Filter
Diploma
Kanada Tempas: Visi

Peržiūrėti visus Internetinės studijos diplomo programas, Baudžiamosios teisės procesų studijos, Kanadoje, 2019/2020

Diplomo studijų programas studentai dažniausiai pasirenka tam, kad galėtų įgyti jiems reikalingų tam tikros srities žinių ir įgūdžių, kurie praverstų jų profesinei karjerai. Būtent diplomo akademines studijas viso pasaulio studentams gali pasiūlyti daugybė aukštojo mokslo įstaigų nuo kolegijų ar akademijų iki technikos universitetų ar profesinių mokyklų.

Kriminalinės procedūros sritis yra glaudžiai susijusi su konstitucinės teisės mokslu. Būtent šias studijas pasirinkę studentai jų metu dažniausiai itin išsamiai nagrinėja tokias temas kaip nusikalstamos veiklos įtariamųjų teisės bei teisėsaugos sistemų niuansai. Tačiau į šias studijų specialybes įtraukiamų konkrečių disciplinų sąrašas labai priklauso nuo šalies, kurioje yra studentų pasirinkta aukštoji mokykla, kadangi jos dažnai yra sudaromos būtent pagal tam tikros šalies teisėsaugos sistemą.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Kanada yra geriausia šalis siekti savo aukštąjį išsilavinimą, jei esate interaktyvus asmuo. Beveik kiekviena etninė grupė yra atstovaujama Kanados todėl ji 'sa daugiakultūrėje visuomenėje. Kalbos barjeras nėra problema užsienio studentams, Kanada laikoma pasaulis 's lyderis kalbos mokymą.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais internetinius Geriausias diplomo programų, Baudžiamosios teisės procesų studijos, Kanadoje, 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Baudžiamosios teisės procesų studijos, Kanada, Nuotolinis mokymas

Algonquin College

Ši dvejų metų Ontarijo koledžo diplomo programa yra pirmas žingsnis rengiant studentus karjerai teisėsaugos srityje. Studentai plačiai ugdo žmogaus santykių įgūdžius ir s ... [+]

Mūsų programa

Ši dvejų metų Ontarijo koledžo diplomo programa yra pirmas žingsnis rengiant studentus karjerai teisėsaugos srityje. Studentai plačiai ugdo žmogaus santykių įgūdžius ir socialinės sąveikos interpretacijas. Mokymo programa apima policijos įgaliojimų ir procedūrų kursus, bendruomenės policijos pareigas, tyrimo procesus, įvairovę, profesinę etiką, bendravimo įgūdžius ir fitneso tyrimus.

Studentai susiduria su savivaldybių, provincijų ir federalinės policijos operacijomis, tuo pat metu naudodamiesi patyrusių policijos pareigūnų ir tarpdisciplininių fakultetų mokymu.

[-]
Kanada Otava
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba