NationsUniversity siūlo prieinamas, prieinamas ir akredituotas internetines programas. Visos mūsų programos yra 100% internetinės ir savarankiškos. Studijuokite kada ir kur norite pagal savo tvarkaraštį.

NationsUniversity rėmėjai yra atsidavę mūsų požiūriui į Raštų mokymą ir tiki, kad Dievo žodis yra raktas į geresnį pasaulį. Šie dosnūs rėmėjai nori mokėti už pirmuosius tris studijų mėnesius. Ši dovana suteikia galimybę mokytis be jokių išlaidų, išskyrus 25 USD registracijos mokestį. Šie rėmėjai nori investuoti į tave ir padėti uždirbti Biblijos išsilavinimą, kad galėtum pakeisti savo pasaulį. Pirmojo ketvirčio pabaigoje galėsite priimti jums tinkamiausią sprendimą. Ši dovana gali būti suteikta visiems naujiems studentams, kuriems netaikomos kitos nuolaidos ir kurie registruojasi 2019 m. Rugpjūčio 3 d. Ar vėliau. Šis pasiūlymas baigiasi 2019 m. Gruodžio 31 d.

Apžvalga

Dieviškumo magistras yra profesinis laipsnis, skirtas mokyti krikščionių lyderius, linkusius taikyti krikščionišką gyvenimą ir tarnystę.

Pagerinkite savo žinias apie krikščionybę, pritaikydami jas savo šeimoms, karjerai ir asmeniniam gyvenimui

NationsUniversity Universiteto dieviškumo magistro programa siekiama išmokyti krikščionių lyderius, linkusius taikyti krikščionišką gyvenimą ir tarnystę. Universiteto dieviškumo magistro programa yra 84 kreditų valandos programa, sukurta kaip bendras ministerijos profesinis laipsnis. Laipsnio turėtojai yra pasirengę pažangių profesinių studijų programoms, tokioms kaip ministerijos daktaras (D.Min.), Kurias siūlo kitos institucijos.

Programos mokymosi rezultatai

M.Divos rezultatai. programa yra pasirengti absolventams,

 1. Įrodyti aukštesnių įgūdžių, reikalingų mokant ir ugdant tikėjimą savimi ir kitais, įgūdžius.
 2. Taikykite dabartinius, tyrimais pagrįstus tarnystės modelius, pripažindami bažnyčios buvimą įvairiose vietose.
 3. Ištyrė svarbiausius krikščionių bažnyčios istorinius pokyčius, įskaitant doktrinas ir praktikas.
 4. Įrodykite pažangų dvasinių ir asmeninių bruožų, reikalingų tarnybai, supratimą.

NationsUniversity M.Div. abiturientai yra išsilavinę pasirengę šiai galimai ministro, Biblijos mokytojo ar kito bažnyčios vadovo karjerai.

Laiko išmoka

M.Div. Programa apima dvasingumą, biblinį turinį, prasmę, egzegezes ir ministro veiklą. Numatoma baigti keturiasdešimt aštuonis nuolatinių studijų nepertraukiamų studijų mėnesius. Studentų, gyvenančių 35 išsivysčiusiose šalyse, išvardytose finansinėje informacijoje, kaina yra vienkartinis 25 USD registracijos mokestis ir 450 USD už ketvirtį mokestis. Studijos ir mokesčiai garantuojami tik dvejus (2) metus. Leisdami šiek tiek padidinti mokslą, studentai, gyvenantys vienoje iš 35 išsivysčiusių šalių, gali tikėtis sumokėti 8 125 USD, jei nepateiks pervedimo kredito ir užpildys M.Div. per 48 mėnesius arba 13 750 USD, jei jie pratęsia savo studijas daugiau nei 72 mėnesiams. Vadovėliai ir kiti šaltiniai internete prieinami elektroniniu formatu, be jokių išlaidų studentui. Bet kokio popieriaus kopijų įsigijimas yra visiškai neprivalomas.

Šiems tikslams pasiekti NU kursai yra skirti orientacijai į pagrindines pasaulėžiūras, Biblijos tekstą, Biblijos teksto aiškinimo mokslą, tarnystę įvairiose kultūrinėse situacijose ir krikščioniškosios tarnystės principus.

Programa apima tris komponentus: bendrą ministerijos darbo pagrindą, darbo patirtį ir išsamų akademinį mokymą. „ NationsUniversity mokymo programa yra sudaryta taip, kad padėtų nuotoliniu būdu besimokantiems studentams įgyti patirties kitoje vietoje, kuri paprastai skiriasi ir yra labai nutolusi nuo JAV ministerijos srities. Mokymo programa nėra organizuojama atsižvelgiant į konkrečiai kultūrai būdingą klausimą ar temą, bet yra universalesnė. Problemos, kurios šiuo metu yra Amerikos kontekste, gali būti ne tik tos problemos, su kuriomis „ NationsUniversity susiduria savo studentams. Didžiausią susirūpinimą NationsUniversity personalui NationsUniversity Naujosios Testamento apibrėžtos problemos. Nors jie apima kai kuriuos tuos pačius kultūros objektus, jie taip pat apima platesnius, globalius rūpesčius, tokius kaip (1) Jėzaus dievybė, susidūrusi su musulmonų, budistų, induistų ar tradiciniais įsitikinimais, (2) biblinė ir pasaulietinė etika, ir (3) gyventi kaip krikščionis aplinkoje, kurioje vyrauja komunistų ar musulmonų ideologija.

Priėmimas į dieviškumo meistrą

 1. Pateikti oficialų nuorašą, nurodantį baigtą bakalauro laipsnį (mažiausiai 120 kreditų su atitinkamais bendrojo lavinimo kursais) arba aukštesnįjį laipsnį iš akredituotos ar nacionališkai patvirtintos institucijos. *
 2. Baigę 15 kreditų fondų kursus (MRS 622, M 1, M 2, M 3 ir M 4) su 3,00 balo vidurkiu.
 3. Pateikti visą reikalingą veiklą, dokumentus ir forumo žinutes, susijusias su Fondo kursais.
 4. Išlaikyti du (2) kvalifikacinius egzaminus.
 5. Visų finansinių įsipareigojimų Universitetui tenkinimas.
 6. Studentų, kurių gimtoji kalba nėra anglų arba kurių bakalauro laipsnis nėra anglų kalba, TOEFL balas yra ne mažesnis kaip 550 arba priimtinas pakaitalas (80 iBT, 6,5 IELPS, 58 PTE balas).

* Jei studentas dėl priežasčių, nepriklausančių nuo jos valios, negali pateikti oficialių dokumentų apie baigtą bakalauro laipsnį, jis gali kreiptis į registratorių ir nurodyti priežastis. Teismo kancleris ir kancleris peržiūrės apeliaciją ir priims sprendimą dėl to, kaip gali būti tenkinamas reikalavimas.

Studentai gali patekti į M.Div. tiesiogiai, jei jie turi bakalauro laipsnį ir pagrindinį laipsnį bet kurioje disciplinoje, su sąlyga, kad institucija yra akredituota atitinkamos komisijos ar agentūros ir laipsnis reiškia mažiausiai 120 semestro kreditų su 30 kreditų bendrojo lavinimo mokykloje ir pažymio vidurkį 3,00 arba aukščiau. Pareiškėjams, turintiems akredituotą magistro laipsnį, ši nuostata netaikoma. Neakredituotą laipsnį suteikiančių studentų skaičius yra ribotas. Kai bus suteiktas priėmimas, studentui bus suteiktas akademinis išbandymas, nebent šeši (6) absolventų kreditai bus uždirbti su 3,00 GPA.

Pareiškėjas, baigęs BRS „ NationsUniversity , kurio BPS yra 3,00 ar didesnis, gali būti priimamas automatiškai, pateikus prašymą, nebent yra kokių nors aplinkybių, dėl kurių priėmimas yra problematiškas. Studentai, užpildę BRS su mažesne nei 3,00 BPA, bus peržiūrimi, tačiau jiems nėra garantuojamas priėjimas. Jei jie bus priimti, tai bus laikoma akademiniu išbandymu ir su sąlyga, kad pirmųjų šešių kreditų minimalus dydis yra 3,00 GPA. Jei studentas nepasiekia 3,00 GPA per pirmuosius šešis kreditus, jis / ji yra nušalinamas nuo laipsnio programos. ir gali būti nepriimamas, nebent pasiekiama 3,00 GPA, jei studentas pasirenka papildomus kursus.

Tie, kurie neturi NRS BRS, gali registruotis ir nedelsdami pradėti dirbti su MRS 622. Tačiau oficialus priėmimas į MTS programą įvyks peržiūrėjus pareiškėjo oficialius įgaliojimus ir atlikus 15 kreditų (MRS 622, M 1, M 2, M 3 ir M 4), kurių GPA yra 3,00 arba didesnis, ir patenkinami dviejų kvalifikacinių egzaminų balai. Gavus priėmimą, pirmiau minėti kreditai bus taikomi M.Div. laipsnis. Studentų naudai bakalauro laipsnio įrodymas pateikiamas iškart po registracijos. Jei oficialus priėmimas nebus suteiktas, studentas laikomas laipsnio nesiekiančiu studentu. Kai oficialus priėmimas suteikiamas, studentas paskiriamas į M.Div. mokymo planas. Baigti kursai bus įskaičiuojami į laipsnį.

NU BRS absolventai, turintys kreditą už 100 BRS / 16 BRS, turėtų pakeisti pasirinktą kursą 622 MRS. Kreditas negali būti suteiktas 622 MRS, kai kreditas buvo suteiktas už 100 BRS / BRS16.6.

Jei studentas pateikia trejų metų teologijos bakalauro laipsnį ar panašų laipsnį ar diplomą, studentas gali būti priimamas į magistro programą tik atlikus 30 patvirtintų kreditų. Tačiau šiuo atveju bakalauro laipsnis nebus suteiktas, nes kreditai laikomi „lygiaverčiu“ darbu.

Kreditų perkėlimas.

Studentai, kurie atvyksta į M.Div. Turėdami aukštojo mokslo laipsnį ir (arba) įgiję religijos ar susijusių studijų diplomą iš akredituotos institucijos, gali perkelti iki 30 semestro kreditų M.Div. Studentams, įgijusiems kitus NU diplomus, suteikiama ta pati privilegija.

Būtini kursai

Reikalingi 84 semestro kreditai M.Div. turi būti paskirstytos tokiu būdu:

18 kreditų

Galutinis pažymio vidurkis turi būti ne mažesnis kaip 3,00 pagal skalę 4,00 pagal kreditą, naudojamą laipsniui gauti. Jei studentas pasiekia mokymo programos pabaigą mažiau nei 3,00 GPA, jis / ji gali vesti papildomus kursus, kad pakeistų kursus su „C“ laipsniu.

* Studentai, kurių bakalauro laipsnis buvo 100 BRS (arba 16,6), turėtų pakeisti 622 MRS pasirenkamąjį.

Ką mūsų studentai sako apie NationsU?

Programa mokoma:
 • Anglų
NationsUniversity

Peržiūrėti 3 daugiau kursų NationsUniversity »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 11, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 metų
Dieninės
Price
450 USD
mokestis už mokslą per ketvirtį