Dieviškumo meistras (M.Div.)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

NationsUniversity siūlo prieinamas, prieinamas ir akredituotas internetines programas. Visos mūsų programos yra 100% internetinės ir savarankiškos. Studijuokite kada ir kur norite pagal savo tvarkaraštį.

NationsUniversity rėmėjai yra atsidavę mūsų požiūriui į Raštų mokymą ir tiki, kad Dievo žodis yra raktas į geresnį pasaulį. Šie dosnūs rėmėjai nori mokėti už pirmuosius tris studijų mėnesius. Ši dovana suteikia galimybę mokytis be jokių išlaidų, išskyrus 25 USD registracijos mokestį.

Šie rėmėjai nori investuoti į tave ir padėti uždirbti Biblijos išsilavinimą, kad galėtum pakeisti savo pasaulį. Pirmojo ketvirčio pabaigoje galėsite priimti jums tinkamiausią sprendimą.

Ši dovana gali būti suteikta visiems naujiems studentams, kuriems netaikomos kitos nuolaidos ir kurie registruojasi 2019 m. Rugpjūčio 3 d. Ar vėliau. Šis pasiūlymas baigiasi 2019 m. Gruodžio 31 d.

Ar norėtumėte būti ministru, vadovauti pelno nesiekiančiai misijai, tapti misionieriumi ar pradėti karjeros kelią dėstydamas religijos studijas? Tai yra keletas pozicijų, kurias mūsų internetinė religijos studijų programa gali atverti jums baigus studijas.

„ NationsUniversity “ religijos studijų bakalauro programa suteikia prieinamą ir prieinamą kelią užsidirbti laipsnį internetu. Biblijos žinias ir įgūdžius lavinsite savarankiškai studijuodami su kvalifikuotais fakultetais, kurie padės tobulinti egzegetinius ir hermeneutinius metodus.

Visi programos dėstytojai yra susipažinę su dėstymu internetu, tokiu būdu suteikdami jums geriausius įmanomus patarimus. Visose NU programose yra jūsų vadovėliai su mokymo kaina. Vadovėlius teikia internetinė biblioteka, kurią palaiko universiteto mecenatai. Taip pat vertimo įrankiai nemokamai teikiami APŠM mokiniams.

Dalyvaudami mūsų dieviškumo magistro programoje, įgysite praktinių įgūdžių savo būsimai karjerai. Pagerės jūsų supratimas apie šventus tekstus ir šventraščius. Padėdamas mūsų tarptautiniam fakultetui, remiantis įvairių ministerijų ir misijų sričių žiniomis, turėsite galimybę pagilinti savo žinias ir išsiugdyti kritinio mąstymo įgūdžius.

Norėdami gauti daugiau kolegų palaikymo ir papildomos informacijos, apsilankykite mūsų „NU“ „Facebook“ puslapyje arba prisiregistruokite gauti informacinius el. Laiškus apie mūsų programas.

Kas yra dieviškumo laipsnio magistras?

NationsUniversity Universiteto dieviškumo magistro programa siekiama išmokyti krikščionių lyderius, linkusius į taikomąją krikščionišką gyvenimą ir tarnystę. Universiteto dieviškumo magistro programa yra 84 kreditų valandos programa, sukurta kaip bendras ministerijos profesinis laipsnis.

„NationsU“ siūlo jums lankstų M.Div įsigijimo būdą. laipsnis visiškai internete. Mūsų programa suteikia jums puikią galimybę derinti studijas su savo gyvenimo poreikiais.

Jei dirbate visą darbo dieną arba gyvenate misijos lauke, sunku viską mesti ir pereiti į universiteto miestelio programą. Kasdien NU ugdo studentus, gyvenančius sunkiose vietose ir pasiekiančius žmones, kurie paprastai neturi galimybių ar neturi lėšų aukštajam mokslui.

„NationsU“ kursai yra skirti orientacijai į pagrindines pasaulėžiūras, Biblijos tekstą, Biblijos teksto aiškinimo mokslą, tarnystę įvairiose kultūrinėse situacijose ir krikščioniškosios tarnystės principus. NationsUniversity M.Div. abiturientai yra išsilavinę pasirengę šiai galimai ministro, Biblijos mokytojo ar kito bažnyčios vadovo karjerai.

Ką mūsų studentai sako apie NationsU?

Kodėl gaukite internetinį laipsnį?

 • Pasiekite visame pasaulyje pripažintą amerikiečių švietimą gyvendami bet kurioje pasaulio vietoje.
 • Studijuokite sau patogiu tempu, nepakeisdami gyvenimo būdo.
 • Išplėskite savo skaitmeninio darbo kompetencijas naudodamiesi skaitmeninėmis priemonėmis kaip savo studijų dalimi.
 • Prisijunkite internetu su studentais iš viso pasaulio autentiškoje tarptautinėje aplinkoje.

