Filter
Diploma
Tempas: Visi

Peržiūrėti internetinės studijų programos diplomo programų - Švietimas technologijos

Daugumai žmonių diplomo programa yra puikus būdas tobulinti savo išsilavinimą ir pagerinti karjeros perspektyvas. Diplomo programos paprastai užtrunka mažiau laiko nei studijų programos ir dažnai siūlomos lanksčiu tvarkaraščiu.

Puikus diplomo sertifikavimo sritis yra švietimo technologijos. Jums gali būti įdomu: "Kas yra švietimo technologijos diplomas?" Švietimo technologija yra bet kokia kompiuterinės įrangos, programinės įrangos ar interaktyvios įrangos dalis, kurią mokytojas gali panaudoti klasėje, kad sustiprintų mokymosi patirtį. Išsilavinimo technologijų diplomas rodo, kad jūs suprantate, kokia yra ši įranga, ir gali ją panaudoti kurdami švietimo programas.

Galite įgyti daug naudos iš švietimo technologijų studijų. Galite geriau suprasti, kaip technologija veikia apskritai, o jūs galbūt geriau susipažinsite su aparatine įranga nuo žaidimų konsolių iki išmaniųjų telefonų. Galėtumėte sužinoti apie IT tinklų veikimą mokyklose ir įmonėse.

Diplomo programos išlaidos švietimo technologijose gali jus nustebinti. Palyginti su laipsniais iš tradicinių ketverių metų įstaigų, šio diplomo kaina gali atrodyti gana pagrįsta.

Asmuo, kuris gauna diplomą švietimo technologijose, gali turėti daugybę būsimų karjeros galimybių. Galite dirbti mokyklos ar mokyklos rajono tinklo administratoriumi, o jūs taip pat galėsite tapti informacinių technologijų profesionalu ir ne šviečiamoms įmonėms, tiek kompiuterių sistemų priežiūrai ir priežiūrai. Jūs netgi galite būti kvalifikuotas kaip programinės įrangos inžinierius, pats kuriate ir kuriate kai kurias iš šių technologijų.

Jūs galite mokytis švietimo technologijos ir gauti savo diplomą įvairiais būdais, įskaitant kursus tik internetu. Daugelis bendruomenių ir techninių kolegijų siūlo mokymo kursus švietimo technologijos universitetuose arba per savo specialią interneto kursų programą. Daugeliu atvejų šiuos kursus galima mokyti ne visą darbo dieną. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Švietimas technologijos

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Mokytojai, lankantys šį kursą, gaus José Ortega y Gasset-Gregorio Marañón fondo lankomumo sertifikatą. Kursas vyksta pripažinti 2 kreditų mokytojų rengimu, kurį vykdo Švi ... [+]

„ José Ortega y Gasset-Gregorio Marañón“ fondas , bendradarbiaudamas su Švietimo, kultūros ir sporto ministerija, skelbia internetinį kursą „ Klasės skaitmeninės kompetencijos“ . Jis vyks nuo 2019 m. Gegužės 6 d. Iki birželio 30 d.

Mokytojai, lankantys šį kursą, gaus José Ortega y Gasset-Gregorio Marañón fondo lankomumo sertifikatą. Kursas vyksta pripažinti 2 kreditų mokytojų rengimu, kurį vykdo Švietimo, kultūros ir sporto ministerija, mokytojams, kurie atitinka įstatymų nustatytus reikalavimus.

Minimalus dalyvių skaičius buvo nustatyta, kad kursas turi Ministerijos pripažinimas yra 15.

gavėjai

Mokytojai pradinio ugdymo, vidurinio ugdymo, mokymo ir valstybinės kalbos mokyklų, kurie nori plėtoti savo mokymo skaitmeninę kompetenciją. kai kuriose vietose yra saugomos būsimiems mokytojams.... [-]

Ispanija Madrid
May 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba