ONLINESTUDIES.LT

Rasti internetinius Diplomai iš Mokymas iš Europa iš 2019

Įvairiausių tikslų siekiantys studentai vis dažniau pasirenka akademines diplomo studijų programas, kurias jiems gali pasiūlyti daugybė viso pasaulio universitetų, kolegijų ir kitų tipų aukštųjų mokyklų. Būtent šio tipo akademinės programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Švietimo studijos yra kuriamos tiems studentams, kurie domisi efektyviausiomis pedagogikos technologijomis, metodais bei įrankiais, kurie yra panaudojami šiuolaikinėse švietimo įstaigose. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių, jie gali rinktis studijuoti vieną iš daugybės pedagogikos studijų specialybių ir nagrinėti tam tikrus, juos labiausiai dominančius švietimo metodus, orientuotis į tam tikrą studentų ar moksleivių amžiaus grupę ar rinktis gana bendras ir daugybę akademinių temų apimančias švietimo studijų programas.

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Susisiekti su universitetu tiesiogiai Geriausi internetinės Diplomo programos apie Mokymas apie Europa apie 2019

8 Rezultatai Mokymas, Europa Filter

Specialistų pagalba mokymas ir mokymasis mokyklose LV 3 diplomas (qcf)

UK Open College
Internetinės Ištęstinės 250 valandos Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online

Šis specialistas Parama Mokymo ir mokymosi mokyklose žinoma diplomas tinka mečių mokinių 16+ kurie šiuo metu dirba arba Savanorystė mokyklos į asistentas, mokytojo padėjėją ar mokymosi paramos asistentas, vaidmenį.

Sertifikuotas dėstytojo kursas - CPD Certified

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Yra daugybė būdų, kaip tapti puikiu pedagogu. Jūsų kelias priklausys nuo daugybės veiksnių, įskaitant jūsų patirtį - ir švietimo, ir kitu atveju, jums reikės konkrečios valstybės mokymo pažymėjimų ir jūsų troškimo - kaip jūs galėtumėte pasakyti, kad esate puikus mokytojas? Būdama puiki pedagogė, reikia daugybės įgūdžių. Vis dėlto absoliučiai svarbiausia yra gebėjimas tinkamai bendrauti su mokiniais, įtikinti mokinį mokytis ir įgyvendinti sėkmingą mokymo planavimą klasėje. Šis kursas leis jums toliau išnagrinėti ir suvokti šių įgūdžių svarbą ir tai, kaip jie veikia kiekvieną klasėje esantį asmenį. Jūs išsiaiškinsite, kaip suvokti įvairius bendravimo elementus, pavyzdžiui, žodinius, nežodinius ir nenumatytus. Taip pat sužinosite apie keletą įkvėpimo spekuliacijų ir kaip sukurti klasėje situaciją, kuri skatina ryžtą ir jaudulį. Jūs sužinosite apie mokomąjį planavimą ir tai, kaip mokymosi patirtis labiausiai naudinga jūsų mokiniams.

Mokykis kaip čempionas - CPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Mokymas yra labai sudėtinga ir naudinga profesija. Tai taip pat reikalauja nuolatinio įgūdžių atnaujinimo, kad būtų išlaikyta nepakartojama besikeičianti švietimo aplinka dėl naujų taisyklių ir taisyklių, besikeičiančios kultūros ir naujų technologijų. Šiame mokytojų rengimo kursuose jūs išmoksite: 1. Kaip efektyviai valdyti savo klasę 2. Planuoti savo kursus 3. Bendraukite su mokiniais ir tėvais 4. Peržiūrėkite problemas, susijusias su nuolat besikeičiančiais įstatymais 5. Efektyviai kurkite ir vertinkite vertinimus 6. Daug daug daugiau Daugelis temų, kurios yra aptariamos šiame kurse, nėra išsamiai mokomos daugelyje mokytojų rengimo programų arba visiškai ignoruojamos. Aš distiliuosiu daugelį metų mokymo patirties klasėje kartu su savo pačių magistro studijų programos moksliniais tyrimais, norėdama parodyti, kas XXI a. Klasėje veikia ir nėra gerai. Prašome prisijungti prie kurso ir padėti savo dabartiniams ir būsimiems studentams tapti sėkmingais visose savo pastangose!

Pilną dėstytojo diplomą - CPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Kiekvienas vaikas turi teisę į išsilavinimą, ar tai būtų įprastas vaikas ar asmuo su specialiais poreikiais. Yra daugybė specialių poreikių, įskaitant autizmą, ADHD ir disleksiją. Jei norite padėti vaikams su specialiais poreikiais ir tapti nuostabiu mokytoju šiame procese, turėtumėte neabejotinai apsvarstyti galimybę pasinaudoti šiuo baigtu asistento diplomu (TA, SEN, autizmas, ADHD

SEN pedagogo padėjėjo diplomas - CPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Specialieji ugdymosi poreikiai (SEN) yra sąvoka, paaiškinanti vaiko, turinčio sunkumų ar negalios, poreikius, dėl kurių jiems sunkiau mokytis, nei kitų vaikų amžiaus. Specialūs ugdymosi poreikiai ir negalia gali paveikti vaiko ar jaunuolio gebėjimą mokytis, ir jiems reikia ypatingo dėmesio iš dėstytojų padėjėjų, kurie mokosi vaikus mokytis klasėje. Jie glaudžiai bendradarbiauja su klasių mokytojais, kad mokiniai mokytųsi saugiai ir rūpestingai. Turėdami atitinkamas SEN mokymo dėstytojo žinias, įgūdžius ir strategijas, galėsite tapti profesionalia specialiųjų vaikų specialiųjų ugdymosi poreikių, kuriems reikia daugiau dėmesio jų ugdymui ir supratimui. Tai apima jų problemų vertinimą ir jų sprendimą, kad jie gautų tinkamą išsilavinimą ir neprilygsta klasės pažangai. Turėdami SEN įgūdžių ir žinių, kaip dėstytojo, be abejo, padidinsite savo įsidarbinimo galimybes šioje srityje, nes maždaug vienam iš penkių vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių tam tikru metu savo mokslo metus. Šis kursas suteiks jums išsamių pamokų, kad taptumėte SEN pedagogo padėjėju vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių.

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos mokymas (TEFL) - CPD sertifikatas

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Pasaulis susideda iš daugybės skirtingų žmonių, turinčių daug skirtingų kultūrų, kurie kalba daugybe skirtingų kalbų. Nors anglų kalba laikoma pagrindine tarptautine kalba, ne visi supranta arba kalba angliškai. Štai kodėl yra didžiulis poreikis, kad žmonės pasaulyje galėtų padėti kitiems išmokti šią kalbą, kad pašalintume turimą kalbos barjerą. Jūs galite būti vienas iš šių žmonių naudodamas šį "Teaching English as a Foreign Language" (TEFL) kursą. Tai labai sudėtingas kursas, bet padeda jums tapti tobulu anglų kalbos mokytoju tiems, kurie to nežino. Jis prasideda padėdamas mokyti skirtingose ​​situacijose (pagal poreikius ir apribojimus) ir dirbti su įvairiais skirtingais metodais skirtingiems studentams. Po to yra konkrečių skyrių, skirtų padėti jums mokyti kalbėti, klausytis, skaityti, rašyti ir gramatika anglų kalba. Taip pat sužinosite apie pamokų planų ir testų kūrimą. Kursas yra užpildytas pratimais ir pavyzdžiais, padedančiais jums tapti puikiu anglų kalbos mokytoju užsienio kalba.

Mokytojų rengimo internetinis diplomas - CPD

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Ar esi mokytojo treneris? Ar norite pagerinti savo mokytojų rengimo įgūdžius? Šis kursas padės jums tapti vienu iš naujausių, pažangiausių ir kvalifikuotų mokytojų rengėjų. Jei esate profesionalus treneris arba turite mokyti kitus mokytojus, šis kursas jums labai padės. Kursas tiesiogiai supranta populiarius metodus ir mokymo metodus. Mokytojai nėra gimę, jie yra pagaminti. Mokytojai juos išmėgina žinių, patirties ir, svarbiausia, mokymo dėka. Kiekvienas gali gauti gerą rezultatą, bet niekas negali būti geras mokytojas. Geras mokymas reikalauja atitinkamo mokymo. Mūsų mokytojų rengimo kursas padės bet kokį trenerį tapti labiau įgudęs. Kursas išmokys jus daug naudingų mokymo priemonių, kad galėtumėte perduoti realias ir įdomias paskaitas savo mokiniams. Galiausiai galėsite patraukti daugiau studentų ir bus pakankamai tvirtas mokytojams mokyti ir motyvuoti.

Mokytojų rengimo diplomas, 2-asis universiteto (5 lygis)

Online Business School
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1200 valandos Registracija galima Jungtinė Karalystė Coventry + 1 daugiau

5 lygio mokymo ir lavinimo diplomas tinka tiems, kurie dirba šiame sektoriuje arba turi daug žinių ir supratimo, ir dabar nori sustiprinti šią patirtį su oficialia kvalifikacija. Kursas yra 120 kreditų kvalifikacija, kurią akreditavo "Ofqual" apdovanojanti organizacija "Learning Resource Network".