Kaip mokysitės internete?

 • Nepriklausomi kursai suteikia galimybę sutelkti dėmesį į savo studijas savo laiku ir tempu.
 • Nėra nustatytų terminų ar semestrų.
 • Įdomi, naujausia internetinė medžiaga, skirta įgyti žinių mūsų internetinėje mokymosi platformoje.
 • Internetiniame švietime apmokyti konsultantai gali suteikti visišką paramą studijų metu.

Ką mokysi?

 • Programa apima tris komponentus: bendrą ministerijos darbo pagrindą, darbo patirtį ir išsamų akademinį mokymą.
 • „ NationsUniversity mokymo programa yra sudaryta taip, kad padėtų nuotoliniu būdu besimokantiems studentams įgyti patirties kitoje vietoje, kuri paprastai skiriasi ir yra labai nutolusi nuo JAV ministerijos srities.
 • Mokymo programa nėra organizuojama atsižvelgiant į konkrečiai kultūrai būdingą klausimą ar temą, bet yra universalesnė.
 • „ NationsUniversity “ personalui didžiausią susirūpinimą kelia Naujosios Testamento apibrėžtos problemos. Nors jie apima kai kuriuos tuos pačius kultūros objektus, jie taip pat apima platesnius, globalius rūpesčius, tokius kaip (1) Jėzaus dievybė susidūrus su musulmonų, budistų, hinduistų ar tradiciniais įsitikinimais, (2) biblinė ir pasaulietinė etika, ir (3) gyventi kaip krikščionis aplinkoje, kurioje vyrauja komunistų ar musulmonų ideologija.

Priėmimas į dieviškumo meistrą

Išlaikyti du (2) kvalifikacinius egzaminus ir šiuos dalykus:

Priėmimo sąlygos:

 • Pateikti oficialų nuorašą, nurodantį baigtą bakalauro laipsnį (mažiausiai 120 kreditų su atitinkamais bendrojo lavinimo kursais) arba aukštesnįjį laipsnį iš akredituotos ar šalies patvirtintos institucijos.
 • Baigę 15 kreditų fondų kursus (MRS 622, M 1, M 2, M 3 ir M 4) su 3,00 balo vidurkiu.
 • Pateikti visą reikalingą veiklą, dokumentus ir forumo žinutes, susijusias su Fondo kursais.
 • Išlaikyti du (2) kvalifikacinius egzaminus.
 • Visų finansinių įsipareigojimų Universitetui tenkinimas.
 • Studentų, kurių gimtoji kalba nėra anglų arba kurių bakalauro laipsnis nėra anglų kalba, TOEFL balas yra ne mažesnis kaip 550 arba priimtinas pakaitalas (80 iBT, 6,5 IELPS, 58 PTE balas).

Pagrindiniai faktai

 • Laipsnio programa: Religijos studijos internetu
 • Išsilavinimo tipas: magistro laipsnis
 • Laipsnis: Dieviškumo magistras (M.Div.)
 • Trukmė ir darbo krūvis: 120 kreditų / 4 metai
 • Studijų vieta: Visiškai prisijungę
 • Kitas taikymo laikotarpis: atidarykite registraciją
 • Studijos prasideda: baigus registraciją

Kaip aš galiu užsiregistruoti?

Turite užpildyti registracijos formą internete, kaip galiu užsiregistruoti? puslapis.

Norėdami gauti išsamias instrukcijas dėl taikymo ir, pavyzdžiui, priėmimo kriterijus, apsilankykite Priėmimo apžvalgos puslapyje.

Galite pradėti mokytis baigę registracijos procesą ir sumokėję 25 USD USD registracijos mokestį.

Kiek kainuoja NU?

 1. Registracijos mokestis - visiems naujiems studentams bus taikomas vienkartinis pradinis 25 USD registracijos mokestis.
 2. Mokestis už mokslą - 450 USD per ketvirtį mokestis taikomas 3 skyriuje nurodytiems studentams. Ketvirtinis vertinimas apima vieno kurso arba tiek kursų, kiek studentas nori išbandyti pagal savo akademinį studijų planą, mokymą. jo ar jos akademinis kvartalas.
 3. Grupėms su nuolaida: Studentams, gyvenantiems ne tam tikrose išsivysčiusiose šalyse, taikoma 100% nuolaida mokslui, neįskaičiuojant registracijos mokesčio. Spustelėkite čia, jei norite sužinoti, ar esate tinkamas .
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are "a school without walls" that provides an affordable, high-quality Christian education for everyone.

We are "a school without walls" that provides an affordable, high-quality Christian education for everyone. Skaityti mažiau