Filter
Diploma
Tempas: Visi

Peržiūrėti visus Internetinės studijos diplomo programų ir Aviacija

Diplomas - dokumentas, išduotas studentui po to, kai jis baigė studijų sritį. Programa gali sustiprinti besimokančiojo žinias apie dalyką arba mokyti besimokantįjį techninį įgūdį.

Kas yra aviacijos diplomas? Ši programa gali apimti daugybę klausimų, susijusių su aviacija. Studentai gali mokytis apie oro susisiekimo poveikį aplinkai, aviakompanijų verslo praktiką, skrydžio fiziką ir aviacijos pramonės istorijos ateitį. Programa gali būti pritaikyta tam, kad įgytumėte užimtumą tam tikroje aviacijos srityje, pvz., Dirbdami oro kurjeriu ir mokydami šios karjeros virves.

Registruotojai, kurie gauna aviacijos diplomą, paprastai sužinoti daugiau apie aviacijos verslą ir gali įgyti konkrečių įgūdžių, pavyzdžiui, kaip valdyti bagažą, žinias, kurios gali padėti ieškoti darbo. Jie taip pat paprastai mokosi laiko valdymo įgūdžių, kai jie baigia savo sertifikavimo procesą.

Šios programos sąnaudos, be kitų veiksnių, priklausys nuo programos trukmės, reikalingų daiktų ir studijų medžiagų kainos. Būsimi studentai turėtų kreiptis į kiekvienos institucijos priėmimo įstaigą, norėdami gauti tikslesnę informaciją apie išlaidas.

Šios programos absolventus dažnai reikalauja oro linijų tiekėjai, oro uostai, saugos bendrovės ir įmonės. Jie gali tęsti papildomą išsilavinimą ir mokymą, jie gali būti tobulinami esamu darbu arba jie gali įsitraukti į darbo jėgą baigę programą. Specialios darbo vietos, kurias jie gali užpildyti, yra skrydžio palydovas, bagažo prižiūrėtojas, oro buriuotojas, oro uosto vadovas, klientų aptarnavimo vadovas ir kelionių agentas.

Šią programą dažnai siūlo oro uostų akademijos ar internetinės institucijos. Kursų skyrimas gali skirtis priklausomai nuo vietos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Aviacija

Sky Aviation Academy

Kursą sukūrė didžiausi Jungtinės Karalystės ir Jungtinės Karalystės aviacijos mokymo teikėjai, pasinaudodami patirtimi ir žiniomis iš oro bendrovių, oro uostų, antžeminių ... [+]

internetiniai Diplomo programos. Aviacija. SPECIALIOS PASIŪLYMAI: SKY AVIACIJA PASIŪLYMAI 149 JAV dolerių KAINA BET KURIEMS STUDENTAMS, KURIEMS MOKYKLOS ACADEMICCOURSES.COM (ARBA KEYSTONE AKADEMINIAI SPRENDIMAI), KAD PARDUOTI ŠIO KURSO!Keleivių aptarnavimo agentų mokymas

DSC 0100 500pxGalite susipažinti su keleivių aptarnavimo agento vaidmeniu, pareigomis kartu su aviacijos terminologija ir procedūromis. Pasinaudodami oro linijų sistemos simuliatoriumi sužinosite, kaip įsiregistruoti ir valdyti keleivius.

Per įvairias kitas mokymosi veiklas, jūs parengsite reikalingus įgūdžius, kuriuos atliksite pirmaujančiame klientų aptarnavimo veikloje. Mūsų specialus kursas gali būti pasirengęs užsiimti keleivių aptarnavimu oro uoste.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Chamblee
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
80 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba