Filter
Diploma
Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 3 internetines Kursų studijos, Mokymas

Studentai, kurie nori išplėsti savo karjeros perspektyvas savo laiko tarpsniu, gali apsvarstyti diplomo programą. Diplomo programos paprastai kainuoja mažiau nei tradicinės studijų programos ir dažnai turi lanksčius grafikus.

Studentas, besidomintis švietimo sritimi, gali paklausti "Kas yra mokymo diplomas?" Mokymo diplomo programa yra studijų sritis, kuri mokytųsi studentą visais tradiciniais mokymo aspektais, tokiais kaip pristatymas, klasių valdymas, pamokų planavimas , individualizuotas mokymasis vadovaujantis, disciplina ir laipsnis. Diplomo programos šioje srityje paprastai suteikia sertifikavimą mokyti tam tikrose specializuotose srityse ar srityse.

Be švietimo tobulinimo pranašumų studentai, besimokantys diplomą, taip pat gali ugdyti savo kalbas. Jų kritinio mąstymo gebėjimai taip pat gali būti užginčyti ir patobulinti. Mokytojai taip pat gali daug sužinoti apie tai, kaip veikia žmogaus protas, ypač išsaugant žinias.

Diplomo mokymo programa gali būti labai prieinama, palyginti su ketverių metų koledžo ar universiteto programa. Daugelis kursų gali būti imami internetu, o diplomo programos paprastai pašalina būtinybę imtis bendrų pamokų. Jie daugiausia dėmesio skiria tik diplomą turintiems ir atitinkantiems kursams.

Studentai, turintys diplomą, gali turėti daug įdomių karjeros galimybių. Jie gali tapti sertifikuotu dėstytoju ar instruktoriumi daugeliui skirtingų verslo rūšių, arba jie gali būti kvalifikuojami kaip dėstytojų padėjėjai ar pareducators pradinėse ar vidurinėse klasėse. Dėl kai kurių papildomų dalykų, tai gali paskatinti karjerą kaip klasės mokytojas ar administratorius. Studentai, kurie uždirba diplomą mokymo metu, gali netgi valdyti tuos pačius kursus, kuriuos jie paėmė, ir mokyti kitus mokytis diplomus.

Diplominio mokymo programos gali būti siūlomos bendruomenės kolegijose ar technikose ne visą darbo dieną, arba hibridinį internetinį / klasių formatą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Mokymas

UK Open College

Šis specialistas Parama Mokymo ir mokymosi mokyklose žinoma diplomas tinka mečių mokinių 16+ kurie šiuo metu dirba arba Savanorystė mokyklos į asistentas, mokytojo padėjė ... [+]

Šis specialistas Parama Mokymo ir mokymosi mokyklose žinoma diplomas tinka mečių mokinių 16+ kurie šiuo metu dirba arba Savanorystė mokyklos į asistentas, mokytojo padėjėją ar mokymosi paramos asistentas, vaidmenį. Tai ypač skirta studentams, kurie tiesiogiai remia mokymą ir mokymąsi 1 Key etape arba virš toje srityje, kuri reikalauja specialių žinių ar įgūdžių. Mokyklos svetainė darbuotojai ir administratoriai taip pat būtų naudingas labai iš šio kurso.

Visiškai pripažįstami ir priimami Ofsted šį namą mokymosi kursas apima visus 3 lygio Cert vienetų Parama Mokymo ir mokymosi mokykloje ir dar daugiau. Be to, šis kursas apims darbą su neįgaliesiems, specialiųjų ugdymosi poreikių ir vaikams, turintiems mokymosi ir elgesio problemas. ... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
250 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Via Training Centre

VIA TESOL programa yra akredituota pagal TESL Kanadoje ir rengia studentus mokyti anglų namie ar užsienyje. ... [+]

Via Pro 120 TESL / TESOL diplomas programos yra skirtos žmonėms, norintiems siekti mokymo anglų karjerą kaip antrosios kalbos (ESL) į ne gimtoji kalba yra anglų. Nacionalinė akreditacijos įstaiga Kanadoje šių programų yra TESL Kanada.

Mūsų Prisijungę TESL / TESOL diplomas programa yra skirta asmenims, kurie negyvena šalia klasėje programą, dirba ir / arba turi ribotą tvarkaraštį, ar tiesiog norite mokytis savo tempu. Ši programa susideda iš 10 trumpų kursų, kurie turi būti atlikti iš eilės.

Absolventai Via Pro 120 TESL / TESOL diplomo programos turi teisę kreiptis dėl TESL / TESOL Kanada profesinį standartą vienam sertifikatui gauti. Tai yra pagrindinis standartas ESL mokytojų Kanadoje, tiek privačių, tiek valstybinių mokyklų programas. Be to, TESL / TESOL Kanada sertifikavimas yra visiems valstybių mokyklų kalbų Kanados mokytojų reikalavimas.... [-]

Kanada Victoria
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Online Business School

5 lygio mokymo ir lavinimo diplomas tinka tiems, kurie dirba šiame sektoriuje arba turi daug žinių ir supratimo, ir dabar nori sustiprinti šią patirtį su oficialia kvalif ... [+]

5 lygio mokymo ir lavinimo diplomas tinka tiems, kurie dirba šiame sektoriuje arba turi daug žinių ir supratimo, ir dabar nori sustiprinti šią patirtį su oficialia kvalifikacija. Kursas yra 120 kreditų kvalifikacija, kurią akreditavo "Ofqual" apdovanojanti organizacija "Learning Resource Network".

Kursas mokomas dviem dalimis:

A dalyje yra 5 moduliai, kuriuos internetu studijavo nuotolinis mokymasis ir kurie vertinami 5 raštiškomis užduotimis. (Kiekvienas 3000-4000 žodžių)B dalyje reikalaujama, kad studentai gautų tinkamą praktinę užduotį, kad baigtų savo praktinį mokymą. Vieta gali būti mokyklos, kolegijos ar bendruomenės grupėje. Tarnyboje turi būti mentorius, kuris galėtų paremti ir tikrinti studentų darbą.... [-]
Jungtinė Karalystė Coventry
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1200 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba