugiau spaudimo dirbti daugiau nei vienam studentui. Tačiau tai gali būti labai patenkinta tiems, kurie ieško šios profesijos, nes jie formuoja šio pasaulio ateitį. Jie daro ateities lyderius ir kuria veiksmingesnius darbuotojus augančiam pasauliui. Jei esate tas, kuris nori įsidarbinti, jums sekasi, nes šis "Išplėstinis diplomas mokant" gali padėti jums pasiekti norimą sėkmės lygį.

SEN pedagogo padėjėjo diplomas - CPD

John Academy
Internetinės Dieninės Ištęstinės

SEN reiškia specialius ugdymosi poreikius. Šie edukaciniai metodai naudojami vaikams su specialiais poreikiais, tokiais kaip autizmas, mokymosi sunkumai ar kiti. Nors kiekvienas vaikas turi teisę į valstybinį išsilavinimą bet kuriame institute, kurio nori, ne visi mokytojai žino, kaip su jais elgtis. Šis SEN specialisto diplomo kursas skirtas padėti jums tapti idealiu pedagogų asistentu visiems vaikams. Kursas yra suskirstytas į tris dalis ir prasideda įvadas į SEN, kur jūs atrasite savo mokytojo vaidmenį. Be to, sužinosite daugiau apie SEN praktikos kodą ir suprasite SENCO. Jūs taip pat gausite patarimų dėl SEN mokyklų valdymo strategijų, susijusių su mokiniais, kurie kenčia nuo skirtingų sąlygų, supranta sunkumus, su kuriais jie susiduria, ir dar daugiau. Kitame skyriuje "SEN" pateikiamas JAV, kuriame jūs sužinosite apie specialiojo ugdymo ir specialiųjų ugdymo programų principus. Kitas jūs pažvelgti į ADHD, jo priežastis, diagnozę, gydymą ir pagrįstus pakeitimus reikia. Tapdamas SEN pedagogo padėjėjais reikalingas didelis dėmesys, žinios, įgūdžiai ir strategijos; ir šis kursas yra pakankamai tikras, kad iš jūsų atsirastų šios savybės.

Mokytojų rengimo diplomas, 2-asis universiteto (5 lygis)

Online Business School
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1200 valandos Registracija galima Jungtinė Karalystė Coventry + 1 daugiau

5 lygio mokymo ir lavinimo diplomas tinka tiems, kurie dirba šiame sektoriuje arba turi daug žinių ir supratimo, ir dabar nori sustiprinti šią patirtį su oficialia kvalifikacija. Kursas yra 120 kreditų kvalifikacija, kurią akreditavo "Ofqual" apdovanojanti organizacija "Learning Resource Network".